Цей ресторан лише для бенкетів Навіть не старайтесь сюди попасти просто компанією. Забронювали столик для святкування дня народження. Простили біля вікна і некурящий зал, бо ще є дитина. В пʼятницю ( той же день на який ми забронювали) нам перезвонюють і кажуть про перетрубацію, що в них рєзко намалювався бенкет, вони всіх похєрили … і сказали є місце в курящому, або ми можемо здвинути круглі мєлкі столики… пасіб.. це брєд. Тепер знайти столик день в день в іншому закладі майже нереально, бо щей пятниця. Просто клали на всіх, головне бенкети.
Фотогалерея
Відгуки
-
Алена Гайдай ★☆☆☆☆
-
Gryshchenko Valeria ★★★★★
Побувала сьогодні в ресторані Маяк. Хостес підібрали ідеальний столик, офіціанти допомогли з вибором страв- кухня просто супер. Маяк- це місце, в яке хочеться повертатись знову і знову. Раджу побувати тут всім!!!
-
Marisha Kharytonova ★★☆☆☆
Святкували весілля у вас З кожним нашим запитом маяк пробивав чергове дно, наприклад: 1. Просили на церемонію на пантоні розкидати листя з дерев, банкетний менеджер сказала, що листя неможна (цитата «может быть от водной полиции штраф»), але головне - листя троянд можна! Хоча по суті і то і то природа 2. Не скажу шо мєга смачно, абсолютно звичайна кухня, не тягне на +- 6к за людину на банкет. 3. Акцентую увагу на тому, що маяк, як бренд, не займається благодійністю у важкі для країни часи. Можливо я неправа, доведіть будь ласка. 4. Офіціанти - топ. 5. І найцікавіше. Генератор. Потрапили в період масштабних відключень світла. І що ж нам говорить маяк: заклад не зможе забезпечити електроенергією додаткове обладнання для весілля, тому орендуйте свій генератор. Ситуація типу заплатіть за салат 400 грн, а ще 100 грн за помідори, ми зрозуміли це так. 6. З переваг закладу панорама, і то завдяки хорошій погоді в нашому випадку. 7. По розрахунку взагалі окрема тема. Дуже багато питань, але зі своїм уставом не лізуть. Це ваша репутація)
-
Tania Tania ★★☆☆☆
У цьому ресторані гарний вид. Більше плюсів не знайшла. Запропонували воду, а вона виявилася платною, салат майже без соусу, додати в страву авокадо + 200 грн (але про це дізналися вже в чеку). Дуже хотіли кокосовий пудинг, але офіціант не міг пояснити, чи є там продукти тваринного походження, а потім чомусь почав розповідати про склад панокоти, хоча ми кілька разів наголосили про кокосовий пудинг.
-
Богдана Кугенко ★★★☆☆
Хостес були на 5 Інтер,єр =5 Меню - смачно, ціни зависокі, особливоина напої. Офіціанти дуже не уважно працювали. Серветки ми кілька разів практично випрошували. З попільничкою було те саме. Устриці подали хв через 40 і то не ті, що замовляли. Пояснили все втомою після попереднього свята до 4х ранку. Але ж це не виправдання, а мінус організації. Були розчаровані, не залишили чайових.
-
Андрій Момот ★☆☆☆☆
Незаконне захоплення пляжної та паркової зони. Щоденні нічні салюти, які псюуть сон жителям як мінімум двох мікрорайонів. Зневага, хамство та жахливий сервіс по відношенню до відвідувачів з більш низьким рівнем доходів. Суцільний пафос та показуха, підкріплені корупцією та беззаконням. Одним словом - гнійник на тілі Березняків.
-
Dima Open ★★★★★
Відсвяткували у вас ювілей мамусі і це було фантастично! Я й не знала, що можна провести свято настільки добре. Увесь вечір офіціанти були дуже уважні, грала приємна музика і взагалі атмосфера була просто чудова! А страви… Це окрема розмова – і закуски, і салати і страви з мангалу– так смачно я вже давно не їла! Вельми дякую вам за таке прекрасне свято і нові теплі спогади.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Маяк?
Маяк знаходиться за адресою Дніпровська набережна, 2, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Маяк?
Зв'язатися з Маяк можна за номером телефону +38 (050) 414-55-40
Як можна дістатися до Маяк?
Дістатися до Маяк можна за посиланням