Відгуки

  1. Volodimir Belyavskiy ★★★★★

    Смачно, зручно, чисто, приємно

  2. Volodymyr Beliavskiy ★★★★★

    Смачно, зручно, чисто, приємно

  3. 128VJ_Sarl ★★★★★

    Місце де можна добре і смачно наїстися. Самообслуговування. Можна розплатитися картою, але в кінці дня буває таке що термінал не працює.

  1. Володимир Огородник ★★★★★

    Місце де можна добре і смачно наїстися. Самообслуговування. Можна розплатитися картою, але в кінці дня буває таке що термінал не працює.

  2. Владимир Новаковский ★★★☆☆

    Швидко і не дуже смачно

  3. Володимир Новаківський ★★★☆☆

    Швидко і не дуже смачно

  1. V P ★★★★☆

    Як для закладу громадського харчування достатьно непогана на смак їжа, завжди є достатній вибір. По цінам трохи вищі ніж у подібних закладах в тому районі, серед усіх схожих в цьому районі частіше вибирав саме його.

  2. Oleksandr Dadak ★★★★☆

    Готують смачно, є з чого вибрати, якщо прийти в обід. Щоправда черги є деколи досить довгі. А ще в останні місяці ціни добряче підросли, але це мабуть із вартістю продуктів пов"язано (хочеться на це сподіватися). Загалом добре.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Смакота?

Смакота знаходиться за адресою вулиця Бориспільська, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Смакота?

Дістатися до Смакота можна за посиланням

Advertisements