Це жах!!!! Замовила доставку у 10:00 сніданки - дуже хотілось. Доставка повинна була приїхати у 10:50, але в !!!10:43!!!заклад скасував моє замовлення. Ви зачиняєте доставку на сніданки у 10:15, за 15 хвилин, щоб встигнути розібрати замовлення на доставку, бо сніданки готуються до 10:30. Повітряних тривог не було, що стало причиною не встигнути?????
Фотогалерея
Відгуки
-
Владлена Бриль ★☆☆☆☆
-
akspace ★☆☆☆☆
Замовляв інтернет замовлення, мене ошукали на 200 грн. Приїхав забирати, сказали що не встигнув за 10 хв і моє замовлення викинули в смітник. Компенсації не було, і нічим адміністратор в цьому випадку не зміг допомоги. Ось такий "сервіс" :)
-
Simon Henriksson ★☆☆☆☆
Працюють коли заманеться, не працюють коли заманеться. Ще й ціни постійно ростуть, а якість/кількість — ні (хоча це не проблема конкретного закладу). Ще вони зжирають смачний круасанчик, майже ніколи неможливо знайти круасан з какао в наявності. Мак, зробіть націнку для співробітників на круасанчик, це не діло.
-
Анастасія Маринич ★☆☆☆☆
Приймали замовлення надзвичайно довго, потім з'ясувалося що немає позиції в меню. Я йшла чітко поснідати, втратила час перед роботою. Пішла зла і голодна. І саме неприємне - мені взагалі не запропонували альтернативи чи рішення. Сервіс дно
-
Наталья Нестерович ★★☆☆☆
Вже не перший раз не кладуть соуси. Замовляли в Макдрайв. Запитали чи поклали в Хеппіміл іграшки та соуси. Відповіли «так, усе поклали». Вдома відкриваємо і бачимо, що соусів немає. Також не дали Фанту, але відсутність стакану одразу видно і по чеку перевірили. А минулого разу замість сирного соусу поклали майонез. Саме у цьому закладі (на Нивках) дуже часто не докладають або кладуть не те, що замовляли. Такий сервіс дуже розчаровує, нажаль.
-
Prosvita ua ★☆☆☆☆
Якщо коротко, то ось: йдете на базар за біляшами, і там Вас будуть в 100 разів більше раді бачити, ніж персонал цього мака. Вважаю так, що якщо робота тобі не подобається, не лежить у тебе душа до готування їжі і обслуговування відвідувачів - то звільнись і йди на чотири сторони. Загальне враження, що критерії відбору персоналу до Макдональдс впали нижче плінтуса. Є інші заклади, і багато, які набагато краще і в плані видачі замовлень, і в плані ставлення до клієнтів. Даний заклад на Нивках не рекомендую через персонал.
-
Олег Сірук ★★☆☆☆
17.12.21 Зробивши замовлення очікував більше 10 хв. Завантаженість залу була малої. З невідомих причин замовлення з дошки «готується/готово» взагалі счезло. На з питання де замовлення відповідного номеру отримав відповідь від менеджера , що воно будо отримано. Запропонував переглянути камери спостереження, і через 2 хв замовлення було у мене. Розберіться з системою / працівниками, чому не контролюється видача замовлень
-
Miroslav Prilipko ★★★★★
Новий заклад який відкрився 25 числа. Комфортний заїзд і охайна територія закладу. Ресторан новий і внутрішньо все гуд особливо інтерєр. Працівники доброзичливі і уважні. Туалетні кімнати чисті.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса McDonald’s?
McDonald’s знаходиться за адресою Берестейський просп., Київ, Україна, 02000
Який номер телефону McDonald’s?
Зв'язатися з McDonald’s можна за номером телефону +38 (080) 050-15-79
Як можна дістатися до McDonald’s?
Дістатися до McDonald’s можна за посиланням