Шаурму зорбили без мʼяса, по відгукам бачу шо не перший раз. Їжа смачна але робіть щось з персоналом.
Фотогалерея
Відгуки
-
Вадим Коваль ★☆☆☆☆
-
Margarita Zharova ★★☆☆☆
здається, забули шаурму в лаваш покласти але фалафель топ
-
Андрій Янчук ★☆☆☆☆
Замовляв в Глово. Це просто жах!!!! Піта це 90% всієї шаурми! Соусу поляпано зверху трошки. Далі жуєш саму цю згорену піту! Привезли холодною, хоча доставка по часу була десь 5 - 6 хв. Замовлення зробив на телячу, ааж потім передзвонили сказали, що телячу ще в суботу з'їли. Запропонували курячу, але якби не нагада додати якісь інгредієнту додаткові щоб вирівняти ціну (бо куряча дешевша), то не догадались би. Гострий соус також з'їли і його немає. Якщо хочете зіпсувати собі їжу, то замовляйте це згорене тісто!(((
-
Masiris Osl ★★☆☆☆
Замовляла часто, але з кожним разом шаурма становилась гірше,але все одно була краща за інші,але ну дуже суха. Замовила сьогодні,плюс не було одного вида,розрахунок тільки на карту,хоча раніше платила готівкою,дуже не зручно,роблю свої висновки
-
Николай Николаевичь ★☆☆☆☆
Взагалі рідко пишу відгук Намагався скуштувати шаурму разів 5 чесне слово на великому протязі часу То соусу нема то м’яса ну і нехай багато замовлень може бути не встигаю подумав я і не щастить Але сйогодні прийшов замовив шаурму І як завжди з кам’яним обличчям шаурміст каже нема готового м’яса Нехай кажу друже є щось поїсти ? Сосиска відповідає І в тупу йде крутити м’ясо яке смажиться і на мене не реагує я постояв пару хвилин і пішов Якщо шаурма така сама на смак як ваш сервіс не раджу її куштувати!!! (Заклад на синергії)
-
Антон Дегтяр ★★★★★
Беру завжди тут, і їм удома, мені подобається. Прекрасний варіант щоб перекусити. У порівнянні з іншими, тут найсмачніша
-
Vlad Cherezo ★★☆☆☆
Шаурма з телятиною на 2-ечку, та й те, з натяжкою. Соус – весь на дні пакету. М'яса – майже ні. Капуста - така кількість, що, напевно, зайця в мені побачили ... її ви точно, не пошкодували. Кухар, минулого життя, явно, веганом був.
-
Алексей Савченко ★★★★★
Значить так: по порядку Перепробувал все в окрузі! Якщо ви хочете якість, а не 2 смердючих замовних відкликання, то вам сюди! Тільки тут вона без часнику, свежии продукти, не вонючий майонез як ви звикли в відрах а легкий соус. Коли з'їдять, чи не тяжіння не здуття. За плов взагалі мовчу. Не даремно він рідко буває і відразу розбирають. Я живу в 15 км від цієї точки і доплачую за доставку що б з'їсти смачну гідної шаурми самому і дітям моїм. замовляв раз 15. Реально хлопці молодці. Честь і хвала за таку класну, ситну шаурму
-
Світлана Солодка ★★☆☆☆
Знаходиться біля доми тому зручно. Рідко їм шаурму , але люблю адекватну критику. Зробила зауваження з приводу рідкості соусу, завжди коли беру там шаурму, соус під температурою наскільки нагрівається, що стає як вода. Їсти не зручно, весь соус залишається в фользі, а сама шаурма, так як він весь стік, суха і не пропитана, і тим паче я їла сидяче, а про людей які їдять по дорозі я мовчу, їжа має також бути практичною. Дала поради з приводу сервісу і того ж соусу на прикладі іншої шаурми, в висновку почула лтше заперечення - «Ми самі кращі, в нас все супер, я з Вами не згоден, ні це не так, Ви не розбираєтесь» Особисто моя думка, що критика допомогає стати краще, тому шановний співробітнику, дякуйте людям які не мовча уходять, а дають зворотній звязок. Хлопчик який робив шаурму промовчав і просто погодився і ніяких заперечень і не сприймання слів клієнтів не було. Сервіс 1, шаурма 3 :(
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Big Döner?
Big Döner знаходиться за адресою Ірпінь, Київська область, Україна, 08200
Який номер телефону Big Döner?
Зв'язатися з Big Döner можна за номером телефону +38 (063) 771-00-27
Як можна дістатися до Big Döner?
Дістатися до Big Döner можна за посиланням