Відгуки

  1. Нютик Контоненко ★☆☆☆☆

    Враження погане,офіціанти повільні,прийшли відсвяткувати день народження,дуже багато людей,всі кричать,неможливо навіть нормально поговорити,сказали хачапурі очікувати 50 хв,салати навіть ще не пробили,сидячи за столом відчували себе не комфортно. Також коли нас провели до столику не було стільця,хоча столик був заброньований з вчорашнього дня,а на претензію відповіли «зараз знайдемо»,цезар був смачний,але без помідорів,соуси нам принесли не ті,замовляли «сацебелі» та «чесночний соус»,а нам принесли сметану з укропом та томатну пасту,на претензію офіціант сказав що не він їх готує коли просили покликати адміністратора нам сказали що його немає на робочому місці. Але на здивування шашлик був дуже смачний. Ми дуже розачаровані,так як гагу нам багато хто рекомендував,але враження залишились не гарні.

  2. Evgeniya Berezovskaya ★★★★☆

    Другий раз в цьому році відвідую цей заклад, останній раз 14.11.25р. Це були дні народження друзів. Враження непогані, були в залі з живою музикою, нарікань немає. Іжа досить смачна, але хінкалі бажають бути кращими. Все інше сподобалось.

  3. Максим Мельник ★☆☆☆☆

    Дуже жахливе обслуговування. Зробили замовлення і чекали майже годину. При цьому офіціантка не могла озвучити точний час очікування. Прийшли голодні і пішли голодні…

  1. Александр Комиссаров ★☆☆☆☆

    Жахливо все Час очікування озвучили 20хв, чекали годину Мінімум одну російську пісню чути, поки очікували Сама якість їжі - жах (на фото, як подих їх версії виглядають ребра) Оплату терміналом не хотіли приймати (готівка або перевод) Адміністратор спілкуватися російською.

  2. Anna Moon ★★☆☆☆

    Досі таблички російською на дверях закладу… Ну це вже просто гидко Відсутня можливість оплати картою/терміналом (про це ставлять перед фактом вже принісши чек) В меню одразу вказано, що обслуговування коштує 10% - це що за умова така? Ну і меню звичайно, тільки паперове Офіціантів було лише два і тих треба довго чекати. Але дівчинка, яка нас обслуговувала, хороша Хачапурі з сиром хороша, хінкалі з сиром теж Картопля фрі пересолена жах. Хінкалі з індичкою гострі і теж пересолені В закладі відносно хороший інтерʼєр, але вікна, двері, інвентар… все вже потріскане часом і підлягає заміні або реставрації Більше не повернемось і друзям радити не будемо

  3. Seagal Jones ★★★★☆

    Досить таки смачно, однак не завжди швидко :) Ціни адекватні, я б сказав. Тільки треба вибирать куди сідати, там 2 літні майданчики, великий зал всередині, багато шумних компаній збирається. Оформлення залів таке собі, стільці не самі зручні, але якщо ви не сильно критично до цього ставитесь, то можна йти ) Рекомендую!

  1. Александр Бездикмен ★★★★★

    Були на вихідних тут вперше. Кухня бомба, блюда здорові, подача обалдєнна: у горщиках, на досточка. За шашлик я взагалі мовчу :) А їхні пряні добавки до страв це ізюмінка їхньої кухні. При тому що був забитий увесь зал відвідувачами, а також на літній терасі було багато відвідувачів нам подали наше замовлення на протязі 20 хв. Дякую Вам!!!!!

  2. Maryna ★★★☆☆

    Кухня хороша, обслуговування - ні. Були на дні народження в окремій залі, офіціанти заходили до залу перші 1,5-2 години, далі іменинниця та гості були змушені самі прибирати пусті тарілки та сміття. Столи стояли один навпроти одного, частину страв просто скидали усі порції на одну таріль та ставили на один із столів. Гості мали встати із своєю тарілкою та підійти до сусіднього столу, щоб покласти собі їжу. Офіціантів попросили не привертаючи увагу занести торт, бо в залі уже планували запалити свічки - офіціанти зайшли із тортом на руках і закликали усіх гостей до співів і привітань. Ми зі свічками в руках стояли в стороні і були в шоці. Торт не порізали. Чисті тарілки стопкою просто поставили на краю стола. Брудні та пусті тарілки не зібрали. Іменинниця в кінці вечора перетворилась на офіціанта свого ж свята і сама все прибирала, розставляла чисті тарілки, нарізала торт. Свято вдалося лише завдяки самій іменинниці, ресторан же мабуть намагався цьому завадити. Оцінка 3 - за смачну їжу та розташування.

  3. Татьяна Балицкая ★★☆☆☆

    Не рекомендую. Обслуговування бажає кращого. На запитання чи є вільний столик, нам відповіли "сідайте, де бачите вільне місце", шокована... Загалом атмосфера районного "генделя" - грязно, надщерблені тарілки, столики які звільнились досить довго ніхто не прибирає. Офіціанти підходять з готовими замовленнями до столиків і запитують щось на кшталт "це ж ваші хінкалі з грибами?". Після того як ми попросили рахунок офіціант запитала чи ми замовляли салат "Цезар", хоча в нашому замовленні салатів взагалі не було. Щодо самої їжі, хінкалі були розваленими, тархун таке враження наче розбавлений водою. Не маю бажання повертатися до цього закладу.

  1. tanya avilova ★★★★★

    Відвідували ресторан і на Маккейна і на Васильківський, - смачно, приємно, та беззаперечним фаворитом залишається ресторан на Ревуцького. Кілька затишних залів, тераса, кухня заслуговує окремих компліментів. Це завжди дуже смачно та вишукано. Гостей завжди вдосталь. Але серце ресторану - персонал!!! Святкували кілька важливих подій - і завжди персонал був уважний, чіткий, все було вчасно подано та прибрано. Жива музика, особливою родзинкою є офіціанти, які виконують запальні грузинські танці!!! Дякую адміністраторам за допомогу в організації. Наразі довірили адміністратору Наташі наше особливе свято. У щасливі моменти життя, на свята та просто, коли хочеться зустрітися із друзями, перше, що приходить на думку - "ну що, ідемо у" Гага"!!! Без варіантів...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса GAGA?

GAGA знаходиться за адресою вул. Ревуцького, 5-А, Київ, Україна, 02091

Який номер телефону GAGA?

Зв'язатися з GAGA можна за номером телефону +38 (099) 006-98-68

Як можна дістатися до GAGA?

Дістатися до GAGA можна за посиланням

Advertisements