Дуже люблю цей заклад, смачна їжа, чудове обслуговування і вперше спробувала беалкогольний коктейль порнстар - дуже смачно і головне, що без алкоголю. Дуже порадував великий вибір безалкогольних коктейлів і пива, тож тепер знаю де можна випити найкращі безалкогольні коктейлі.
Фотогалерея
Відгуки
-
Julia Stealth ★★★★★
-
Михайло Турдаков ★☆☆☆☆
Обожнюю Косатку і ваш зелений салат зі шніцелем, але, на жаль сьогодні це розчарування, замовив сендвіч з ростбіфом, це було не смачно, він весь розпадався, мало соусу через це дуже сухий, деякі шматки цибулі та болгарського перцю нарізані хаотично. Більше точно не замовлю!
-
yurchenkovetal ★★★☆☆
Цей заклад про історію, про розташування, про контингент/атмосферу, не про сервіс і не про їжу (на мій погляд), вже вкотре пересвідчуюсь… От навіть сьогоднішній кейс, 15 хв сидів на вуличній терасі, спустився сам собі зробити замовлення й перепитав чи обслуговують на терасі, кажуть що так… сам замовив, забрав, повертаюсь - а на терасі вже зайнятий мій стіл… P.S. зал майже пустий
-
CyberScience ★★★★☆
Гарний інтер'єр, уютно, цікаво. Їжу принесли швидко. Надпис на витрині "lunch" як виявилось не означає, що в них є бізнес ланчі. Але натомість є можливість замовляти сніданок з 9 до 18. Мітболи були супер, дуже смачні , а також салат до них. А от бульйон як на мене трохи пересолений.
-
Yuriy Dzhemesyuk ★★★★★
Досить затишний ресторан-бар на розі Гончара та Великої Житомирської. Вибір блюд невеликий, в основному європейська кухня. В обідні години можна замовити бізнес-ланч. Обслуговування на гарному рівні, ціни - трохи вище середнього.
-
Юлия Лакида ★★★★★
Все супер.Офіціанти умнічки- дуже круто радять коктейлі та підбирають за смаком. Атмосфера захоплююча.Радду завітати.
-
Любовь Матвеева ★★★☆☆
Холодно, брудно, чекали довго на замовлення. До їжі притензій немає. Смачно та середня ціна.
-
Byaf Nyaf ★★★★☆
Гарна кухня, смачні цікаві напої, (пиво та коктейлі). Але дуже затісно і шумно. Для тих спокійних зустрічей та для переговорів навряд чи підійде. Але посидіти шумно з компанією - саме те)
-
Максим Омельченко ★★★★☆
Зайшов поснідати після того, як побачив рекомендацію київського телеграм-каналу Аффішер. Місце пропонували саме для сніданків. Що можу сказати: не змогли порадувати кавою, чаєм, так як щось було не так із тиском пари у кавомашини, але дозволили принести каву із собою через це невелику проблему. Самого сніданку чекав трохи довше, ніж заведено при поданні сніданку - 25 хвилин проти прийнятних 10-15 (панове, це ж сніданок, його мають подавати майже миттєво). Втім шакшука була дуже правильна, вдосталь сиру, разом із нею подали чудові сирні грінки. Теж саме можу сказати про яйця Бенедикт із сьомгою, товариш, який це замовив, сказав, що йому було смачно. Тож - тверда четвірка.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Косатка?
Косатка знаходиться за адресою вулиця Велика Житомирська, 25/2, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Косатка?
Зв'язатися з Косатка можна за номером телефону +38 (067) 468-13-98
Як можна дістатися до Косатка?
Дістатися до Косатка можна за посиланням