Відгуки

  1. Leonid Bokser ★☆☆☆☆

    12.10.25 21.00 Нажаль із 7 замовлених страв на вартість 4.000 нічого не відповідало дійсності, ніхто з гостів нічого не їв. 1) суп пюре з брокколі - шматки брокколі, текстури немає, взагалі не перебито 2) стейк рібай телятина - жорсикий шматок мяса з плівками і хляками 3) шашлик - пережарений, сухий 4) салат з манго - манго не чищене, величезні шматки, штріпси в клярі з заморозки, кляр потік 5) картопля з лисичками та як виявилось з грибами, які були в салаті 6) соус фіаско... Перший раз негативний відгук. Жах. Є набагато смачніші альтернативи. Сподіваюсь на компенсацію від закладу при ціннику х4 за подібне. Не рекомендую.

  2. Олександра Дмитрівна Бицька ★☆☆☆☆

    Хочу підмітити, що раніше заклад був на всі 5 зірочок, але останній мій візит геть спаскудив враження про нього. По-перше, їжа стала не такою смачною, не знаю, причина в настрої кухара, чи в чомусь іншому, але на жаль, це факт (в салаті Цезар мені попався качан від капусти, а в пасті Фетучіні недосолений соус) По-друге, поведінка офіціантки була дуже хамською та неприйнятною. Ну і на останок, 200 гривень за лимонад, в якому половина стакану це найбридкіший в житті сироп…. ви серйозно????? Сподіваюсь, що цей відгук побачать власники закладу, та приймуть його до уваги)

  3. Ramen Kuinaimed ★★★★★

    Окреме дякую офіціанту Станіславу. Обслуговування з перших секунд - зрозуміли що тут буде ТОП. І не помилились. Дуже смачно. І дуже атмосферно. Рекомендасйьон як то кажуть)

  1. Анна Данихно ★★★★★

    Дуже затишне місце. Їжа смачна, порції великі. Можна приносити алкоголь з собою (cork fee), але там дуже великий вибір коктейлів смачних. Можна з собаками. Офіціанти дуже приємні та спритні. Вже були там не раз, та плануємо відвідувати й надалі.

  2. Migos UA ★★★★★

    Ззовні заклад виглядає як якийсь хіпстерський притон))) Але зайшовши всередину, враження кардинально міняється. В самому закладі по-домашньому красивий інтер'єр, порції великі, а самі страви дуже смачні. Рекомендую!

  3. Galina S ★★★☆☆

    Сподобалось: колоритно, ситно, великі порції, прийнятні ціни. Не сподобалось: один туалет для всіх відвідувачів, трохи тісно за столиками біля бару.

  1. Artem Anan ★★★★☆

    Цікаве з точки зору дизайну та взагалі ідеї місце. Оформлення - в стилі совкової дачі "6 соток". Обслуговування трохи шкутильгає, дівчата не підійшли до нас, коли ми завітали ввечері на літню терасу - прийшлося брати все у свої руки. Втім кава, яку ми замовили, виявилася смачною - особливо капучіно. У меню є м'ясні страви як-от шашлики, але не куштував.

  2. Ivanna Sova ★★★★★

    Святкувала день народження, все сподобалось. Досить якісне обслуговування та смачні страви. Рекомендую!

  3. Nevskih Alexandr ★☆☆☆☆

    Був 19.07.21. Повару велике дякую за цезарь з чорною пліснявою на помідорах чері і землю на нихже...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Дача?

Дача знаходиться за адресою вулиця В'ячеслава Чорновола, 5, Вишневе, Київська область, Україна, 08132

Який номер телефону Дача?

Зв'язатися з Дача можна за номером телефону +38 (066) 622-96-13

Як можна дістатися до Дача?

Дістатися до Дача можна за посиланням

Advertisements