Придбав два сухих стейки. Це жах. Підошва. Стара корова!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
V`yacheslav Koval ★☆☆☆☆
-
Vadym Zagorodko ★★★★★
Хороші стейки за свою ціну
-
Ruslan Malynych ★★★★★
Замовлення доставили швидко. Рібай, tbone та портерхауз. Додали подарунок! Та ще й знижку зробили. Неочікувано і приємно. Дякую
-
Сергей Коваленко ★☆☆☆☆
Нажаль дуже швидко прийшли в занепад. На минулому тижні купив упаковку котлет для бургерів. З 6 шт. в упаковці їх кількість збільшили до 8 шт., що не зручно (не кожен раз ти влаштовуєш вечірки). З'ясувалось що вони (котлети) в упаковці не перекладені між собою, щоб вилучити де-кілька котлет потрібно розморозити всю упаковку і, УВАГА!, ти отримуєш просто шмат фаршу. Це просто пробило дно. До цього був постійним клієнтом, але це була крайня покупка. Не рекомендую!
-
Сергій Коваленко ★☆☆☆☆
Нажаль дуже швидко прийшли в занепад. На минулому тижні купив упаковку котлет для бургерів. З 6 шт. в упаковці їх кількість збільшили до 8 шт., що не зручно (не кожен раз ти влаштовуєш вечірки). З'ясувалось що вони (котлети) в упаковці не перекладені між собою, щоб вилучити де-кілька котлет потрібно розморозити всю упаковку і, УВАГА!, ти отримуєш просто шмат фаршу. Це просто пробило дно. До цього був постійним клієнтом, але це була крайня покупка. Не рекомендую!
-
В ★☆☆☆☆
Треба уважно дивитись шо купувати. Нам здалося що підсунули неякісну продукцію. Хоча ми були постійними покупцями, і нам є з чим порівняти. Чи дійсно якість продукції дуже погіршилась. Не рекомендую даже бургери.
-
Borys Shynkaretskyi ★★★☆☆
Стейки непогані, але брати окремі гроші за прожарку на місці - трохи дикувато. Також технічно персонал нібито добре навчений, обладнання класне, але якось воно все без душі. Нажаль. Зважаючи на те, що я проходжу повз них пару разів на місяць - може спробую ще раз, дам шанс виправити враження. Наразі маємо, що маємо.
-
KIndik ★★★★★
Замовляв собі на день народження 3 стейки по технології "Dry Aged Beef". Взяв в них на місці. По фінансам вийшло до 50грн. Смаком гості були задоволені. Один мінус-прийшлось трохи почекати через велику загруженість, але то вже таке.
-
Виктория Оверченко ★★★★★
Хочу поділитись враженнями від куштування дійсно правильних стейків. За порадою друзів поїхали на Столичний ринок в -Т-Бон спеціально за ними, приготували за рецептом - вийшло надзвичайно смачно. Такого соковитого стейку не їли навіть в столичніх ресторанах. Будемо тепер вашими клієнтами))
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса T-bone?
T-bone знаходиться за адресою Велика Окружна вулиця, 110 а, Київ, Київська область, Україна, 08131
Який номер телефону T-bone?
Зв'язатися з T-bone можна за номером телефону +38 (044) 339-99-09
Як можна дістатися до T-bone?
Дістатися до T-bone можна за посиланням