Відгуки

  1. V`yacheslav Koval ★☆☆☆☆

    Придбав два сухих стейки. Це жах. Підошва. Стара корова!!!

  2. Vadym Zagorodko ★★★★★

    Хороші стейки за свою ціну

  3. Ruslan Malynych ★★★★★

    Замовлення доставили швидко. Рібай, tbone та портерхауз. Додали подарунок! Та ще й знижку зробили. Неочікувано і приємно. Дякую

  1. Сергей Коваленко ★☆☆☆☆

    Нажаль дуже швидко прийшли в занепад. На минулому тижні купив упаковку котлет для бургерів. З 6 шт. в упаковці їх кількість збільшили до 8 шт., що не зручно (не кожен раз ти влаштовуєш вечірки). З'ясувалось що вони (котлети) в упаковці не перекладені між собою, щоб вилучити де-кілька котлет потрібно розморозити всю упаковку і, УВАГА!, ти отримуєш просто шмат фаршу. Це просто пробило дно. До цього був постійним клієнтом, але це була крайня покупка. Не рекомендую!

  2. Сергій Коваленко ★☆☆☆☆

    Нажаль дуже швидко прийшли в занепад. На минулому тижні купив упаковку котлет для бургерів. З 6 шт. в упаковці їх кількість збільшили до 8 шт., що не зручно (не кожен раз ти влаштовуєш вечірки). З'ясувалось що вони (котлети) в упаковці не перекладені між собою, щоб вилучити де-кілька котлет потрібно розморозити всю упаковку і, УВАГА!, ти отримуєш просто шмат фаршу. Це просто пробило дно. До цього був постійним клієнтом, але це була крайня покупка. Не рекомендую!

  3. В ★☆☆☆☆

    Треба уважно дивитись шо купувати. Нам здалося що підсунули неякісну продукцію. Хоча ми були постійними покупцями, і нам є з чим порівняти. Чи дійсно якість продукції дуже погіршилась. Не рекомендую даже бургери.

  1. Borys Shynkaretskyi ★★★☆☆

    Стейки непогані, але брати окремі гроші за прожарку на місці - трохи дикувато. Також технічно персонал нібито добре навчений, обладнання класне, але якось воно все без душі. Нажаль. Зважаючи на те, що я проходжу повз них пару разів на місяць - може спробую ще раз, дам шанс виправити враження. Наразі маємо, що маємо.

  2. KIndik ★★★★★

    Замовляв собі на день народження 3 стейки по технології "Dry Aged Beef". Взяв в них на місці. По фінансам вийшло до 50грн. Смаком гості були задоволені. Один мінус-прийшлось трохи почекати через велику загруженість, але то вже таке.

  3. Виктория Оверченко ★★★★★

    Хочу поділитись враженнями від куштування дійсно правильних стейків. За порадою друзів поїхали на Столичний ринок в -Т-Бон спеціально за ними, приготували за рецептом - вийшло надзвичайно смачно. Такого соковитого стейку не їли навіть в столичніх ресторанах. Будемо тепер вашими клієнтами))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса T-bone?

T-bone знаходиться за адресою Велика Окружна вулиця, 110 а, Київ, Київська область, Україна, 08131

Який номер телефону T-bone?

Зв'язатися з T-bone можна за номером телефону +38 (044) 339-99-09

Як можна дістатися до T-bone?

Дістатися до T-bone можна за посиланням

Advertisements