Відгуки

  1. Natali Yanukovich ★☆☆☆☆

    Олена, блондинка, вам торгувати на ринку з таким базаром, не мучайтеся ви на тій кассі, просто перейдіть на картоплю і буде вам щастя.

  2. Agaf Molot ★☆☆☆☆

    Ходжу в цю Єву вже більше 10 років. Сьогодні з молодшим братом зайшла, щоб обрати аромат для дому, причому обирала не з бюджетних, бо була готова придбати той, що сподобається. Я довго думала, як краще дізнатися аромат, спочатку пробувала нюхати чисто баночку, але так нічого не виходило. Брат запропонував трошки пшикнути, для того, щоб почути чим воно пахне. Я не знаючи, що так робити не можна погодилася, бо дуже хотіла придбати з нормальним запахом, а не так, що приходиш і виявляється, що пахне жахливо. Зауважу, що ніде не було написано, що цього робити не можна і тестерів так само не було. Поруч стояла консультантка, чи адміністратор, з якоюсь дівчиною з блондинистим волоссям. Вони весело розмовляли не звертаючи на нас уваги, тобто на робочому місці вони займалися тим, чим не повинен займатися консультант. Коли жінка з бейджиком побачила, як брат пшикнув спрей, вона майже криком на нього наїхала назвала «дівчинкою». Брат перепугався і ще й дуже засмутився, через те, що його сплутали з дівчиною. Вона сказала «Вас нічого не смущає? Ми тут стоїм, а ви оце робите» я кажу, «А як можна спробувати?» вона мені «Ну єта же не тєстєр, це вже не прігодний товар» до вашої уваги хочу сказати, що ми не розпшикували весь флакон, це просто був маленький пшик, щоб відчути аромат на носику баночки. Потім в розмову пішла блондинка почала хамити, я запитала в неї хто вона, щоб зрозуміти, чи розмовляю я з консультантом. Вона мені відповіла, що вона ніхто і почала мені тикати, коли я сказала, чи можемо ми розмовляти на Ви, так як мені не приємно, вона грубо відповіла «Нєт, нє можєм». Перша консультантка сказала мені, що це теж консультант, я кажу, що в неї немає бейджика і що вона не вдягнена в форму, тому я питала це, щоб зрозуміти, з ким я розмовляю. Вона мені каже, до чогось, що вона в першу чергу людина, да хоч собака, майте повагу. Якщо б вони з початку звичайним тоном сказали, що так робити не можна, я би просто вибачилася і все, навіть, якщо так робити не можна, треба просто пояснити спокійно, а не відлякувати потенційного клієнта. Я сама працювала в цій сфері і я знаю, як це працює, і я ніколи не дозволяла собі такого відношення до гостей магазину. Тепер в цю Єву більше не прийду, дякую за такий досвід, буду знати, який магазин не радити близьким та друзям.

  3. Vira K. ★☆☆☆☆

    улюблена єва в котру я ходжу майже все життя. Чому ж одна зірка? Сьогодні шукала лак для нігтів, хвилин 10 нахилившись шукала потрібний відтінок(котрий таки не знайшла), і буквально в метрі від мене стоять 3 консультантки, що весело між собою сміються, розмовляють, і спесиво поглядають на мене не пропонуючи допомоги абсолютно. До інших покупців реакція така ж.

  1. Єва Вернигор ★☆☆☆☆

    Магазин не великий але має все що потрібно. Дівчата консультанти завжди допоможуть. Є правда деякі, які вважають що вони працюють в ЦУМі і не в Києві, де люди ввічливі, а на "запоребреком", та поводять себе так ніби всі люди їм щось винні. Особливо блондинка с довгим прямим волоссям наприклад. Але такі викликають більше жалість ніж злість. Чому ставлю одну зірку. Поспішала, працювала одна каса, була черга. У мене один товар і той по картці. На самообслуговуванні дівчина виясняла стосунки по телефону. На іншій кассі стояла працівник, звернулась до неї. В відповідь "Ви, що я не не касир, я нікого обслуговувати не буду" майже з криком та маханням руками, відповіда данна особа. Не знаю імені (висока, кримезна, темне волосся) Як виявилося ця дивна особа, є адміністратором цього магазину. Ще що стало дивно цей адміністратор, самостверджується за рахунок працівників магазину. Чому зробила такі висновки, що в адміністратора данного магазину не лади з собою. Коли вона в залі, або біля кас дівчата напружені, видно що їм не комфортно з нею працювати. Якщо в неї не лади з особистим життям, чи с собой. Чому учасниками її внутрішніх проблем повинні бути відвідувачі магазину, та працівники. Можливо краще замінити такого адміністратора, або відправити її до психотерапевта.

  2. Irina Tkachuk ★★★★☆

    Не все можна купити, після свят багато пустих позицій...

  3. Виктор Семенко ★★★★★

    Великий асортимент товарів,помірні ціни.

  1. Дарья Гук ★★★★☆

    Привітні касири, асортимент як для маленького магазина не поганий,але хотілось би більше

  2. Ветка Миловец ★★★★☆

    На полицях каша , в цінах важко розібратися

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса EVA?

EVA знаходиться за адресою Оболонська площа, буд.4, Київ, Україна, 01000

Який номер телефону EVA?

Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00

Як можна дістатися до EVA?

Дістатися до EVA можна за посиланням

Advertisements