Відгуки

  1. Mark Retamoso ★★★☆☆

    Візит 25.12 з 20:00 до закриття. Дуже смачний рамен. Вок з удоном та теріякі - майже не відчувавася теріякі і було дуже жирно. Зіпсувало враження від візиту те, що частину замовлення віддали у нормальний термін, а потім ми тільки бачили як кур'єри забирають доставку і дехто з компанії чекав свого замовлення більше години. Їжа смачна але не настільки щоб сидіти так довго голодним.

  2. Maxim Skundzya ★★★★★

    Дуже смачні страви, особливо сподався рамен та карі. Приємна атмосфера та чудове обслуговування. Однозначно, рекомендую !!!

  3. Mariya Dmytryk ★★★★★

    Дуже смачна локшина Пад-тай з креветкою. У том ямі мені не вистачає кінзи та кислинки (лайму). Добре, що гостроту можна додати окремо за бажанням. Дякую!

  1. Ruslan Kolod ★☆☆☆☆

    Максимально поганий рамен. Ледь теплий бульйон, якого нашили на дні взагалі. Немає насиченого смаку. Пів року тому було набагато краще. Ще один заклад мінус, більше не відвідають не раджу.

  2. Banquo Banquovsky ★★★★★

    Одне з найкращих місць азійської кухні. страви просто супер смачні, нічого подібного я більше ніде не їв. Курку з овочами (на фото) просто обов'язково потрібно взяти і спробувати. Я надаю перевагу новим місцям, хочеться спробувати побільше, але сюди обов’язково повернуся найближчим часом.

  3. Margo2150 Virsta ★★★★★

    замовляла локшину удон на днях. Точніше в пятницю. Господи шо це ща їжа богів була. Дайте премію повару, що готував! В мене був гастрономічний оргазм без перебільшення. Таку локшину я ще ніколи не їла. за неї можна продать душу. Корочше, цьомкі бомкі вашим поварам

  1. Serhii Piddubnyi ★★★★☆

    Смачно і швидко готують страви. Приємний мохіто, діють акції. Офіціант в залі один, але якщо підходять відвідувачі то з'являється ще один. Гарний інтер'єр. Один мінус! У страву яку нам подали, чомусь потрапив ШИП шипшини. Все нормально, ніхто не поранив я. Але цей факт засмутив, бо можна було б добре наколоти язика або губу. А якби ж дитина. Ми скандалу не підіймали, але й офіціант мав би запропонувати якесь вибачення від закладу. Тож просимо адміністрацію провести бесіду з кухаря и, щодо уважності і дотримання всіх процесів у приготуванні їжі.

  2. Artem Golovatiuk ★★★★★

    Найкраще місце, що я знаходив у Києві за останні кілька років. Неймовірно смачно та атмосферно. Абсолютна свобода вибору дозволяє експериментувати та куштувати все і одразу!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Woki Toki?

Woki Toki знаходиться за адресою вулиця Раїси Окіпної, 4А, Київ, Україна, 02002

Який номер телефону Woki Toki?

Зв'язатися з Woki Toki можна за номером телефону +38 (097) 303-90-74

Як можна дістатися до Woki Toki?

Дістатися до Woki Toki можна за посиланням

Advertisements