Відгуки

  1. LM ★☆☆☆☆

    Хочу поділитися тим, як працюють та які не компетентні працівники та керівниця (як вона представилася, бо навіть не було бейджика щоб зрозуміти з ким ти взагалі розмовляєш) даного магазину. Якщо була така можливість, то поставив би лише 1% від зірки за якість обслуговування та знання працавця за касою, та більше керівника. Ситуація була у наступному, що моя донька зі своє подругою 28.04.23 о 16:40 купили товар та розрахувалися картою, підтвердженням тогу, що оплата пройшла є фото транзакцій з карти дитини. І все б було добре, окрім того що покупці були проінформовані, що іноді термінал не працює. В нашому випадку він (термінал) кошти зняв, чек дитина не отримала, а натомість термінал вимкнувся. Продавчиня на касі, не знаючі що робити наказала почекати, так саме у такому наголосі. Окрім цього, розмовляла вона та керівник рОСІЙСЬКОЮ недомовою, що є порушенням закону. Дитина каже, що кошти знялися та показала чек у телефоні, та підтвердила що коштів немає, нащо ці недосвідчені лЮДИ сказали, що у них немає оплати. Хоча сказали, що зараз буде повернення, але «зараз» настало через 21 хвилину, що навіть не допустимо. Ці неадекватні пропонували дитині змінити банки та нерозуміючи що трапилося, істерично не давали дитині вийти з магазину з її власним товаром, який вона сплатила. Сперечатися дитина 15років не змогла та подзвонила мені, та я, як батько, звісно негайно відреагував. При зустрічі з цими недопрацівниками, я намагався їм на рОСІЙСЬКИЙ псевдомові, бо іншу я так розумію, вони не можуть навіть вимовити, донести що дитина сплатила, надав відповідний електронний чек, вказав де була зроблена дана транзакція, хто зняв кошти та що вона прошла успішна. На що вони обидві, навіть нереагували та казали, що у них немає оплати. Мені також пропонували звертатися до банку, хоча я казав що мені це не потрібно та це вони повинні звертатися, це у них проблеми зі системою та терміналом. Але вони цього не розуміли, комусь там дзвонили, щоб кошти повернули. Ці дві особи навіть і не намагалися дзвонити до банку, бо подзвонили відповідальній особі за транзакції на рахунок компанії EVA, яка і підтвердила що кошти дійсно прийшли, але з мене та моєї дитини вони просто знущалися та хотіли довести, що я не правий був. На фото відео, що повернення було зроблено саме з рахунку компанії EVA, що і доводить той факт що кошти операція оплати дійсно прошла, але ці недосвідчені та дуже погано навчені працівники навіть не розуміли, що у них трапилося. При розмові з керівником, вона підтвердила що дійсно згідно квитанції кошти пройшли, та не змогла відповідно до посадової інструкції, яка напевно є в таких організаціях, донести до мене, як клієнта що трапилося і що треба підтвердити отримання коштів, а не знущатися з моєї дитини, давати якісь безглузді рекомендації (прошу перевірити запис камер 28.04.23 з 16:40 до 17:01, та пересвідчитись в тому). А потім, як це було дуже смішно та безглуздо, у присутності інших покупців, почала казати що цього не говорила. Моя дитина стояла зі слізами та вийшла бо почала б плакати! Це не допустимо! Так зі своїми покупцями не можна розмовляти, порушуючи закони України при обслуговування та намагаючись принизити мене, що буцімто я їх ображаю. Воно обидні мене просто вивели зі рівноваги, та мені прийшлося сказати що мені «насрати» на те, що вони не бачать оплати бо не розуміють як працювати з торговим обладнанням і чому це виникло. Після того, як кошти з рахунку EVA повернули, що ще раз є підтвердженням того, що оплата пройшла успішна, прийшлося витратити ще раз час та повторно пройти процедуру сканування та оплати - і о чудо, все працює, нічого не вимикається та надали чек, який я вимагав. А ще ці особи мені надавали якісь чек, на якому був залишок з іншої карти, бо перші та останні цифри не відповідали карті моєї дитини та і залишок не відповідав дійсності, хоча вони мене намагалися переконати що саме із-за цього і не пройшла оплата, хоча це мовчім безглуздо бо я надав усі аргументи та підкріпив відповідний чек. Але все одно, у них біле це не біле, а чорне. Та я нічого не розумію, бо вони дуже розумні!!!

  2. Lesya Petrenko ★★★★★

    Приємно коли заходиш в магазин, питаєш про те, де те, що потрібно і тобі все підкажуть. Дякую професіоналам.

  3. Тетяна Дьяченко ★★★★★

    Дуже сподобалась консультант, яка допомогла підібрати необхідну косметику. Дякую.

  1. Наталья Наталья ★★★☆☆

    Невеликий магазин в душному приміщені занадто малому для хоча б 10 клієнтів. Продавці привітні, повідомляють про акції.

  2. Natalia Bilash ★☆☆☆☆

    Жах! Вчора придбала туш ТМ Patricia Ledo, нічого не підозрюючи, відкрида її наступного ранку. Я була дуже шокована, коли виявила абсолютно пустий флакон. Чеку і картки в мене не було, але це не означає, що підробок немає. Будьте обачні, купуючи в цьому магазині цей бренд і не тільки, особливо перед святами

  3. V S ★☆☆☆☆

    Тісно, дуже тісно, викиніть один стелаж з середини магазину і отримаєте привабливу торгівельну зону, ну і відповідно більше клієнтів - бо зараз скажу мяко - як в стайні.

  1. Olena Kytaieva ★★★★☆

    Недалеко від метро, непогані ціни, але цінник знайти важко! Інколи по підлозі майже повзаєш, щоб розгледіти, що написано на ціннику. Хоча консультанти завжди допомагають, якщо спитатися.

  2. Натусінь ★☆☆☆☆

    ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВІДПОВІДНІСТЬ ЦІН У ЧЕКАХ! Неодноразово спостерігала ситуації, коли ціна на ціннику одна, а на касі вибивають іншу (особливо це стосується акційних товарів). Але вчора моє терпіння луснуло. Мала дуже неприємний інцидент, коли акційний товар раптово на касі став коштувати на сорок грн дорожче. Коли я звернулася до працівників магазину, отримала відповідь, ще триває переоцінювання товару і товар за годину "внєзапно" подорожчав. Сказали, що вони не винні, не вони це вирішують, порадили дзвонити на гарячу лінію. Типу сам дурак. І тільки коли реально побачили, що ми почали дзвонити на гарячу лінію, забігали і почали пропонувати повернути різницю в грошах. Тобто спочатку вибачитися і зробити це було неможливо. Дуже неприємно, відчуття, що тебе обманюють. Більше не ходитиму сюди.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса EVA?

EVA знаходиться за адресою вулиця Героїв Дніпра, буд.34, Київ, Україна, 01000

Який номер телефону EVA?

Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00

Як можна дістатися до EVA?

Дістатися до EVA можна за посиланням

Advertisements