Відгуки

  1. Олександра ★☆☆☆☆

    Дуже не рекомендую цю клініку. Не лікують, а "розводять" на гроші. У нашої кішки судомні напади. Прийшли на прийом у невролога і власниці клініки - Макаріної Інни, На огляді лікар не зробила призначень, нічого не сказала, тільки змусила нас робити повторні обстеження (хоча наші були свіжі, але вона "довіряє тільки своїм лікарям"). Після обстежень, пішли призначення таблеток, які неможливо купити. Зійшлися на препараті, який купити можна тільки в цій клініці по космічній, абсолютно неадекватній ціні. Я купила таблетки, кішка пропила курс і ми повернулися до лікаря для подальших призначень/коригувань лікування. Але Макаріна пропала )) При спробі сконтактувати вона просто нахамила, кинула слухавку і далі не виходить на звʼязок ні в месенджері, ні через рецепцію. Результат: 0 заключень, ніяких висновків по результатам огляду. НІЧОГО. Просто напарила таблетки і пропала. І зробити нічого неможливо, бо вона власниця. А ми втратили і час, і гроші.

  2. Лена Ткаченко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую цю клініку. Не знаю що це - некомпетентність лікарів чи викачка грошей. Але у собаки не діагностували кишкову непрохідність. Підозри виникли тільки на четвертий день після узд, хоча я питала - чи не може це бути закупорка кишок, бо собака не їла, постійно блювала коричневим, була дуже млява. Лікарі начебто логічно пояснювали, що це жовч, проблеми зі шлунком або підшлунковою. Один ветеринар сказав насильно погодувати, щоб запустився шлунок (ненавиджу!!). На четвертий день зробили узд, і на ньому лікар побачив палки! Ага, на УЗД. Я зразу забрала собаку в іншу клініку, де ми завжди спостерігалися, вона знаходиться за Києвом, і тварину негайно прооперували. Дістали пластмасову іграшку (не питайте :) В "рудий кіт " ми звернулися тільки тому, що це біля дому, дуже шкодуємо, що втратили тут час. Бережіть ваших собачок, хоч якими дурненькими вони не були))

  3. Дарья Коптеева ★★★★★

    Дуже вдячні клініці. Чудові лікарі прекрасна піні яка працює на рецепції, так ласкаво відноситься до тваринок кожну називає ласкаво по імені . Персонал чудовий та уважний . Врятували нашу Асю хочу в іншій клініці сказали все ок . Будемо приїздити тільки сюди .

  1. Вікторія Вакарчук ★★★★★

    Клініка спасла котика, якого не могли вилікувати в інших лікарнях. Потрапили сюди по швидкій, шансів було 0, важкий стан, без шансів. Але лікар Станіслав Андрійович зробив неймовірне, я дуже дуже раджу цього лікаря, молодий, професійний, зрозуміло пояснює, нічого лишнього лише конструктив, оперативність, знання і життя котика врятовано. Також, я дуже вдячна за успішно проведену операцію головному лікару-хірургу Денису Геннадійовичу цьому ж котику, хоча стан шкіри і сама рана були важкі. І за розуміння і за те що увійшли і положення. Дякую! І Черчіль дякує за те що вижив)

  2. Марія Белькова ★★★★★

    Робили тут операцію нашому Джайфу (йоркширський тер'єр). Все пройшло успішно, після операції ми весь час були на зв’язку з нашим лікарем та дотримувались його порад, це говорить про небайдужість до своїх пацієнтів, за що ми дуже вдячні. Тут відразу можна здати потрібні аналізи та при потребі зробити УЗД. Приходимо тільки сюди, завжди великий потік клієнтів але незважаючи на це нас завжди приймають вчасно.

  3. Галя Фільчук ★★★★★

    Я давно мріяла про собачку і ось моя мрія здійснилась в мене появилась болонка Моллі, але через не правильне харчування у нас появилась проблема з очками вони почали текти(( за порадою подруги ми звернулись в цю клініку і я була приємно здивована так як на прийомі нас уважно вислухали, індивідуально підібрали харчування та вітаміни і в нас знову білосніжна шубка:)) Рекомендємо!

  1. Василь Берізка ★★★★★

    Ми не вперше звертаємось в клініку «Рудий кіт». В клініці панує дуже тепла атмосфера, все чисто та стерильно. Завжди зустрічають привітні адміністратори і найголовніше що приходячи в клініку ваш домашній улюбленець попадає в руки до професіоналів. Також в другому філіалі клініки на Берковцях є грумінг, де зроблять все як найкраще для вашого хвостика.

  2. Ігор Липнев ★★★★★

    Клініка розташована недалеко від мого будинку і це прекрасно. З собакою, як і з малою дитиною, бажано, щоб аптека була близько. Чи то харчування, чи ліки, чи вітаміни - все купую тут і завжди порадять, підберут залежно до породи собаки. Перш ніж щось порадити зададуть масу уточнюючих питань, і, головне, по вкінцевому результату - те, що потрібно

  3. Андрій Івасюк ★★★★★

    Ми взнали що наша кішка чекає кошенят надто пізно. Я не маю досвіду у таких справах, надіялася на природні інстинкти кішки.... Рудий Кіт виявилися єдиними хто зміг приїхати у найближчий час коли під час родів щось пішло не так. Ми вдячні Вам що кішка вижила, а кошенят обовязково десь прилаштуємо.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рудий Кіт?

Рудий Кіт знаходиться за адресою проспект Науки, 78, Київ, Україна, 03083

Який номер телефону Рудий Кіт?

Зв'язатися з Рудий Кіт можна за номером телефону +38 (096) 441-25-91

Як можна дістатися до Рудий Кіт?

Дістатися до Рудий Кіт можна за посиланням

Advertisements