Максимально не сподобалось, перший заклад від якого залишились такі неприємні враження!! По кухні не смачно зовсім Холодець брали , солоний дуже, борщ дуже солодкий Сало взагалі мерзле Ніяке. Сервіс: Замовили стіл за дня на вечір, Нас е не могли посадити і ввечері, в решті решт посадили біля входу, де постійно сквозило, столи дуже поряд одне біля одного Я бачила багато блогерів , знатних людей його рекомендують, але я нерозумію за що, Дуже засмучена, я очікувала зовсім іншої атмосфери від такого закладу Жах якийсь
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна ★☆☆☆☆
-
Alex Sem ★★★★☆
Все смачно. Сервіс гарний на рівні спілкування. Але всім гостям пропонували основний зал. Затишку немає. Всі сидять один біля одного. Поруч був зал повністю пустий. Але персонал його не пропонує.Сказали тільки в одному залі можна. В результаті, вибору місця майже немає. Бажання і комфорт клієнтів не враховуются. Є Фото залу, що справа від входу, який пустий.
-
Женя Бирюкова ★☆☆☆☆
Чудовий заклад! Дуже дивовижно поєднується неймовірно смачна кухня та відверто неприємний персонал. Поки чоловіки-офіціанти працюють та допомагають вирішити усі питання, то жінки-офіціантки, разом з адміністратором, тільки влаштовують нервові сцени. За вечір вони змогли пофиркати усім. Було відчуття, що усі гості приходять до їх особистого дому. Можливо у них синхронізувалася фаза повного місяця, але тримати себе в руках зайвим не буде, а то наче до свекрухи в хату прийшли.
-
Tretyakova Natali ★★★☆☆
Замовляли вареники та млинці, дуже смачні! Деруни дуже жирні, на тарвлці прям олія була. Чоловік замовив смажене курча за 450 грн- трішки більше перепілки, за те зелені стіжок поклали. Окремо хочу сказати за офіціанта , як в дорожньій забігаловці - гиркав, термінал чекали 15 хв.
-
Serhii Hnatenko ★★★★★
Відвідування ресторану "Царське село" стало для мене справжнім гастрономічним відкриттям. Ресторан, оформлений у традиційному українському стилі, вражає своєю автентичною атмосферою. Інтер'єр із дерев'яними меблями, вишитими рушниками та декоративними елементами створює тепле та затишне середовище. Меню ресторану надзвичайно різноманітне і пропонує широкий вибір традиційних українських страв. Особливо сподобався борщ з пампушками та вареники з різними начинками, які були просто неймовірними на смак. Обслуговування було на високому рівні: персонал був привітний і уважний до кожного гостя. Ціни відповідають якості страв та рівню обслуговування, що робить цей заклад чудовим місцем для сімейних вечерь або святкових заходів. Загалом, ресторан "Царське село" – це ідеальне місце для тих, хто хоче насолодитися справжньою українською кухнею в атмосфері автентичної української культури. Обов’язково відвідаю цей заклад знову і рекомендую всім своїм друзям та знайомим.
-
Андрій Любченко ★★★★☆
Одни з найстаріших та найзнаніших у Печерському районі ресторанів, серед мінусів. Нажаль навіть в теплі осінні дні відкрита тераса чомусь вже не працює. В іншому мінусів немає
-
Olga Kushko ★★★★★
Чудове місце. Атмосфера вражає, персонал віжливий та оптимістичний. Страви були смачні) Візит сюди залишає позитивну згадку про вечір)
-
Юля Орлянская ★★★★★
Царське село - душа української кухні, у самому центрі Києва) тут все як вдома і навіть краще! Неймовірне обслуговування, старовинна подача страв, колоритність у кожних деталях. Люблю це місце ❤️
-
Anatoliy Potaychuk ★★☆☆☆
Ціни в них високі, їжа звичайна. Якщо все закрито, можна зайти щось з'їсти, але не забудьте взяти з собою декілька бабусиних пенсій ))))) хахахха.... за ті самі гроші, що там можна викинути на раз, в закарпатті я б цілий тиждень їв, причому страви з білими гррбами. ))) удачі.
-
Halyna Danilko ★★★★★
Сама смачніша їжа домашня,,і приятні працівники і охорона
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Царське село?
Царське село знаходиться за адресою вулиця Лаврська, 22, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Царське село?
Зв'язатися з Царське село можна за номером телефону +38 (067) 434-11-22
Як можна дістатися до Царське село?
Дістатися до Царське село можна за посиланням