Була тут й раніше, тоді сподобалось, зараз приїхала на вечірку з закриття сезону і… По-перше вхід став платним, що вони не зазначили в анонсі вечірки. Музика: по перше і близько не в стилі, щось типу вечірки 70х-90х. Діджей не дуууже, якісь дитячі прийоми. По їжі і напоям: це найдорожчий заклад, в якому я була в Києві. Навіть пиво корона дорожче в 3 рази ніж у інших нічних клубах. Заклад озвучений як Pets friendly, але не хотіли пускати хаскі без намордника.. довелося довго обговорювати це питання. Нам вийшло зайти, з‘їсти бургер з одним мохіто і какао 1300 грн.
Фотогалерея
Відгуки
-
Даша Б ★★☆☆☆
-
Maria Romanenko ★☆☆☆☆
Дуже сумно, коли доводиться червоніти перед іноземцями через місця, в які їх приводиш Першій мій досвід в Cuba Camp був на початку літа 2021. Прийшла з хлопцем-британцем. Виглядає місце класно, але офіціанти всі дивились на нас дуже зверхньо, були дуже непривітні -- окрім одного, у якого на бейджі було написано Уго. Він був дуже милий, робив усе можливе для нашого з хлопцем комфорту, тому загальні враження від місця у нас все ж лишились непогані. І ми повідомили менеджеру про те, який класний Уго і як усі інші були з нами непривітні. Завжди хочеться допомогти місцю покращитись. Вдруге я прийшла в Cuba Camp наприкінці літа 2021, сьогодні. Привела двох подруг з Грузії. Дуже хотілось показати їм хороше місце. На вулиці була злива і ми довго добирались до Cuba Camp і коли ми там знайшли столик, дуже сподівались випити по напою і піти додому грітись після того, як ми намокли за весь вечір. У нас взяла замовлення дівчина, але хвилин за 5 підійшов хлопець-офіціант і повідомив, що в них тепер (з відколи?) працює депозитна система -- по 1000 грн з людини і нам кожній потрібно було б замовити на 1000 грн, щоб лишитись там. Коли в нас плани щось випити і піти додому перспектива замовляти на 3000 грн зовсім не приваблювала. Я намагалась переконати офіціанта дозволити випити по одному напою, бо іти знову в дощ після того, як ми стільки добирались залишить неприємні спогади про Україну дівчатам. Також питала, чи можна кудись пересісти на бар без цієї системи. Офіціант на все казав ні і що це не його проблеми, а завдяки депозитній системі офіціанти можуть заробляти, бо зарплат їм як таких ніби не виплачують. Нам довелось піти. Це було соромно. Більше я друзів в Cuba Camp не приведу. Чому не брати гроші за вхід замість депозитів? Тоді хоча б зрозуміло, чого від тебе очікують. Чому не платити офіціантам зарплати замість того, щоб робити їх залежними від депозитів? У місця був чудовий потенціал, але тепер мені від нього гидко. Від усіх спогадів там і зверхніх поглядів персоналу.
-
Nataly Ponochovna ★★☆☆☆
Гарне місце, чудова атмосфера, крута музика. Але обслуговування і «концепція» платного входу - виглядає як бажання заробити на відвідувачах якомога більше грошей. Зателефонувавши заздалегідь для броні столика - було сказано, що вільних місць немає і приїжджайте в порядку вільної черги - Враховуючи, що для тих у кого немає заброньованого столика вхід коштує 200 грн. Столики всередині вільні були , навіть на компанію 10+ людей. І ми спокійно знайшли місце. Але звісно ж оплатили вхід, хоча нам могли попередньо забронювати столик. Виглядає як обман. Трансфер. Заклад каже, що кожні 15-20 хвилин їздить безкоштовний трансфер від закладу. Прочекавши 20 хвилин , ми не побачили жодної машинки трансферу і під’їхавши до закладу - їх там також не було. Туалети - для закладу, де ціни вище середнього і платний вхід - враження як на пляжі - в жахливому стані і недоглянуті. Атмосфера і концепція закладу дуже сподобалась, але такі речі трохи псують враження(( Хотілось би щоб заклад відповідав своєму ж заявленому рівню ((
-
Ирина Г. ★★☆☆☆
Із плюсів: крутий опен ейр, весело, можна танцювати. З мінусів: дуже далеко, і якщо туди ще можна доїхати безкоштовним шаттлом-маршруткою, то назад - тільки пішки до КПП біля північного мосту, бо таксі вночі не пускають за КПП. Далі: величезні черги в туалети і на бари. Ціни на коктейлі аж занадто високі. Музика після опівночі - це суцільні гімняні флешбеки в 90-ті і 2000-ні, із Мармаладзе і Рукі Ввєрх. Тайобанийнасос, коли це грати сучасну музику стало непопулярно?????? І головне! Коли на танцполі розпочалась драка між випившими гостями, де була охорона??? Хлопця захищала дівчинка своїм тілом, в той час як його намагалися гамселити четверо здорових мужиків, а в цей час охорона просто стоїть на вході і заглядає дівчатам в жіночі сумочки в пошуках газових балончиків.... це ппц(((((
-
Inna Bunechko ★★★★★
Просто надзвичайне місце з особливою атмосферою! Кожна деталь простору виконана у латинському стилі і в цілому все виглядає бомбічно) Вхід безкоштовний. А від пішохідного і північного мосту їздить безкоштовний трансфер! На території можна знайти багато пуфів, розкладних стільців та подушок, на яких можна лежати просто на піску. Щодо цін, то вони вище середнього. За тарілку начосів 100 гр з трьома соусами Ви витратите 185 грн, тарілка з чурросами 100 гр коштує 160 грн.
-
Бегущий Банкир (Андрей Онистрат) ★★★☆☆
Класна локація. Гарний і атмосферний бар. Прикро, що не можна купатися. Маленька парковка. Є сьорф. Дорого. 3$/хв. В ресторані смачно, але дуже довго чекати. Дуже гаряче і немає можливості охолодитися. Все налаштоване на активне споживання алкоголю. Є шахи і імперсонатори.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Cuba Camp?
Cuba Camp знаходиться за адресою вулиця Труханівська Труханів, Острів, Київ, Україна, 04070
Який номер телефону Cuba Camp?
Зв'язатися з Cuba Camp можна за номером телефону +38 (097) 628-00-52
Як можна дістатися до Cuba Camp?
Дістатися до Cuba Camp можна за посиланням