Смачне м'ясо і салат, гарне обслуговування під час блекаута. Прийнятні ціни. Дякую
Фотогалерея
Відгуки
-
Sergii Domnin ★★★★★
-
Nastia Voitova ★★★★★
Пані офіціантка була дуже уважною і врахувала всі побажання. В залі дуже чисто та приємна атмосфера. Враження ніби ми потрапили в заклад на дорозі 66 в Америці в затишне та домашнє місце яке навіює спогади , по домашньому все короче :)
-
Yaroslav Trofymchuk ★★★★★
Знов заглянули, щоб скуштувати смачні реберця. Гарна атмосфера, нам з обслуговуванням допомагала Софія, дуже емпатична, гарно пояснила щодо вибору реберець і пива, смачні напої і їжа, начос)!
-
Ульяна Богданенко ★★★★★
Сподобався дуже заклад, класна розслаблена атмосфера, тераса с гарним видом, ідеальні реберця і взагалі все було дуже смачно. Свіжі продукти, насичений смак, хрусткі сирні палички ! Зайшли сюди випадково і залишилися в захваті. Окреме дякую офіціанту Богдану за гарний настрій і відмінний сервіс. Також великий плюс за те що швидко приготували всі страви, бо ми були дуже голодні :) І ще один великий плюс за співвідношення ціна-якість! ДЯКУЮ ❤️
-
Marik Nazar ★★★★★
Смачне пиво та божественні ребра в вишневому соусі. Ціни здалось що досить не низькі
-
Vasyl Revenko ★☆☆☆☆
Надзвичайно повільне обслуговування та зневажливе ставлення до клієнтів. При тому що зала була заповнена відсотків на 40 нам пів години несли пиво, картоплю фрі ми за годину так і не дочекалися(( Також подали зіпсовану прокисшу кукурудзу. Не рекомендую.
-
Виктория Шевченко ★☆☆☆☆
Були 24 серпня. Чекали близько 20 хв тільки що б столик прибрали від минулих людей, які там відпочивали. З персоналу було всього 2 дівчини. Навколо всі жалілись на супер довге обслуговування і довге приготування замовлень. Ми пішли, не дочекавшись, ні прибраного столу, ні навіть принесеного меню. Можливо, в інший час обслуговування краще, і 2х людей вистачає. Але, не на свято в центрі міста.
-
Ксенія Мазуренко ★★★☆☆
Загальна оцінка від мене 3.5. Зрозуміло, що сьогодні був завал, але ми прийшли до вас конкретно на бургери і філадельфійський чізстейк. На жаль, нам повідомили про неможливість приготовленення даних страв. Літню площадку можна перейменувати на "місце для куріння"- тобто, за гроші клієнтів принесемо попільницю і слова їм не скажемо, що курити тут заборонено в силу закону. Це досить неприємний момент для клієнтів некурців. Я шукаючи для себе комфорту, маю тікати з літника в приміщення!? І будь ласка жвавіше переходьте на мову клієнта.
-
srgrb2 ★★★★★
Дуже смачно. Були вперше, але обов'язково завітаємо вдруге. Обслуговування швидке, зручне меню за QR кодом, гарна локація. Реберця смачнющі, відрізняються від «Реберні» на кращій бік, виключено можливість отримати підгоріле замовлення. Кассету ребер, два салати та порцію печеної картоплі ледве подолали вдвох. Порції великі, за допомогою мобільного додатку можливо отримати безкоштовні «смаколики».
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса В ребро?
В ребро знаходиться за адресою вулиця Ігорівська, 5, Київ, Україна, 04070
Який номер телефону В ребро?
Зв'язатися з В ребро можна за номером телефону +38 (096) 145-80-04
Як можна дістатися до В ребро?
Дістатися до В ребро можна за посиланням