Відгуки

  1. Yuriy Dzhemesyuk ★★★★★

    Нещодавно відкритий ресторан ізраїльської кухні братів Гусовських. Затишний, хоча досить просторий. Готують смачно, сподобалось все що куштували: піта, хумус, бабангуш і т.д. Обслуговування на звичному гарному рівні. Ціни - трохи вище середнього.

  2. Niko Gda ★★☆☆☆

    Оскільки був день народження, нас пригостили десертом (ми попросили його упакувати з собою, тому що вже йшли). На виході персонал вручили пакет з десертом, незрозуміло хіхікали і паралельно вітали. Вдома відкривши пакет, виявилось, що наполеон засунули в звичайний стакан з під кави і зверху замотали фольгою. Тепер зрозуміло, чому персоналу було так смішно. Дуже «приємне» відношення в святковий для людини день. Сервіс на «вищому» рівні, більше слів немає.

  3. Елена Онищенко ★★★★★

    Атмосферне місце з живою музикою,приємний комплімент від закладу -чарочка напою,який п'ється разом всіма гостями в 7-40...:))замовлені десерти та кава сподобались і за подачею і за смаком

  1. Olga Tokariuk ★★☆☆☆

    Давно хотіла потрапити сюди, але була розчарована цим закладом. Офіціантка непривітна, зверталася російською, так і не перейшла з нами на українську мову. Якість страв і подача не відповідає ціні. Замовили кебаб з хумусом і печеними овочами - кебаб був дуже жирним, в тарілці плавала олія, а з овочів була ложка чогось, схожого на баклажанну ікру. На зауваження про це офіціантка не відреагувала, просто перестала підходити до нашого столика, довелося просити рахунок у інших. Іще один момент - прозорі маски на підборідді в офіціантів не захищають ні від чого, це профанація (а для закладу, який претендує на певний рівень, просто ганьба). Єдиний плюс цього візиту - зробили гарні фото.

  2. Anna Polyakova (turnhandup) ★★★★★

    Здається коли переїду, найбільше сумуватиму за Аделівською шакшукою) Один з улюблених київських закладів. Завжди дуже затишно і смачно. А великі відкриті вікна влітку взагалі окреме задоволення.

  3. Tatiana Taraskova ★★★☆☆

    Замовила Курячий шніцель за рецептом Оттоленгі, у паніровці з насінням і спеціями та картоплею фрі, можу сказати лише одне, навіть келих просеко не врятував цю суху та не сильно смачну вечерю. Кухня більше орієнтована на веганів. Стосовно цін,вони (на мій погляд), суттево завищені.

  1. Maria K ★★★★☆

    Досить цікавий легкий середземноморський фьюжн з урахуванням київських вподобань. У середину не заходили, обідали на терасі - комфортно, смачно. Сподобався вибір посуду, дуже пасує до меню

  2. Kallista ★★★★★

    Адель... Я закохана в тебе. Грайлива атмосфера, персонал хоч до серця прикладай, смачні барвисті страви та чудовий інтер'єр. За можливості, завітайте! Це місце надихає Русскоговорящие гости столицы, от всего сердца я рекомендую это заведение! Вкусная еда с интересной вариацией вкусов, персонал вежливый и доброжелательный, а уж атмосфера.. эта еврейская музыка.. , все в хорошем настроении. При возможности, заходите! Se ci sono pure gli italiani che lo valutano, andate senza pensare due volte! È davvero eccezionale, vi piacerà l atmosfera, cibo, location, tutto!!! Must visit!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Adelle Аделль?

Adelle Аделль знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 31, Київ, Україна, 01004

Який номер телефону Adelle Аделль?

Зв'язатися з Adelle Аделль можна за номером телефону +38 (063) 132-78-90

Як можна дістатися до Adelle Аделль?

Дістатися до Adelle Аделль можна за посиланням

Advertisements