Консультанти ввічливі, раді допомогти. Інколи безлад але то люди роблять, дівчатка стараються. Дуже дякую, задоволена ♥️♥️♥️
Фотогалерея
Відгуки
-
София Богдановна ★★★★★
-
Петро Грінько ★★★★★
Все супер
-
Eva d ★☆☆☆☆
Магазини чудовий, але іноді не має тестерів.Є велике але є поганий консультант , коли я запитала про бігуді для волосся щоб вона мене зорієнтувала чому на етикетці написано 12 бігуді хоча я той час побачила лише 4, то вона мені відповіла : ось! І тикала мені боком бігуді, виявилося що у бігудях були ще бігуді я вибачилася я пішла до стойки де були бігуді і узяла інші, коли я підійшла до каси де була велика черга, підійшла на другу касу де була ця консультант яка не підійшла одразу до каси і вона пробила мені бігуді і навіть не запитала чи потрібен мені пакет, я розумію якщо б я узяла один маленький олівець, Але якщо я узяла бігуді для яких вже потрібен пакет то напевно вже потрібно запропонувати пакет. Я дуже хочу щоб консультанти поважали покупців як я їх , і сподіваюсь що консультанти не будуть розмовляти не поважаючи покупців яким ще не має 18 років. Я не хочу ні кого образити.
-
Ametistus Photography ★★★★★
Невеликий, трохи перевантажений магазин. З мінусів – таке відчуття, що товар вони отримують завжди. Як не зайдеш - завжди коробки з товаром, який вивантажують на полиці. Оскільки проходи вузькі, це створює певний дискомфорт. В іншому. - привітні продавці та непоганий вибір товарів. Також є пункт видачі товарів, замовлених на сайті. Загалом зручний та приємний магазин, з невеликими проходами.
-
Tiana Te ★★★★★
Супер класний персонал допомогли, підказали відповіли на всі питання, дівчина на касі дуже хороший фахівець, хочеться приходити ще і ще, завдяки таким людям! Сподіваюся керівництво поощеряют фінансово такий прекрасний персонал. зручний магазин, спасибо большое. Скоро прийду за 17 подарунковими сертифікатами до дня вчителя ❤️
-
elvira osadchaya ★★★★★
Чудовий асортимент та локації
-
Александра Жоган ★☆☆☆☆
Зробила замовлення в п'ятницю в інтернет магазині на самовивезення. Ніякого підтвердження на пошту або смс мені не прийшло. У вівторок набрала сама що уточнить що із замовленням. Сказали все добре, чекайте смс. У четвер мені подзвонили і сказали що немає однієї позиції і вони чекали що б вона з'явилася тому не обробляли моє замовлення. Чекайте 1-2 і замовлення буде на точці самовивозу. А сьогодні в суботу мене набрали і повідомили що замовлення не був оброблений через збій в системі і його потрібно оформляти заново і знову ставити в обробку на кілька днів. Тільки ось вже немає в наявності 3 позицій. Навчіться ласка працювати перед тим як відкривати інтернет магазин. Це просто жахливий сервіс (
-
Dasha Star ★★★☆☆
Приміщення нове, красиве. На цьому все. Як продавці встигли так переплутати товар на полицях для мене загадка, все лежить просто однією купою. Щось знайти це цілий квест, при тому продавець постійно стоїть ззаду і ходить за покупцями по залу і дивиться в упор, дуже некомфортно. Інформації про акції немає, також озвучити їх продавці не можуть, плутають свідчення, на касі ціна зростає. Подарунків в наявності постійно немає. Жах атмосфера похмура, заходити не хочеться. Краще б поставили охоронця і самостійну касу, було б більше толку, ніж від двох продавщіх ржущих по залу і ходять за покупцями, таке враження, що вони більше нічого не роблять, краще б на полицях товар розклали або цінники змінили на правильні.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса EVA?
EVA знаходиться за адресою вулиця Машинобудівників, 5д, Чабани, Київська область, Україна, 08162
Який номер телефону EVA?
Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00
Як можна дістатися до EVA?
Дістатися до EVA можна за посиланням