Відгуки

  1. Dima Palyvonchyk ★★★★☆

    Гарний інтер'єр закладу, якщо сісти біля вікна, то відкривається гарний вид на місто. Щоправда всі вазони з пластику) Вбиральні в закладі своєї немає, треба йти у вбиральню ТЦ, або іншого закладу. Є акція на бургер тижня, можна використати в складі комбо меню з картоплею, огірками, кукурудзою і напоєм. З безалкогольних газованих напоїв тут подають пепсі, 7ап, мірінду. На смак бургери норм, нічого особливого, але і нічого поганого. Булочки хрусткі, що круто. Порція доволі велика, можна наїстись Обслуговування ввічливе. Готують швидко. Рукавички надаються.

  2. Юля Негрій ★☆☆☆☆

    Бургери з сирим м‘ясом, на що офіціант говорить що це прожарка така. Максимально жахливе місце, жарко, кондиціонер не працює. Дуже жаль витраченого часу і коштів на цей заклад. Не рекомендую.

  3. Ro Ka ★★☆☆☆

    У меню написано, що роблять тільки мідл прожарку. Від офіціайнта питання: вас влаштує мідл прожарка? Кажу: хочу мінімальну. На що отримав здивуване мовчання. По результату не бачу навіть мідл. Не розумію сенс цього питання.

  1. Рудківський Богдан ★★☆☆☆

    Бургери по розміру і смаку - на рівні Макдональдс, можливо трішки гірше. Доволі прості і маленькі. Як для місця, в назві якого є слово "Бургер" - очікується більшого. Замовив сет із картоплею і додатками - соус не включений, потрібно замовляти окремо. По обслуговуванні - дуже average: "безлімітну пепсі" забули принести. Вкінці залишилася кукурузка в сеті яку не зрозуміло було, як їсти; руками - дуже дивно. Запитали - виявилося, що мали б бути ще прибори столові, яких не було. Для перекусу чи вечері - краще пузата хата поруч. Але вцілому - нічого критичного, тому - 2 зірочки, а не одна. Сфотографував вже після того, як з'їв бургер, бо спочатку не думав залишати низьку оцінку, і сфотографувати - не виникає бажання, як тільки їжу приносять

  2. Олександр Тимчак ★★☆☆☆

    Все дуже повільно, та довго. Чекати на замовлення більше 30 хв - це занадто, як для бургера...

  3. Евгений Ренька ★☆☆☆☆

    Данний заклад мені не сподобався по обслуговуванню клієнтів. Після тижня проведеної в лікарні захотів скуштувати смачний бургер але щоб отримати меню треба чекати 10хв, що за цей час я вже його знайшов в Інтернеті і міг зробити замовлення. Дівчина принесла меню поклала на стіл і пішла. Називається добрий день дякуємо що завітали, настрій починає погіршуватися. Продивився ще раз меню так для виду. Сиджу ловлю поглядом коли ж знову та дівчина підійде. Довго чекав і апетит пропав. І дівчина підійшла. Но ще чекати купу часу замовлення не хотілось. Людей було мало. Поїхав до іншого закладу так як хочу бургер і не хочу дома готувати. Закажу зразу і вечерю.

  1. Yuriy Putsan ★★★★★

    Приємно знаходиться, персонал крутий з крутою українською!) Смачно та можна зарядити смартфон..

  2. Артем АртБакс ★★★★☆

    Був на вихідних вечором. Завжди є вільні місця.Персонал вічливим, приємний, завжди радий допомогти(супер).Замовили бургери найкращі- смачно, картопля з меню не дуже сподобалась.Пиво хейнекен не сподобалось.Лимонад смачний. Є супер акція- кава безліміт - платиш раз і потім можна ходити самому до автомата і робити собі ще безкоштовно.Приміщення чисте.Загалом рекомендую для тих хто любить смачні бургери.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Star Burger?

Star Burger знаходиться за адресою Берестейський просп., 24, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Star Burger?

Зв'язатися з Star Burger можна за номером телефону +38 (067) 447-28-68

Як можна дістатися до Star Burger?

Дістатися до Star Burger можна за посиланням

Advertisements