Привітний персонал. Але в закладі брудно! зона з кавовими машинами брудна! Столи брудні та жирні … жах
Фотогалерея
Відгуки
-
Valentina Tkach ★★☆☆☆
-
Олена Мостицька ★★★★★
Супер сервіс. Заїхали вперше після перебудови - змінилося АЗС на краще. У приміщення стало багато місця, широкі проходи, ресторан Борщ тепер буде на 2 поверсі, обіцяють відкрити у грудня 2025. Піднятися наверх можна сходами та ліфтом! Працює обмін валют! Є оплата IBOX, банкомат, поштомат Епіцентру. Їжу можна взяти з собою. Можна заправити TIR, є окрема смуга для автобусів. Широкі вхідні двері, заїде дитячий візок. У вбиральні є столик для пеленання.
-
Rostyslav Kulak ★☆☆☆☆
не заправляйте тут газ! ні в якому разі. після заправки повного баку одразу виникає check двигуна
-
Slava Nesterenko ★☆☆☆☆
Дуже погане обслуговування. На кожному кроці намагаються обманути клієнта (дуже довго приймали платіж за гальмівну рідину, а після оплати сказали, що платіж не пройшов і запропонували оплатити повторно на іншій касі. Як наслідок кошти за 1 платіж не повернули!!!
-
Коля Полюхович ★★★★☆
Хороше розташування на виїзді з Києва, зручні заїзд і виїзд, достатньо 6 колонок заправних, хоча довелося трохи зачекати в черзі. Бонусна програма раніше була краща, було значно вигідніше заправлятися (знижки на 2-4 грн за літр, а зараз до 1 грн), і знижки можна було використати одразу, а не на бонусний рахунок. Зате порадувала бонусна кава до свят за заправку від 25 літрів
-
Yevgen Zasyadko ★★★★★
Рідко пишу відгуки, але у вас справді все добре: і обслуговування, і кава, і круасан. Однозначно 5 зірок і моя повага)
-
Тарас Павленко ★★★★☆
Сама заправка як і всі Кло зараз на висоті. Проте з паливом щось не те. Заправив 50 літрів газу в порожній бак на шляху в Житомир. Впала тяга, а на зворотньому шляху загорівся чек. Зробіть перевірку якості газу (lpg) Чек додаю у фото
-
Лора С ★★★★★
Улюблена АЗС. Вже не один рік заправляю автомобіль саме на цій станції. Приємно, коли касири зустрічають з посмішкою. Спостерігаю, що колектив дружній. А це важливо, і впливає на якість обслуговування. Іноді жартують з клієнтами, це піднімає настрій. Завжди чисто в приміщенні та санвузлах. Одним словом... АЗС для ЛЮДЕЙ
-
анатолий федоренко ★★★☆☆
Є йкращі заправки
-
владимир сидоренко ★★★★★
Хороше пальне, якісне обслуговування. Рекомендую.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса КЛО?
КЛО знаходиться за адресою 20 км автошляху, М06, Стоянка, Київська область, Україна, 08114
Який номер телефону КЛО?
Зв'язатися з КЛО можна за номером телефону +38 (080) 030-15-55
Як можна дістатися до КЛО?
Дістатися до КЛО можна за посиланням