Нещодавно відвідали цей ресторан в українському стилі - це було неймовірно! Затишна зала, глиняний посуд, народні орнаменти і смачна українська кухня. Для оплати потрібна була гривня, тому перед вечерею я завітав у новий пункт обміну валют у Фоззі й без проблем обміняв долари на гривні за гарним курсом, зручно і швидко. Рекомендую!
Фотогалерея
Відгуки
-
173 acg ★★★★★
-
Oleksandr Kozlov ★☆☆☆☆
Були два роки назад і все було чудово Зараз дуже і дуже дорого. Середній чек вище ніж в середньому по Києву Рівень кухні нижче ніж взагалі будь-де
-
Stella “ASTI” Kraievska ★☆☆☆☆
Жахливе місце. Коли працювали аеропорти, було гарним. Зараз просто жах, якщо хочете поїсти, то брати краще укр кухню. Але краще знайдіть інший заклад. Повне розчарування, яєшню з лососем і авокадо категорично не рекомендую. Авокадо 3 маленьких скибочки, з темними плямами, лосось жахливої якості, навіть яйця виглядали неапетитно. Деруни товсті і забагато борошна, борщ нормальний, сало хороше, грецький салат був наполовину смачний, перець, огірки і цибуля ок. Все інше - ні. У вбиральні не було паперових рушників. Офіціантка з сумним обличчям, як і все те місце. Ми були дуже голодні, але це наше велике розчарування! От шкода, що фото не зробила… 1 л мохіто 500 грн, яєчня 400 грн, борщ 195 грн (непоганий), витратили 3500 грн на четверо дорослих і двоє дітей.
-
Анна Семенюк ★★★★★
Пропоную відвідати! Мені сподобалось. Дуже ввічливий обслуговуючий персонал. Смачні страви.
-
Виталий Кривулько ★★★★★
Все супер. Проте в салаті попадався пісок ( мабуть залишився у листі)
-
Олександр Осипенко ★★★★★
Чудовий ресторан з нашою кухнею. Готують в більшості смачно.Зауваження поки що тільки до баношу. Бо то не банош ,а така собі кашка з бринзою та шкварками. Але меню різноманітне, є що обрати.Офіціанти умнічки, ніяких зауважень. Територія ресторану взагалі на п'ятірочку. Ціни вище середнього по Києву, але ж це і розташування таке. Можно порівнювати з цінами в аеропорту, то тоді взагалі все дуже бюджетненько))
-
Марина ★☆☆☆☆
+ гарне місце - розумію, що місце розраховане на іноземців,- по дорозі в аеропорт. Тим паче ціни не відповідають навіть іноземному гаманцю. Соромно. Міні-порція пельменів (ми брали без соусу грибного - дітям, але ціна однакова) - 5.4 € + додатково за сметану ще 20 грн (ця порція - навіть мала для 6-8 річної дитини)
-
Віктор Невідомий ★★★★☆
Смачно, швидко. 100 грам шашлику 130 грн Банош 125 грн Салати - найдешевший ~130 грн
-
Hanna Grecova ★★★★★
Круто. Дуже класний павільйон над ставком. Є тваринки у дворі. Смачна кухня. Та й загалом затишне і красиве місце. Дуже компетентний персонал.
-
Дмитро Сізюхін ★★★★☆
Гарне місце, великий зал. Дуже довго (30 хвилин) чекали на курку. Окрошку принесли за 7хвилин. А так смачно. Капучіно і кава смачні, але трохи не дешеві. Тільки приносять їх першими, до страв. Потім страви, а потім десерт. Кава до того часу вже охолола. Тому треба їм казати, якщо хочете каву в кінці. Рахунок ділять на дві частини: їжа та напої. В рахунку є загальна сума. Але, якщо платити карткою, то на терміналі бачите лише одну суму за їжу, хоча знімають в за напої. Будьте уважні, бо нічого офіціанти не кажуть. Розмовляють російською.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Козачок?
Козачок знаходиться за адресою вулиця Озерна, 18, Щасливе, Київська область, Україна, 08325
Який номер телефону Козачок?
Зв'язатися з Козачок можна за номером телефону +38 (067) 440-47-37
Як можна дістатися до Козачок?
Дістатися до Козачок можна за посиланням