Візит 25.12 з 20:00 до закриття. Дуже смачний рамен. Вок з удоном та теріякі - майже не відчувавася теріякі і було дуже жирно. Зіпсувало враження від візиту те, що частину замовлення віддали у нормальний термін, а потім ми тільки бачили як кур'єри забирають доставку і дехто з компанії чекав свого замовлення більше години. Їжа смачна але не настільки щоб сидіти так довго голодним.
Фотогалерея
Відгуки
-
Mark Retamoso ★★★☆☆
-
Maxim Skundzya ★★★★★
Дуже смачні страви, особливо сподався рамен та карі. Приємна атмосфера та чудове обслуговування. Однозначно, рекомендую !!!
-
Mariya Dmytryk ★★★★★
Дуже смачна локшина Пад-тай з креветкою. У том ямі мені не вистачає кінзи та кислинки (лайму). Добре, що гостроту можна додати окремо за бажанням. Дякую!
-
Ruslan Kolod ★☆☆☆☆
Максимально поганий рамен. Ледь теплий бульйон, якого нашили на дні взагалі. Немає насиченого смаку. Пів року тому було набагато краще. Ще один заклад мінус, більше не відвідають не раджу.
-
Banquo Banquovsky ★★★★★
Одне з найкращих місць азійської кухні. страви просто супер смачні, нічого подібного я більше ніде не їв. Курку з овочами (на фото) просто обов'язково потрібно взяти і спробувати. Я надаю перевагу новим місцям, хочеться спробувати побільше, але сюди обов’язково повернуся найближчим часом.
-
Margo2150 Virsta ★★★★★
замовляла локшину удон на днях. Точніше в пятницю. Господи шо це ща їжа богів була. Дайте премію повару, що готував! В мене був гастрономічний оргазм без перебільшення. Таку локшину я ще ніколи не їла. за неї можна продать душу. Корочше, цьомкі бомкі вашим поварам
-
Serhii Piddubnyi ★★★★☆
Смачно і швидко готують страви. Приємний мохіто, діють акції. Офіціант в залі один, але якщо підходять відвідувачі то з'являється ще один. Гарний інтер'єр. Один мінус! У страву яку нам подали, чомусь потрапив ШИП шипшини. Все нормально, ніхто не поранив я. Але цей факт засмутив, бо можна було б добре наколоти язика або губу. А якби ж дитина. Ми скандалу не підіймали, але й офіціант мав би запропонувати якесь вибачення від закладу. Тож просимо адміністрацію провести бесіду з кухаря и, щодо уважності і дотримання всіх процесів у приготуванні їжі.
-
Artem Golovatiuk ★★★★★
Найкраще місце, що я знаходив у Києві за останні кілька років. Неймовірно смачно та атмосферно. Абсолютна свобода вибору дозволяє експериментувати та куштувати все і одразу!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Woki Toki?
Woki Toki знаходиться за адресою вулиця Раїси Окіпної, 4А, Київ, Україна, 02002
Який номер телефону Woki Toki?
Зв'язатися з Woki Toki можна за номером телефону +38 (097) 303-90-74
Як можна дістатися до Woki Toki?
Дістатися до Woki Toki можна за посиланням