Відгуки

  1. Дарья Оксентюк ★★☆☆☆

    Завжди купували квіти у вас та обирали квіти для букети САМІ та стояли свіженькі більше 2-х тижнів, на цей раз обрали вже ЗІБРАНИЙ букет та дуже розчарувались, бо квіти взагалі не свіжі, фото букету при отриманні та через 3 дні домам, вони навіть не почали розкриватись, а просто зівʼяли, не засохли. Скажу на опередження, не перебували в жаркому та сухому приміщенні, зріз регулярно оновлювався , змінювалась вода Краще зачекати поки вам зберуть букетик з обраних квіт, ніж викидати гроші на вітер . P.S. за пару тижнів до цього , у друзів трапилась така сама ситуація з вашим магазином

  2. Mokujin Week ★★★★★

    Вкотре вже замовляю тут букети для своєї безцінної, найкращої жінки у світі. І всі етапи, починаючи від замовлення - супроводження менеджерами - та своєчасною доставкою квітів просто на неймовірному рівні, вони досягли такого злагодження в роботі, що вони працюють як швейцарський годинник. При тому, що квіти дуже свіжі, і стоять понад тиждень, це взагалі що за магія? Найкращі у Києві беззаперечно, рекомендую.

  3. Valerii Khasanov ★★☆☆☆

    Замовляв букет через сайт, попередньо отримавши підтвердження його наявності та фото (скрин з чату). На жаль, незадовго до запланованої доставки мені повідомили, що обраного букета немає в наявності (пояснили "швидко розкупили") та запропонували альтернативу в білому кольорі. ​Викликає занепокоєння, чому про відсутність товару повідомили так пізно, ставлячи мене перед фактом. Я погодився на альтернативу, сподіваючись на обіцяну якість ("теж буде гарний"). ​Отриманий букет (фото в рожевій упаковці), на жаль, значно відрізняється від замовленого як за зовнішнім виглядом, так і за якістю роботи флориста. Різниця між тим, що було підтверджено до замовлення, і тим, що було доставлено, — дуже велика. Це жах. Ставлю дві зірочки за доставку. Тут хоть виконали вчасно.

  1. Катерина Коростецкая ★☆☆☆☆

    Стільки років у Вас купували квіти, але останнє замовлення це повна жесть. Замовляв чоловік 25 піоновидних троянд, приїхали не свіжі і звичайно померли за день. Написала у доставку і у вигляді вибачення повинні були відправити такий самий букет. Так от «відділ якості» вирішив що яка різниця що відправити, відправили троянди ще і ну взагалі не схожий на той що замовляв чоловік, ще і цього помаранчевого кольору, без обгортки. Але в поясненні написали, що мої троянди піоновидні дуже вибагливі, тому тримайте що маємо. Прикол в тому, що він простояв день і знову пару троянд зівʼяло. Ну шановні, Ви думаєте після такого є бажання щось у Вас замовляти? У Вас всі троянди переморожені і помирають одразу як потрапляють у тепло. Навіть хімія для квітів їх не бере.

  2. Ru Ne ★★★★★

    У Вересні мені друг замовив квіти (щоправда, від іншої фірми) і я вирішила, що це справді класна ідея подарунку! Втім, я обрала Dicentra тому, що я сучасна розбещена людина, яка віддає перевагу зручним сайтам і Вдалим Фото (на сайтах інших фірм фото просто лякають)! Довго думала, навіть відвідала їхню сторінку на Facebook - і переконалася, що люди на своєму місці, все зрозуміло і зі смаком пишуть, коментують, фотографують. Самі квіти в букеті дуже свіжі та гарні, в цілому все як на фото, лише трохи кольорова гама різниться (на сайті букет здавався більш рожевим із додаванням бутонів кольору фуксії). Для когось це може бути принциповим - тож краще перепитуйте нюанси. =) Всім гарного квіткового настрою!

