Дуже гарний заклад, помірні ціни. Порції великі і все дуже смачне. Персонал надзвичайно привітний. Були тут з дитиною 4х років, кускус з овочами пішов на "ура", а дитину підкорила спеціальна дитяча підставка для столових приборів у вигляді восьминіжки. Дякую і бажаю процвітання!
Фотогалерея
Відгуки
-
Oksana Lunova ★★★★★
-
Avto Kasta ★★☆☆☆
Часто бував в I Molino, чимало днів народжень святкували тут (в Дрім Тауні, на Шулявці і тд..). Але крайній раз залишився розчарований. У Vodafone є бонуси, які можна вивести на різні товари чи послуги.. В цей раз я вивів їх на сертифікат в цей заклад (сертифікат-знижка на 100 грн) На сайті і на гарячій лінії ніде не вказали, що мінімальна сума замовлення має бути 400 грн.. Я приїхав за 1 піцою, навіщо мені дві?) Прописуйте умови акцій більш детально, бо так це виглядає як обман клієнтів.
-
Sergiy Semyrozum ★★★★★
Смачна піца, смачна кава і дуже приємне обслуговування!
-
Alexаndr Pogr ★★★★★
Гарно приготована піца з лососем та салат Цезарь з куркою
-
Igor Yarko ★★★★★
Дуууууже смачно!
-
Оля І. ★☆☆☆☆
Доставка на Софіївську Борщагівку більше двох годин, хоча на сайті пише 60 хв, так оператор про це попередив, але піцца була холодна( Не рекомендую
-
George Miller ★☆☆☆☆
Враження лише негативні, піца Баварія морожена, за таку ціну, можна 4 піци в новусі купить і не пожалієш. Лазанья без смаку. Пиво дороге але смачне, але це не заслуга закладу. Нікому не раджу, оминайте десятою дорогою цю ##$$% (не повертається язик назвати цю контору рестораном). Дякую за увагу.
-
Adelheid Unge-Zheludkova ★★★★★
5+ за персонал. Особливо хлопці! Тричі поспитали, чи все добре, розказали за який час приготується замовлення. Обслуговування супер! 5+ за піцу. Велика подяка кухарям. Смачнюща піца. Вартість повністю відповідає якості. Вибір тіста - це окремі 100500 в карму. 5 за посуд та чистоту столів. P.S. Не вистачало серветок та зубочисток на столиках.. Але це не зіпсувало загального враження про заклад.
-
Hanna “Gemini” Protuseieva ★★☆☆☆
Я - постійний клієнт ресторану Il Molino. Неодноразово відвідувала заклади по всьому Києву, залишилась задоволена сервісом ресторану і на Золотих Воротах, і на Академ, і на Оболоні, але візит 18.05.2019 до Il Molino у Lavina Mall розчарував повністю. Персонал був привітний і професійний, АЛЕ їжа була не смачна і навіть виглядала не здоровою. Курка у салаті Цезар пересмажена, чорна, з купою приправ, у салаті Цезар не було яйця. Пасту подали без соусу (хоча по меню вона була з соусом), індичка була пластмасовою - враження, наче з'їла перепалену на сонці траву. Після відвідування довелося пити пігулки від болю у животі. Чому не поскаржилася на місці? Тому що не любитель влаштовувати скандали і виясняти стосунки... Прошу дирекцію звернути увагу, тому що мені хочеться й надалі зустрічатися із друзями саме у Il Molino.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса il Molino?
il Molino знаходиться за адресою вулиця Берковецька, 6Д, Київ, Україна, 04128
Який номер телефону il Molino?
Зв'язатися з il Molino можна за номером телефону +38 (067) 573-64-73
Як можна дістатися до il Molino?
Дістатися до il Molino можна за посиланням