Відгуки

  1. Вадим Коваль ★☆☆☆☆

    Шаурму зорбили без мʼяса, по відгукам бачу шо не перший раз. Їжа смачна але робіть щось з персоналом.

  2. Margarita Zharova ★★☆☆☆

    здається, забули шаурму в лаваш покласти але фалафель топ

  3. Андрій Янчук ★☆☆☆☆

    Замовляв в Глово. Це просто жах!!!! Піта це 90% всієї шаурми! Соусу поляпано зверху трошки. Далі жуєш саму цю згорену піту! Привезли холодною, хоча доставка по часу була десь 5 - 6 хв. Замовлення зробив на телячу, ааж потім передзвонили сказали, що телячу ще в суботу з'їли. Запропонували курячу, але якби не нагада додати якісь інгредієнту додаткові щоб вирівняти ціну (бо куряча дешевша), то не догадались би. Гострий соус також з'їли і його немає. Якщо хочете зіпсувати собі їжу, то замовляйте це згорене тісто!(((

  1. Masiris Osl ★★☆☆☆

    Замовляла часто, але з кожним разом шаурма становилась гірше,але все одно була краща за інші,але ну дуже суха. Замовила сьогодні,плюс не було одного вида,розрахунок тільки на карту,хоча раніше платила готівкою,дуже не зручно,роблю свої висновки

  2. Николай Николаевичь ★☆☆☆☆

    Взагалі рідко пишу відгук Намагався скуштувати шаурму разів 5 чесне слово на великому протязі часу То соусу нема то м’яса ну і нехай багато замовлень може бути не встигаю подумав я і не щастить Але сйогодні прийшов замовив шаурму І як завжди з кам’яним обличчям шаурміст каже нема готового м’яса Нехай кажу друже є щось поїсти ? Сосиска відповідає І в тупу йде крутити м’ясо яке смажиться і на мене не реагує я постояв пару хвилин і пішов Якщо шаурма така сама на смак як ваш сервіс не раджу її куштувати!!! (Заклад на синергії)

  3. Антон Дегтяр ★★★★★

    Беру завжди тут, і їм удома, мені подобається. Прекрасний варіант щоб перекусити. У порівнянні з іншими, тут найсмачніша

  1. Vlad Cherezo ★★☆☆☆

    Шаурма з телятиною на 2-ечку, та й те, з натяжкою. Соус – весь на дні пакету. М'яса – майже ні. Капуста - така кількість, що, напевно, зайця в мені побачили ... її ви точно, не пошкодували. Кухар, минулого життя, явно, веганом був.

  2. Алексей Савченко ★★★★★

    Значить так: по порядку Перепробувал все в окрузі! Якщо ви хочете якість, а не 2 смердючих замовних відкликання, то вам сюди! Тільки тут вона без часнику, свежии продукти, не вонючий майонез як ви звикли в відрах а легкий соус. Коли з'їдять, чи не тяжіння не здуття. За плов взагалі мовчу. Не даремно він рідко буває і відразу розбирають. Я живу в 15 км від цієї точки і доплачую за доставку що б з'їсти смачну гідної шаурми самому і дітям моїм. замовляв раз 15. Реально хлопці молодці. Честь і хвала за таку класну, ситну шаурму

  3. Світлана Солодка ★★☆☆☆

    Знаходиться біля доми тому зручно. Рідко їм шаурму , але люблю адекватну критику. Зробила зауваження з приводу рідкості соусу, завжди коли беру там шаурму, соус під температурою наскільки нагрівається, що стає як вода. Їсти не зручно, весь соус залишається в фользі, а сама шаурма, так як він весь стік, суха і не пропитана, і тим паче я їла сидяче, а про людей які їдять по дорозі я мовчу, їжа має також бути практичною. Дала поради з приводу сервісу і того ж соусу на прикладі іншої шаурми, в висновку почула лтше заперечення - «Ми самі кращі, в нас все супер, я з Вами не згоден, ні це не так, Ви не розбираєтесь» Особисто моя думка, що критика допомогає стати краще, тому шановний співробітнику, дякуйте людям які не мовча уходять, а дають зворотній звязок. Хлопчик який робив шаурму промовчав і просто погодився і ніяких заперечень і не сприймання слів клієнтів не було. Сервіс 1, шаурма 3 :(

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Big Döner?

Big Döner знаходиться за адресою Ірпінь, Київська область, Україна, 08200

Який номер телефону Big Döner?

Зв'язатися з Big Döner можна за номером телефону +38 (063) 771-00-27

Як можна дістатися до Big Döner?

Дістатися до Big Döner можна за посиланням

Advertisements