Відгуки

  1. Ирина Кривенко ★☆☆☆☆

    Згодна з попередніми коментарями. Раніше були більш щирі, людяні, не хамовиті фармацепти, завжди допомагали з вибором. Зараз, нажаль ЗАВЖДИ незадоволена жінка! Просто неприємна!

  2. Anna Lega ★☆☆☆☆

    Найгірша аптека у нашому мікрорайоні.Навіть якщо там і дешевше по "таблетках",краще переплатити у інших, чим дивитися на незадоволенні фейси та слухати хамські коментарі тих "фармацевтикинь ".Колись там працювали нормальні,грамотні співробітники але зараз це повний треш.

  3. Viktoriia Falkovska ★☆☆☆☆

    Дуже неприємно що фармацевт видає непрохані особисті коментарі до зробленого замовлення. До того ж спілкування веде не державною мовою.

  1. ОLGA OLGA ★☆☆☆☆

    Фармацевт відмовилась продати ліки згідно електронного рецепту, який видав лікар в системі Helsi та вимагала показати їй паперовий рецепт з печатками. В інших аптеках такого не відбувалось ніколи. Прошу адміністрацію аптеки довести до відома співробітників інформацію про введення в Україні електронних рецептів на рецептурні лікарські засоби з 2023 року.

  2. Олександра Брацейко ★☆☆☆☆

    Дуже не рекомендую цю аптеку, хіба що вам потрібно з кимось поконфліктувати, відношення до клієнтів хамовите, відповідають грубо, онлайн замовлення робила в цій аптеці 2 рази, як у висновку -очікувала доки фармацевт шукала ліки по всіх вітринах, але так і не знайшла їх наявність, другий раз та ж сама ситуація, ще й насадили. Обходьте стороною.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Аптека?

Аптека знаходиться за адресою вулиця Гетьмана Павла Полуботка, 26/9, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Аптека?

Дістатися до Аптека можна за посиланням

Advertisements