Відгуки

  1. Oksana Lunova ★★★★★

    Дуже гарний заклад, помірні ціни. Порції великі і все дуже смачне. Персонал надзвичайно привітний. Були тут з дитиною 4х років, кускус з овочами пішов на "ура", а дитину підкорила спеціальна дитяча підставка для столових приборів у вигляді восьминіжки. Дякую і бажаю процвітання!

  2. Avto Kasta ★★☆☆☆

    Часто бував в I Molino, чимало днів народжень святкували тут (в Дрім Тауні, на Шулявці і тд..). Але крайній раз залишився розчарований. У Vodafone є бонуси, які можна вивести на різні товари чи послуги.. В цей раз я вивів їх на сертифікат в цей заклад (сертифікат-знижка на 100 грн) На сайті і на гарячій лінії ніде не вказали, що мінімальна сума замовлення має бути 400 грн.. Я приїхав за 1 піцою, навіщо мені дві?) Прописуйте умови акцій більш детально, бо так це виглядає як обман клієнтів.

  3. Sergiy Semyrozum ★★★★★

    Смачна піца, смачна кава і дуже приємне обслуговування!

  1. Alexаndr Pogr ★★★★★

    Гарно приготована піца з лососем та салат Цезарь з куркою

  2. Igor Yarko ★★★★★

    Дуууууже смачно!

  3. Оля І. ★☆☆☆☆

    Доставка на Софіївську Борщагівку більше двох годин, хоча на сайті пише 60 хв, так оператор про це попередив, але піцца була холодна( Не рекомендую

  1. George Miller ★☆☆☆☆

    Враження лише негативні, піца Баварія морожена, за таку ціну, можна 4 піци в новусі купить і не пожалієш. Лазанья без смаку. Пиво дороге але смачне, але це не заслуга закладу. Нікому не раджу, оминайте десятою дорогою цю ##$$% (не повертається язик назвати цю контору рестораном). Дякую за увагу.

  2. Adelheid Unge-Zheludkova ★★★★★

    5+ за персонал. Особливо хлопці! Тричі поспитали, чи все добре, розказали за який час приготується замовлення. Обслуговування супер! 5+ за піцу. Велика подяка кухарям. Смачнюща піца. Вартість повністю відповідає якості. Вибір тіста - це окремі 100500 в карму. 5 за посуд та чистоту столів. P.S. Не вистачало серветок та зубочисток на столиках.. Але це не зіпсувало загального враження про заклад.

  3. Hanna “Gemini” Protuseieva ★★☆☆☆

    Я - постійний клієнт ресторану Il Molino. Неодноразово відвідувала заклади по всьому Києву, залишилась задоволена сервісом ресторану і на Золотих Воротах, і на Академ, і на Оболоні, але візит 18.05.2019 до Il Molino у Lavina Mall розчарував повністю. Персонал був привітний і професійний, АЛЕ їжа була не смачна і навіть виглядала не здоровою. Курка у салаті Цезар пересмажена, чорна, з купою приправ, у салаті Цезар не було яйця. Пасту подали без соусу (хоча по меню вона була з соусом), індичка була пластмасовою - враження, наче з'їла перепалену на сонці траву. Після відвідування довелося пити пігулки від болю у животі. Чому не поскаржилася на місці? Тому що не любитель влаштовувати скандали і виясняти стосунки... Прошу дирекцію звернути увагу, тому що мені хочеться й надалі зустрічатися із друзями саме у Il Molino.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса il Molino?

il Molino знаходиться за адресою вулиця Берковецька, 6Д, Київ, Україна, 04128

Який номер телефону il Molino?

Зв'язатися з il Molino можна за номером телефону +38 (067) 573-64-73

Як можна дістатися до il Molino?

Дістатися до il Molino можна за посиланням

Advertisements