Круасани смачні, сервіс - дуже поганий. Були ввечері в неділю, ближче до закриття. Після події в Палаці Україна, видно, був трафік клієнтів. Дівчата приймали замовлення, проте подача була з нагадуваннями (декілька підходів) протягом 35 хвилин - це НЕ норма. Якщо персонал не справляється, можна попередити про час очікування, хоча б. При цьому ні «перепрошую», ні «будь ласка», а замість того вираз обличчя «ми вам максимально не раді» без жодного слова, наче до стіни звертаєшся. Зіпсували і атмосферу, і настрій, і смак. Більше жодного разу туди.
Фотогалерея
Відгуки
-
Daryna Rieznikova ★★☆☆☆
-
Дарія Ткаченко ★☆☆☆☆
Розчарована кількістю начинки у круасанах. Замовила круасан цезар з куркою отримала пару шматочків курки. Пару років тому круасани були такі самі як в меню на фото, начинки так багато що випадало. А зараз за таку ціну це задорого. Тому це був останній львівський круасан що я замовляла
-
Віта Желтова ★☆☆☆☆
31.10.2025 я завітала до закладу з метою пообідати. Замовила салат на суму 266 грн (підтвердження транзакції — на фото нижче), сіла за столик. Оскільки мала із собою невелику кількість їжі, вирішила її доїсти до замовлення, що є поширеною практикою в багатьох демократичних закладах. Проте до мене підійшла співробітниця й без зайвих пояснень вказала, що «зі своєю їжею в нас не можна», після чого повторила це ще раз, навіть попри те, що я вже мала оплачений салат на столі. Я не стала конфліктувати й передала своє замовлення сусідньому столику, залишивши заклад із відчуттям приниження й розчарування. Варто зазначити: я — не конфліктна особа, оплачую послуги, дотримуюсь правил, поважаю персонал. Але в цій ситуації було порушено не лише елементарну сервісну етику, а й фактично знецінено клієнта. Крім того, табличка «Категорично заборонено вживати принесену з собою їжу та напої», розміщена в «Куточку споживача», виглядає не як інформування, а як ультиматум. Це не створює довіри, а навпаки — формує образ жадібного, зарегламентованого простору, де не вітаються людяність і гнучкість. На жаль, більше в цей заклад не повернусь. І не рекомендую тим, хто цінує клієнтоорієнтованість. Оновлення до мого відгуку. Дякую за відповідь адміністрації. Проте хочу звернути увагу на суперечність, яку не можна ігнорувати: Якщо у закладі справді діє політика, що забороняє вживання принесеної їжі з огляду на "санітарні норми", тоді вона має стосуватись не лише гостей, а насамперед — персоналу, що готує і подає їжу( Заборона споживання принесеної їжі може бути прописана в внутрішніх правилах закладу, але не є законом, якщо йдеться не про закритий об'єкт (типу лікарні, дитсадка) Зокрема, під час мого візиту персонал працював: – без захисних масок, – з неприбраним волоссям, – без дотримання базових стандартів HACCP, що є прямим порушенням санітарно-гігієнічних вимог для харчової сфери. У цьому контексті апеляція до «гігієни» виглядає не як турбота про безпеку, а як формальний привід обмежити клієнта. У мене була оплачена страва. Я не порушувала жодних правил, не займала столик без замовлення, не створювала безпорядку. Отже, залишається враження, що ситуація мала характер надмірного контролю й пасивної агресії з боку персоналу, що й сформувало моє рішення не повертатись до цього закладу. Сподіваюсь, внутрішній аудит не залишиться формальністю — і правила гігієни будуть однакові для всіх, а не вибірково для гостей.
-
наталя педоряка ★☆☆☆☆
Розчарування(( Замовляла свій улюблений круасан з персиком. Отримала щось маленьке з мінімальною кількістю крему і шоколаду, з двома чорними шматочками персику. Можливо треба змінити фото на рекламі якщо вигляд реального круасану не відповідає дійсності.
-
via 2 ★★★★☆
Було б непогано зробити якусь реновацію чи ребрендинг. А то чудові і неповторні Львівські Круасани зразка 2017 року за 8 років дещо деградували і вже ледве витримують конкуренцію перед маленькими і тематичними кавʼярнями
-
Oleksandr Krykun ★☆☆☆☆
Часто відвідую цей заклад, але музика яка грає в закладі змушує покинути його як можна швидше.... Чому у ЛЬВІВСЬКИХ КРУАСАНАХ грає російський шансон і техно??? На кого це взагалі розраховано? Смак круасанів і відсутність антисептика, мила у вбиральні, а також відсутність серветок на столах навіть не обговорюється....
-
Михайло Осадчук ★★★★★
Заклад має зручне розташування. Тепла, лампова атмосфера всередині. Приємне місце аби відпочити з кавою пару хвилин, та далі бігти по своїм справам. Завжди смачно. До воподоби: "Галицький" круасан - рекомендую! Це просто відрив!) Також, мушу відмітити привітний персонал, та швидке обслуговування. Дякую!)
-
Анастасія Кеба ★☆☆☆☆
Зверніть на якість продуктів, коли 2 рази брала круасани ( Цезар) і було дуже погано після, грішила на будь- що крім круасанів, але коли третій раз взяли круасани на роботу, всім 3 дівчатам було зле після них.
-
Ivan ★★★★☆
Досить непогане місце для того, щоб поїсти і насолодитися атмосферою гарного інтер'єру. Однак -1⭐, тому що смак кави просто жах)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Lviv Croissants?
Lviv Croissants знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 114, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Lviv Croissants?
Зв'язатися з Lviv Croissants можна за номером телефону +38 (097) 188-86-45
Як можна дістатися до Lviv Croissants?
Дістатися до Lviv Croissants можна за посиланням