  3. Роман Маковецкий ★★★★★

    Замовляв на 13.08 букет із 7-ми гортензій на день народження дружини. Доставили о 10-ій ранку, біля 15-ої години з 7-ми чотири зів'яли, а надвечір букет повністю зів'яв! Я гадав, що букет мав би порадувати дружину трохи більше. Розчарований. З власного досвіду - не раджу звертатись до даної компанії, якщо не хочете зіпсувати собі настрій. P.S. Хочу відмітити, що менеджери компанії дуже оперативно відреагували на мій відгук. Сьогодні привезли новий букет, абсолютно безкоштовно, а також в подарунок маленьке тістечко! Дрібничка, але приємно. Дуже професійно спрацювали! Дякую! За це вам 5 зірок

  1. Олена Кічкірук ★★☆☆☆

    Не рекомендую, хіба що вам потрібні квіти будь-якої якості. Замовляла букет на сайті і там же відразу оплата. Передзвонив менеджер, а такого букету немає в наявності, є інші квіти і інше наповнення. Я погодилась за умови, що мені скинуть на вайбер фото що з того вийшло. В результаті фото скинули перед самою доставкою, коли я вже сама передзвонила і попросила скинути і яке ж моє було розчарування, бо букет був просто не красивий. Гортензії білі (я на них погодилась) перекривалися якоюсь папороттю (сказали замінять евкаліпт на зелень, яка гармонійно буде виглядати), яка просто була «вирвиглаз». Мені поєднання не сподобалось. Я оплачувала букет, який є на сайті, крапка. Вони ж взяли гроші за конкретні квіти, і евкаліпт коштує точно інакше ніж звичайна папороть (на вигляд то було наче букет з морквою). Я страшне не задоволена і обурена поведінкою техпідтримки, які у відповідь тільки «ми вам говорили», «самі винні».

  2. Folk Songs of Ukraine ★★★★★

    Неймовірно приємно усвідомлювати, що в Україні є височайшого рівня сервіс, де навіть через океан відчуваєтсья, що люди, які працюють з квітами, люблять те, чим вони займаються. Бо їхня робота пов'язана з любов'ю, турботою та радістю. А коли ти щодня даруєш людям радість, то неможливо не почуватися теж щасливими. Професійні, розумні, грамотні, чутливі, душевні люди компанії Dicentra. Ви - найкращі! З вами легко та приємно. Тримайтеся на висоті. Рекомендуватиму вас усім своїм друзям в усіх країнах. Бо ви надаєте можливість доторкнутися через вас та ваші прекрасні квіти та подарунки до далеких рідних та друзів. Бажаю вам процвітання! Марічка з Канади.

  3. Alina Ruban ★☆☆☆☆

    На жаль, компанія робить помилки. Наприклад, мій чоловік замовив букет 51 троянда 60 см. А прийшов менший букет, 50 сантиметрові троянди. А це, як би, інший сорт, і інша ціна, і інший вигляд. (і так я поміряла, коли розгорнула букет, бо він був значно менший ніж завжди. просто нам стало цікаво, адже заплатив він за більший и за інший вид троянди) так само, як не сподобалась відсутність лояльності до постійних кліжнтів. Вже рік замовляємо тільки у них всі букети, але як тільки я замовила в черговий раз букет і попросила привезти до 18:00, замість з 17 до 20. Все, платіть за точний час доставки) Соррі, гайз, та ви так постійних клієнтів, котрі вас рекомендують постійно всім своїм знайомим, таким сервісом відталкуєте. дякую, що нічого не робите для постійних клієнтів. навіть маленьке прохання - це вже біда для діцентри. p.s.а ну і ізвечное: упаковка. Скільки я цієї чарівної, але не екологічної упаковки відвезла на сотрувальну станцію, щоб не забруднювати навколишній світ. Так само, як і ленти, котрими зв'язують букет, і скотч! Чомусь бичовку використвують ТІЛЬКИ для того, щоб прив'язати пакетик з порошком для квітів. Чисто в естетичних цілях. А про те, що завдяки цій же бичовці можна зробити і букет - ніт, нікому не цікаво. І про те, що є більш еко-упаковки - теж.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Dicentra?

Dicentra знаходиться за адресою вулиця Старосільська, 1, Київ, Україна, 02125

Який номер телефону Dicentra?

Зв'язатися з Dicentra можна за номером телефону +38 (098) 997-19-91

Як можна дістатися до Dicentra?

Дістатися до Dicentra можна за посиланням

Advertisements