Був у вас 30.07. Не знаю чому так багато поганих відгуків. Як на мене все сподобалось, да були мінуси, скартерті не сильно чисті, але саме головне смачна кухня. Окреме дякую дівчинці яка жарила шашлик, коли було багато людей блюда видавались швидко, на мангал також довго не потрібно було чекати, шашлик був дуже смачний, не очікував що дівчата вміють так гарно жарити його. Також сподобались салати, все свіже і піца була неймовірна Обслуговування офіціанта було гарне, хлопець старалася угодити як міг, ввічливий і було приємно бачити що офіціант посміхаєтьс. Музика грала гарна і було не шумно, можна було вільно розмовляти, коктелі також сподобались , льоду достатньо, бо читав відгуки що немає його. Загалом все сподобалось, але власнику порадив купити стиральну машинку і гарний засіб для прання скатертей Ціни насправді високі, але смачно Є дитяча зона, що також є плюсом для батьків які відпочивають Дякую Вам розвивайте свій ресторан і скоро не буде поганих відгуків. Щасти
Фотогалерея
Відгуки
-
Андій Гливахо ★★★★★
-
Artur ★☆☆☆☆
Відвідував данний заклад вперше і був розчарований не сумою яку ми витратили а сервісом та їжею. Замовили: картоплю фрі з нагетсами, 2 по 0,5 коли та піцу гавайську. Подали стакани для напою і один був надщербнутий так само як і тарілка але на ній було 5 таких надщербин. Нагетси були сироваті із середини. Піца 50/50 за смаком (і це не порівняня з якоюсь дорогою, а просто на смак). Обслуговування на недостатньому рівні. На столі скатертина в плямах. Можливо що офіціант перші дні на роботі, його я не засуджую. Оплата в кінці була картою, і тут мене здивувало повністю, принесли книжечку з розрахунком, прошу термінал, офіціант побіг і вернувся з бумажкою на якій номер карти на яку перекинути гроші. Прочитавши відгуки я зрозумів це заклад для того щоб випити спиртного і закусити Все...
-
Віка Чернявська ★☆☆☆☆
ЦЕ ЖАХ. Замовлення очікували дуже довго, частину забулися винести довелося шукати офіціанта та нагадувати. Їжа не смачна та холодна. Ціни досить високі на таке обслуговування. У закладі брудно та некомфортно. Більше ніколи не завітаємо.
-
ЛЮДМИЛА ЮЩЕНКО ★★★☆☆
Відвідувала заклад в будній день в лютому (не сезон ). Відвідувачі в залі не було, в залі прохолодно, верхній одяг не знімала. Приміщення велике, є велика більярдна, окрім основного залу, є манші локації. Замовляла шашлик( смачний), грецький салат( чомусь з додаванням пекінської капусти і салату айсберг), овочі гриль( маленька порція), чай в заварнику( завершений без фільтраційного пакета). Оформлений в морському стилі, але забагато пластику. Ціни як для такого закладу вище середнього.
-
Tori Р********* ★☆☆☆☆
Прошу Вас приберіть будь ласка! Пил всюди: стіл, стільці... Через весь бруд невідчувається й смак страв! І ще причому в країні карантин!
-
Iryna Nadzyvana ★☆☆☆☆
Не для мене. Атмосфера СРСР. І не тільки.
-
Vitalik ★★★★☆
Потанцювати є де, посидіти в тиші є де.
-
Marina Dovgoteles ★★★☆☆
Все наче б то і непогано, локація, обслуговування, але музичний супровід плачевний, більшість шансону і всілякої такої собі музики,до того ж дуже гучно, немає можливості поспілкуватись. Як на мене, репертуар треба змінити, один і тей же більш десятиріч. Тоді буде більш цікаво було б.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Fabor Entertainment?
Fabor Entertainment знаходиться за адресою Броварський проспект, 10А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Fabor Entertainment?
Зв'язатися з Fabor Entertainment можна за номером телефону +38 (063) 832-55-99
Як можна дістатися до Fabor Entertainment?
Дістатися до Fabor Entertainment можна за посиланням