Їжа розчарувала геть, салат з печінкою- гидота ще та, печінку зварили і мабуть не дуже свіжу, про камерилізацію тут ніхто не чув, мʼясо пересушили, соуси - стид для грузинського ресторану сацебелі якась безвкусна мішанина, смачний був тільки люля-кебаб телячий і хачапурі, салати і мʼясо геть запороли. Гага ви що? Скільки років хожу до вас і таке розчарування….
Фотогалерея
Відгуки
-
Inna Kos ★☆☆☆☆
-
iryna iryna ★☆☆☆☆
Не раджу цей заклад. Були компанією, враження залишились вкрай негативні, пошкодували 150 раз, . Офіціант абсолютно некомпетентний, ніяких питань вирішити не може. Лимонад був розбавлений водою. Посуд з тріщинами та сколами. Овочі-грильє розвалювались просто на вилці. Заклад точно не вартий уваги.
-
Галина Кожухарь ★★★★★
Дуже дякуємо за смачну кухню, чудову атмосферу та мега крутого професійного офіціанта Віталія. Наше маленьке свято пошло на «Ура». Загалом дуже приємно, що персонал даного закладу знає свою справу та націлений на створення гарного настрою для своїх гостей!
-
Вікторія Б. ★★★☆☆
Затишне місце з приємною атмосферою — інтер’єр справді гарний, є настрій грузинської гостинності. Привітний персонал, все акуратно й чисто. Але, на жаль, кухня не виправдала очікувань. Багатьох позицій із меню не було в наявності. Харчо був надто жирний і невиразний на смак, хінкалі з індичкою — сухі й не соковиті, як хотілося б. Вибір напоїв дуже обмежений, і ті, що були, виявилися занадто солодкими. Хочеться вірити, що це просто невдалий день для закладу, адже потенціал є. Але наразі — 3 зірки.
-
ecotalisman ★★★★☆
Страви смачні, подача гарна. Приносили хінкалі, але вони не сочні. В них не має рідини щоб повністю насолодитися смаком м`яса або сиру, т.я. суховаті виходять. Відсутні зубочистки за столом, в санвузлі немає рушників паперових а є тільки рулон паперу який потрібно самому розмотувати. Апарат автоматичної подачі паперу не працює в санвузлі. Не працює магніт на зкривання дерей - думаєш що ти закрив двері, а вони відчиняються. Зустрічає адміністратор не ввічливо, т.я. питаєш де знаходиться стіл який замовляв а тебе посилають шукати самому, бо тут таких гостей двоє.
-
Вікторія Котик ★★☆☆☆
Смачно і атмосферно, АЛЕ якість обслуговування персоналу жахливо низька. Прошу адміністраторів переглянути свій склад працівників. Офіціянтка говорила російською. Ми як клієнти ввічливо нагадали про закон про використання української мови в закладах харчування, на що пані-офіціянтка посміхнулася й продовжила порушувати закон, спілкуючись з нами мовою держави-окупанта попри наше небажання це робити. Інші офіціянти на початку, коли ми запитали, де можна сісти чи куди пройти, так само на наші запитання українською відповідали нам російською. Я люблю російську, але закон є закон. І він для всіх єдиний. Особисту неприязнь до мови хай пани офіціянти залишають на дозвілля, а на роботі поважають закон.
-
Олег Габрик ★☆☆☆☆
Ресторан, на перший погляд,справляє приємне враження затишно, атмосферно. Але чомусь ніхто не зустрічає гостей, заходиш і трохи губишся,куди потрібно іти, вверх чи спускатися донизу, не зрозуміло...Кухня не залишить нікого не задоволеним все смачно, ситно, порції великі. У меню, хотілося б, щоб було вказано склад страви та вага порції. Ціни приємно вразили: співвідношення смак-ціна чудові.Але не можна розрахуватися банківською карткою, добре, що про це повідомляють відразу. Ні винної карти, ні вин в меню немає.Неможливо ознайомитись з асортиментом та ціною, потрібно вірити "на слово" офіціанту, що ми й зробили, виявилось - даремно. Склалося враження, що ціна змінюється за кількістю замовленого вина. Спочатку, при оформленні замовлення, дівчина-офіціант нам озвучила одну ціну за літр- 300грн.,а коли отримали рахунок виявилось,що за літр того самого вина вже 450грн. замість 300 грн! Як це може бути?!Це так персонал заробляє собі чайові?! Те саме було при замовленні другого бокалу пива. Спочатку ціна у чеку була 60грн. за перший бокал, а коли замовили у офіціанта другий бокал, попросили одразу оплатити, ще й ціна вже склала 70грн. Залишили заклад з відчуттям, що тебе ошукали...Шкода, що за красивою обгорткою ховається неякісне, неналежне обслуговування... Не знаю, чи хочу прийти сюди знову...
-
Банановий Світанок ★★★★☆
Дуже дуже дуже смачно! Щоб ми не замовляли, все на найвищому рівні. Порції великі - ціна маленька. Але не без але. Термінал чекаємо вже третій місяць. Ніхто в закладі не може відповісти скільки ж ще залишилося його чекати. Якби не цей факт, ходили б туди частіше. А так, бігати знімати гроші взагалі не хочеться. Обслуговування - нічого особливого. Офіціанти часто замотані, але хоч не хамлять, вже добре) іноді навіть трохи коли не коли стараються перейти на українську) Ходити сюди можна тільки заради смачних страв. Інтер'єр звичайний, а ввечері по вихідним ще й дуже голосна музика із сусіднього залу.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Gaga?
Gaga знаходиться за адресою проспект Павла Тичини, 7, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Gaga?
Зв'язатися з Gaga можна за номером телефону +38 (067) 000-23-69
Як можна дістатися до Gaga?
Дістатися до Gaga можна за посиланням