6.12.25 офіціант спочатку запропонувала водичку поки ми обирали страви з меню. Потім ця водичка опинилася в рахунку за 220 грн. Крім того до рахунку якимось чином додали 143 гривні додаткового сервісу, хоча за це нас не попереджали. Що це таке: гардероб, DJ чи щось інше вже не хотілось й дізнаватись. Ціни, як по мені, зависокі для такого сервісу та якості страв. Давно хотів відвідати цей заклад і пожалкував про це. Не рекомендую
Фотогалерея
Відгуки
-
Дмитрий Михайлов ★☆☆☆☆
-
Юлия Машута ★☆☆☆☆
Вийшла та зрозуміла, що це найгірший заклад в якому я яла в моємо житті. Хоч по цінам, це повинно бути вау. Нам запропонували воду, виявилось 220 грн за пляшку. Післясмак вугілля після печеного баклажана - 290 грн, чизкейк - 500 грн, висушене люля.. Сервіс включений в меню (більше 10%), хоч не дали й серветок. Ну да, почуваюся як ішак. В цьому задумка?
-
Віталіна Семенюк ★☆☆☆☆
Заклад гарний, але обслуговування дуже неприємне. Замовила хумус. Офіціантка сказала: «Покладу пару ложок, скажете, чи додати». У результаті “пара ложок” виявилась потрійною порцією. У чеку пробили три хумуси, хоча додатки (булочка, мариновані сливи) дали як до однієї порції. Та й 300 г хумусу — підозріло мало виглядало, схоже, вагу накрутили, щоб вийшло дорожче. У рахунок уже включені чайові, тому я чекала здачу. Її навіть не збиралися приносити. Коли попросила повернути решту — офіціантка подивилася таким поглядом, ніби я щось винна. Неприємний сервіс, враження зіпсовані.
-
Alina ★★★★★
Вдала локація, є де припаркувати авто, інтерʼєр цікавий, кухня різноманітна і сезонна.
-
Vitali Kolomiets ★★★☆☆
Підлога трясеться коли хтось проходить поруч, від цього трясеться і стіл, і стілець на якому сидиш. Раніше можна було запаркуватися, зараз стовпчики антипаркувальні. Напевно останній раз тут
-
Юлия Середа ★★☆☆☆
Коли я завітала в цей ресторан, то була розчарована від персоналу. Ніби нас, як клієнтів ніхто не помічав. Неалекваьні ціни на напої та їжу. Але, якщо ви захочете відчути затишок і посидіти в теплому місці, то, теж не раджу йти, через гучну музику
-
oleksiy lytovka ★★★★★
Не знаю за інші наїдки, але шаурма тут Божественна! Їдине місце де наїстись вистачило однієї порції
-
костя главдаль ★☆☆☆☆
Обережно, обраховують! Зайшли пообідати з родиною. Взяли графін лимонаду, чебурек, 2 піде з яловичиною і картоплю з котлетою. Якщо вірити меню вартість замовлення 1000 гривень. Розраховувався терміналом, рахунок принесли на 1149 гривень. Смутило те, що офіціант одразу схопив рахунок і навіть не показав його, лишивши лише картонку для чайових. Хоча за українським законодавством, чек, як розрахунковий документ, видається покупцю. Що до їжі піде і пюре було смачне, чебурек був на стільки жирний, що жир стікав.
-
Vitalii M (VitaliyM) ★★★★☆
Цікаве, смачне місце. Кухня я б сказав узбецька та кавказька. Деякі страви, наприклад пельмені із щуки моїм супутникам не сподобалися. Як на мене великий мінус це кольян, ми не палимо і нам його дим неприємний, мушу зазначити, що коли ми поскаржилися, нам надали окремий кабінет. Ціни - середні та вищі, проте можна нагодувати сім'ю з 4-х осіб на 1000грн.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ішак?
Ішак знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 85/87, Київ, Україна, 03150
Який номер телефону Ішак?
Зв'язатися з Ішак можна за номером телефону +38 (067) 111-11-88
Як можна дістатися до Ішак?
Дістатися до Ішак можна за посиланням