Нереально смачні страви!!! І смачне вино ахербайджанське. Сижіли за столиком у дворі, кайф! Офіціант був дуже повільним і довго чекали, аби хлопчина прийме замовлення і по закінченню нашого відпочинку прийме оплату. За смакотою прийдемо ще не раз. Дякуємо!
Фотогалерея
Відгуки
-
Valeriya Lozgacheva ★★★★★
-
Олександр Хворенков ★★★★★
Дуже гарний ресторан, дуже смачна їжа, дуже приємні люди та дуже приємна атмосфера, все сподобалось
-
Анна Малыхина ★★★★★
Це найкращий заклад на Подолі. М'ясо м'яке і смачне. Крильця найкращі , це сама моє коронна страва. Аня, найкращий офіціант. Всі свята тут. Відгукуються на всі запити. Я попросила прийняти кульки і подарунок для чоловіка , все зробили на вищому рівні.
-
Марина Жмаева ★★★★★
Були тут вперше ,сподобалось все ,починаючи з дзвінка !)А страви ,які ми замовляли ,то таке враження ,що ми замовили самі смачні )Баранина танула в роті ,баклажанів смачніших я не куштувала ,хоча є улюблені ресторації і страви інших кухонь !Та і люля з овочами самий смачний ,хоча я люля досі не дуже любила !Обслуговувала Оля ,але ,ми бачили ,що всі офіциянти гарні !І шеф кухар з помічницею гарні!Прийдемо ще!
-
Olga Liolka ★★☆☆☆
Страви смачні, дуже сподобався їх фірмовий салат "буглама", офіціанти доброзичливі, ціни приємні, але сам заклад не можу назвати чистим, доглянутим. Туалети жахливі, брудні, раковини не милися тижнями, меблі на вулиці у пилу, але столики, що стоять у внутрішньому дворику - виглядають затишно. Вцілому сподобалось(якщо не звертати увагу на чистоту), але хочу порадити власникам провести генеральне прибирання і НЕГАЙНО!!! Саме за бруд не можу поставити більше 2 зірок
-
Максим Кобєлєв ★★☆☆☆
Сіли надворі, зробили замовлення, нікого не чіпали. Надворі крім нас нікого не було. Раптом прийшли двоє чоловіків (я так зрозумів, працівники закладу) і голосно ввімкнули російську музику через блутуз-колонку, яку опісля зачепили під дашком тераси. А тоді пішли, лишивши колонку висіти. Ми були змушені пересісти всередину закладу. Також, щонайменше один із працівників (котрий спершу приймав у нас замовлення) не володіє державною мовою і обслуговував нас виключно російською мовою, всупереч законодавству України. На наші слова "вибачте, ми погано розуміємо російською" відповів "тут мєню на украінскам" і продовжив обслуговувати російською. Цікаво, чи часто в Баку можна побачити, як в якомусь закладі української кухні хтось отак безпардонно і гучно вмикає вірменську музику? А також нагло обслуговує азербайджанців вірменською мовою. Словом, не раджу цей заклад нікому.
-
Andrey Serg ★★★★☆
Цей заклад нагадує мені грузинські ресторани у моря. Не очикуйте чогось ресторанного чи вишуканих блюд. Співає артист пісні і спілкування між гостями в залі незручне через гучну музику. Блюда зроблені по-домашньому, так ніби Вам готували б вдома десь в Грузії. Не очикуйте чогось надто смачногр але й несмачного теж. Повар зробить свою справу він Вас не вразить, а просто накормить. Є більш смачні та вишукані грузинські ресторани, але є і гірші ніж цей. Тому згадайте ресторани у моря де співають артисти і побудьте тут. Офіціанти працюють справно
-
Лена Макарова ★☆☆☆☆
Для банкету не рекомендую цей заклад,гості повинні сидіти як церковні миши,тихо тихо.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Буглама?
Буглама знаходиться за адресою вулиця Костянтинівська, 57, Київ, Україна, 04071
Який номер телефону Буглама?
Зв'язатися з Буглама можна за номером телефону +38 (096) 961-34-66
Як можна дістатися до Буглама?
Дістатися до Буглама можна за посиланням