Відгуки

  1. Екатерина Кашпур ★★★★★

    Хочу подякувати курʼєру ресторану Моліно на імʼя Санта за чудовий сервіс. Замовлення було доставлене вчасно, курʼєр був дуже приємний та привітний!Приємно, коли сервіс на такому високому рівні. Дякую!

  2. Фил ★☆☆☆☆

    Сама жахлива піцца в Києві Замовлення # 753638 замовили 1+1=3 акцію, зʼїли половину бо голодні, залишилась гора резинового тіста - решту викинули, це просто ФУ ФУ ФУ!!!

  3. Alla Chubun ★★★☆☆

    Відвідати заклад і отримати сервіс де офіціанти не знають акцій власного сайту, губляться на питаннях щодо страв, приносять страви в дивній послідовності від солодкого (яке стоїть наступні 1,5години прийому їжі відповідно) і через півгодини тільки подають основні страви замовлення після перепитування (зала була майже пуста на момент нашого приходу, одразу після тривоги), прибирають стіл вибірково при накопиченні тарілок чи іншого зайвого. І навіть прояснивши ситуацію з акціями місяця та замовивши піцу по промо коду, який було озвучено і показано офіціанту - піцу добавили в чек по повній вартості, що помітила по поверненню додому вже. В результаті, повернувшись додому, дивлюсь ще раз скрін чека онлайн оплати стола, і піца виявляється вибита в замовленні за повною ціною, попри акційну обіцянку. З дійсно смачного з усього замовлення виявилось дитяче меню та десерт. Піца не вразила, начинки досить мало. В меню ресторану не вказано те, що томатна сангрія є гострою (дуже гострою).

  1. Maria ★★★☆☆

    Очікування та реальність, особливо у кількості начинки- бачите, ще й з не найгіршого ракурсу. Багато було спроб, замовлень, задля реабілітації у власних очах, адже постійні гості які щиро любили ресторан та доставку і виправдано- менше 5 зірок не залишали. Від мене написаний ще один відгук з приводу доставки, можете прогорнути до низу щоб не повторюватися. Через деякий час була непогана вечеря у ресторані що дало надію на покращення ситуації. Вирішили замовити доставку до дня народження- статус «переданий курʼєру/ доставляється» відображався майже 3 години у застосунку. Постійно телефонували до доставки, обіцяли зʼясувати і звʼязатися чого не робили, нажаль, через завантаженість чи якусь ще причину не знаю. Повторювала дзвінки протягом цих годин я і від оператора до оператора свідчення про те що їжа вже їде/ ще готується/ тільки видана курʼєру/ знаходиться мінялася раз за разом у дивному порядку… гарантувати що вона буде гарячою не змогли тож відмовились. Через добу і негативний відгук у застосунку зателефонувавали та вибачились у зв’язку з цим вирішили ще раз спробувати взяти піцу на самовивіз- результат на фото не задовольнив мʼяко кажучи… але що вже сваритися коли це здається новий «стандарт» відповідності страв? Не драматизуючи- піца не прям жахлива (попередній досвід був гірше), але кількість начинки? Особливо шинки і балиліку? Ще й в порівнянні з фото, яке я розумію є більш «презентабельним» ніж реальним, але навіть в половину не є відповідним або схожим) Дуже шкода…

  2. Kotel Kokotel ★★★★★

    Чудовий заклад, офіціант не був набридливим, та одразу зловив чого Я бажаю. Страви смачні, хоча годі і казати, все як завжди, смачно, порядок, класно, завітаю ще обов'язково.

  3. Оксана Микитовская ★★★★★

    Задоволені закладом , часто відвідуємо його , смачна кухня , а особливо стейки ❤️

  1. Vlady ★★★★☆

    Смачна але приїхала пом’ята. Та і чеків або номера заказа теж не знайшов.

  2. Наталія Бугаєнко ★★★★★

    20.05.2021 відвідали з дітьми піцерію iI Molino . Приємна атмосфера, привітні, уважні і гостинні працівники влаштували для дітей чудовий майстер класс по приготуванню піци. Діти отримали масу позитивних вражень побувавши в ролі піцейоли. Дуже дуже дякуємо за прекрасно проведений час.

  3. Аnita Kovaneva ★★★☆☆

    До карантину ходили у цей заклад мінімум раз на тиждень, тому що я знала, що і я, і мій син можемо смачно поїсти. Для нас це була майже традиція. Завітали вчора - оновлене дитяче меню: прибрали улюблені фузілі з фрикадельками та ліниві вареники. В усіх стравах овочі. Задумка хороша, і я дуже рада за батьків, чиї діти їдять овочі, але мій син взагалі їх не їсть, ніяких. Озвучила цю проблему офіціанту, попросила приготувати просто котлету і пасту. БЕЗ НІЧОГО. Як результат - паста неїстівна, зовсім несолона, всередині котлети шпинат, все щедро засипано пармезаном. Довелося перезамовляти суп, у якому було 2 міні-шматочки м'яса й 2 ложки макаронів, їжою я би це не назвала. Дуже вдячна адміністатору за розуміння й адекватний чек, але візитом була дуже розчарована. На жаль, з таким дитячим меню ми більше не зможемо відвідувати Ваші ресторани. Дуже шкода:(((

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса il Molino?

il Molino знаходиться за адресою ТРК "Проспект, 1 в, вулиця Гната Хоткевича, Kyiv, Україна, 02000

Який номер телефону il Molino?

Зв'язатися з il Molino можна за номером телефону +38 (067) 443-44-04

Як можна дістатися до il Molino?

Дістатися до il Molino можна за посиланням

Advertisements