ДІйсно, найгірший Новус у Києві! Навіть по області Новуси працюють краще. Персоналу обмель, нікого не докличешся! Каси самообслуговування це взагалі жах! Краще вже на звичайній.
Фотогалерея
Відгуки
-
Test Test ★☆☆☆☆
-
Мирослава Лукьяненко ★☆☆☆☆
Продавців на вагу на кшталт ковбас, риби, м'яса та сирів не вистачає, а хто є повільні. Дівчата з кулінарії розриваються і туди і сюди. На кондитерській взагалі когось можна зловити тільки зранку коли викладають товар і то не кожен день. Сканер перевірити ціну одну на весь магазин. Ваги тільки на овочах, де одні туплять зі страшною силою А інші постійно ламаються - персонал їх лагодити не приїжджає, дівчата з zakaz.ua навчилися самі розбиратися зі стрічкою для цінників.
-
Костянтин в ★☆☆☆☆
Весело в цьому новусі навіть не знають зі скількох алкоголь продавати можна (років) прихожу на касу з капітан морган показую паспорт мені говорять що кріпкий алкоголь з 21 року мені 19 прийшлось їхати в новус на Петрпавлівку купив без зайвих питань приїжаю обратно попитати а що це за приколи що в вас з 21 а в інших з 18 продають приходжу до охорони питаю а що це за прикол з 21 року він каже правильно я стою з бутилкою питаю а як я купив в другому новусі ? Касир каже то правильно з 18 алкоголь половина маркету може продати з 18 а іньша з 21 року як так що не знає не знає що можна а що ні ???????
-
Антон Пузань ★☆☆☆☆
Найгірший новус в столиці!!! Спробував зробити замовлення онлайн, але як виявилось магазин оновлює бази наявності товарів навіть не раз на добу. Короче це ДНО!! Нікому не раджу цю канторку.
-
W. M. ★★★★☆
Хороший гіпермаркет з величезним асортиментом продоврльчих товарів високої якості українських виробників,гарним обслуговуванням,десятками кас з різними способами розрахунків(можна самообслуговуванням).Дуже добре,що подушки,ковдри і інші гоподарські товари добряче поступились місцем продуктам харчування! Ціни,звичайно, досить високі(по таким цінам продають в сусідньому польському Кракові,але там мінімальна зарплата в чотири рази вища).На такий гіпермаркет туалети малі і тісні(досить часто на довгому ремонті одне із відділень закладу див.фото оголошення).
-
Ilya Sarat ★☆☆☆☆
Враження від кулінарії вкрай негативне. У тому ж оновленому Сільпо вона в рази краща. Нещодавно придбав смаженого білого амура якого неможливо було їсти, такий він був пересолений. Не рекомендую !
-
Dr. Gmo ★★★★★
Upd 2021: магазин став набагато краще. Чудовий свіжий хліб, якісні продукти. 2019: Немає знижок, на відміну від решти Новусів. Багато років майже завжди позавчорашній хліб та випічка, свіжого нема
-
Лилия Гастовская ★★★★☆
Хороший маркет. Великий вибір товарів,є касси самообслуговування,але на них не пробиваються знижки. Касири вічливі
-
The Metalchord ★★★★★
Великий та просторний супермаркет, є дешеві та дорогі товари, в цілому - ціни не кусаються. За весь час не знайшов ні однієї простроченої молочки чи торта. Адекватний персонал. Супермаркет знаходиться в доступнгму місці. Рекомендую.
-
Hryhorii Mykolaichuk ★★★★☆
Гарна парковка, просторий магазин, трохи дорогувато.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса NOVUS?
NOVUS знаходиться за адресою Кільцева дорога, 12, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону NOVUS?
Зв'язатися з NOVUS можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29
Як можна дістатися до NOVUS?
Дістатися до NOVUS можна за посиланням