Обідав там кілька разів. Смачно і хороший вибір страв. Ставлю 4, а не 5 через кілька моментів. 1. Перші страви одразу налиті в одноразовий посуд і якщо ти не хочеш брати їжу з собою - їх переливають у нормальні тарілки. Не надто eco-friendly це. 2. Перець. Це мабуть звучить кумедно, але помол перцю в перечницях на столиках майже такий самий як отвори в цих перечницях. Відповідно, щоб хоч трохи додати перцю до страви - треба секунд 30 :)
Фотогалерея
Відгуки
-
Tymur Bedernichek ★★★★☆
-
Art Ln ★☆☆☆☆
Цей заклад не вартий і однієї зірки.Вкрай несмачно і необґрунтовано дорого. Прозора рідина зі шматочками розморожених овочів та волоссям на стінках тарілки у них названа овочевим супом. Пахне вона "нічим" (і за це дякую!)) з огляду на волосся!) Нікому не рекомендую. Їжа повинна приносити задоволення! "Пані", що НАКИДАЄ їжу, робить вам величезну послугу! Краще вже сходити в повноцінний ресторанчик, який до прикладу, знаходиться буквально за рогом , на сусідній вулиці!
-
Илья Марко ★★★★☆
Величезний вибір, адекватні ціни, не пересолене, не переперчене. Ввічливі продавці. Хоча їжа досить "вчорашня", як в Пузатій Хаті. Це розплата за швидкість: все готово (вчора?), приходь і бери.
-
Aliona Krotiuk ★★★★☆
Непогано, смачно, асортимент ніби звичайної їдальні, тільки приготовлено якісно.
-
Alex.mi.771 Me ★★☆☆☆
Комплексних обід відсутній попри інформацію на сайті. Вартість висока попри позначку $$, не дешевше ніж у $$$. З вітрини розігрили. Хаос як в гастрономі. Не сподобалось та ще й брехня на сайті
-
Олег Самсонович ★★★★★
Сьогодні в перше відвідав цей заклад, і був приємно здивований. Я часто відвідую подібні місця, але ще такого гарного і затишного не зустрічав. Ще мені сподобався великий асортимент, в мене був обмежений бюджет, але я повноцінно пообідав і випив кави( особливо смачним був Цезар з курятиною і Окрошка)). Швидке та приємне обслуговування, і на касі вас зустрінуть з посмішкою. Дякую Вам! Ви зробили мій день)))
-
Елена Ткаченко ★★★★★
Дуже гарний сервіс! Була на днях, замовила голубці та зелений борщ! Дуже смачно! Також замовила каву, бариста дуже добре розбирається у каві! З собою ще взяла Наполеон, така смакота ! Сам заклад дуже затишний! Рекомендую
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Bread & Butter?
Bread & Butter знаходиться за адресою вул. Андрія Верхогляда, 8А, Київ, Україна, 01103
Як можна дістатися до Bread & Butter?
Дістатися до Bread & Butter можна за посиланням