На касі особи з незадоволеним обличчям , які впарюють непотрібні товари і не дають решту з готівки. Немає бажання повертатись в магазин.
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна ★☆☆☆☆
-
Ch Lina ★☆☆☆☆
стояла нюхала аромат, поруч проходив працівник і грубо кинув в мій бік «тут не тестер вобще-то, а оригинал». Хоча там стояв очевидний тестер. Вперше бачу таку зверхність до відвідувачів, настрій було зіпсовано.
-
Kare Mushkela ★☆☆☆☆
Зараз вийшла з магазину дуже засмучена. Стояла годину біля стенду Евелін, який весь обліплений акцією 1+1=3 обирала собі товари. За цей час ходили продавці, охорона і що там немає тестерів сказати не забули, а що акція не діє - забули. Мені потрібен був лише 1 товар, з-за акції я взяла три і ще кілька інших товарів. На касі сказали, що ця акція від завтра, то на що ви її причепили сьогодні? Кажуть мені там є дата дії акції, я кажу немає, пішли подивились - немає. Кажуть там є флаєр, на якому написана дата дії акції, пішли подивилися - на стенді з косметикою Евелін - немає, але є через кілька стендів у іншого виробника, який взагалі мене не цікавив. Коли у вашому магазині на одному виробнику стоять цінники з акцією, я маю бігати по всіх інших стендах і перевіряти умови дії акції? Засмутилася, залишила все на касі та пішла.
-
Одуванчик ★☆☆☆☆
Ситуація: прихожу до магазину в пошуку одного шампуню, яким вже дуже довго користуюсь. Знаходжу тільки в маленькому обʼємі, але мені таке не підходить. Ледь знайшла консультантку яка «могла б мені допомогти». Звертаюсь до неї з конкретним запитом, на що вона підказати ну просто нічого не може та просто показує дві найдешевші бляшанки. Прошу порадити щось інше, на що мені кажуть «зараз, зачекайте хвилинку», і вона йде. Чекаю пʼять, десять, пʼятнадцять - ніхто до мене не підходить. Я не мала часу на очікування, тому схопила перше, що попалось і пішла на касу. При виході вже помітила, що консультантка просто пішла до іншого стелажу викладати товар. Побачивши, що я теж її бачу - пішла до іншого стелажу, типу як сховалась. Це прикол якийсь, ховатись від клієнтів? І чому працівники магазину не ознайомлені з продукцією, яку мають продавати?
-
Yulia Shlimovych ★☆☆☆☆
Рідко пишу відгуки, тим паче негативні, проте тут було важко стриматись. Робила покупку сьогодні у вашому магазині, не змогла просканувати на касі самообслуговування штрихкод( він не сканувавсі бо був маленький), без питань- стала у чергу на касу. Касир Наталія невдоволено запитала чи я сканувала, на що я пояснила не вийшло, після чого вона закотила очі, спробувала сама просканувати мій товар на самообслуговування, але не вийшло. Знову незадоволено повернулась і сказала тоді в чергу, хоча я без питань там стояла) Я розумію що всі ми люди і всі маємо емоції, але потрібно все ж контролювати свої пориви, тим паче на роботі. Прийміть до уваги, бо бачу я не перша пишу відгук стосовно консультантів у цій точці.
-
Катерина Казидуб ★☆☆☆☆
Той охоронець, а-ля "великий парфумер" - це просто жах. Грубий, невихований, буквально впарює свою думку, каже, що ти ніхто і нічого не розумієш в парфумах. В людини реально якісь проблеми з психікою. Вже не перший раз з цим стикаюсь. Бачу, коментарі схожі, і ніхто нічого з цим не робить... Шкода. Не те що парфуми купувати не хочеться, навіть заходити противно..!
-
Margo Kuprynenko ★★★★★
Дещо щільний магазин, та великий асортимент. Вічливі консультанти, які допоможуть у виборі косметики під ваш тип обличчя
-
Olena Zadorozhna ★★☆☆☆
Надто нав'язливі співробітники з ходінням по п'ятах і "вам штота падсказать?" Нема ніякого бажання бувати саме в цьому магазині, хоча розташування зручне. І так, я бачу з інших коментарів, що охоронець - улюбленець публіки)
-
Oksana Dehtyar ★★☆☆☆
Охоренець, який вважає себе крутим спеціалістом в галузі парфумерії, некомпетентний і у грубій формі нав'язує запах та ціну яку він вважає за потрібне.
-
Marina Kolus ★★★★★
Мені цей магазин подобається,бо є гарний вибір товарів, є постійні якісь акції, хоча і без них ціни зовсім нормальні, незахмарні. До обслуговування питанб теж немає.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса EVA?
EVA знаходиться за адресою Берестейський просп., 24, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону EVA?
Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00
Як можна дістатися до EVA?
Дістатися до EVA можна за посиланням