Буваємо з чоловіком достатньо часто, оскільки кожен раз, коли куштуємо бургери в іншому закладі, розуміємо, що смачно лише тут! Мій фаворит бургер New Orleans, хоча ми спробували усі бургери і кожен, насправді, смачний. Здивувало, що тепер можна замовити тільки бургер, без додатків (салату, огірків та безлім коли), комусь, можливо, так більше довподоби. Щодо якості страв у нас ніколи не було питань, проте ми куштували лише бургер меню. Єдине, що мені не подобається, це обслуговування, на вході ніхто не зустрічає і не пропонує вільні столики або посадкові місця, бувало, що ми приходили коли була повна посадка в залі і місця для очікування знаходили самі, непривітні адміністратори зали, а от офіціанти зазвичай дуже стараються і намагаються бути максимально привітними. Загалом їжа супер настільки, що затьмарює погане враження від частково непривітного персоналу.
Фотогалерея
Відгуки
-
Anastasiia Velezhynska ★★★★★
-
Mykhailo Kushko ★☆☆☆☆
Замовили їжу через Глово, не зовсім зрозуміли чому вона їде не з Нижнього Валу, а з вулиці Васильківської, але це пів біди. Їжа була дуже низької якості та дуже далека від того, що на картинці у меню. Було враження що рис просто зварили, до нього додали розморожений овочевий набір і креветки, після цього воно полежало у лотку два дні, а потім розігріли у мікрохвильовці і відправили. Запах дуже дивний, близький до зіпсованого, смак - ніякий, в деяких місцях рис засохлий, що також говорить про те що лежав без діла він довго. З крильцями трохи краще, але також присутнє враження що вони довго лежали в лотку, а потім їх просто розігріли в мікрохвильовці. Не рекомендую доставку, можливо в закладі краще.
-
Катерина ★★★★★
Смачна кухня, в якій є що спробувати окрім бургерів, які особисто мені середні. А от мексиканський рис із куркою або кесадилья - просто топ.
-
Катя Кобенко ★★★★☆
Приємне місце, гарна атмосфера. Замовлення чекали довше, ніж було заявлено, але не дивно, бо всі місця були зайняті.
-
Akass Akassich ★★★★★
Цікаве місце, шикарний ремонт в стилі лофт. Чесна дуже хороша кава (пили латте, раф та капучіно). Смачнющий Нааполеон. Трохи складно розібратися як включати воду в умивальник в санвузлі
-
Сергій Алєксєєв ★★★★☆
Приємне місце с широким меню. Приємний персонал, затишний інтер‘єр (хоча і простий). Смачні бургери, але нічого видатного та незвичного. Бургер подається у сеті: бургер, картопля фрі, салат, мариновані огірки та Pepsi. Офіціант окремо пропонує вибрати напій, але може вам буде достатньо того, що у сеті. Меню бургерів зацікавлює, то є бажання спробувати усі. Повернувся би у цей заклад, якщо буду поряд.
-
Дарина Делістьянова ★★★★★
Чудове місце з дуже смачною їжею. Дуже сподобались як мексиканські страви, так і бургери. Окрема зірочка - гострий соус! Приємно, що є не солодкі лимонади. Хостес та офіціанти великі молодці, чемні та добре знають меню і можуть рекомендувати страви під ваш смак
-
Назарій Іванюк (Onazikus) ★★★★★
Прийшли 28.03.21 до закладу щоб замовити бургери. Замовили the burger та the burger mexico, за обіцяні 15 хв нам видали їх. Оскільки прийшли до закладу випадково, стало несподіванкою, що у вартість бургера входить порція картоплі фрі та салат, а також смачний майонез та кетчуп для кожного, одноразові вилочки та рукавички, а також серветки, які значно кращі за звичні всім столові + 0.5 пепсі в пляшечці. За 540 грн на двох наїлися і посмакували. Серветки дуже великі та з більш цупкого матеріалу, що при намоканні не розтає наче сніг щовесни. Потім помітили що це pets friendly заклад, що приємно здивувало, адже такого типу закладів в столиці бракує, я не кажу вже про інші міста України, люди в нас здебільшого дикі і не розуміють що це є нормально, і ми зайшли чекати отримання замовлення в прихожу з собакою, нашій собаці налили води у спеціальну мисочку і це також великий плюс! Їжа смачна, сервіс дуже класний, персонал привітний та готовий допомогти, прийдемо обов'язково ще раз коли закінчиться карантин!
-
Margo Kuprynenko ★★★★★
Секрет неймовірного бургера? Прекрасна кулінарія, вишуканий та дружній персонал) Хотілось вітатись не "Доброго дня", а "Привіт, як життя", адже дуже привітні офіціанти. На питання чітко відповідали та виконували замовлення. Тобі не доводиться довго чекати своє замовлення)Ціни приємні, за такі порції то! Замовляла з друзями по бургеру. Куштувала Indiana. Соус просто блискуче приготований. Настіьки смачного бургера я не їла років з.. ніколи...) З кожним шматочком смакові рецептори просто вибухали він такого неймовірного букету. Я отримала гастрономічний кайф. Однозначно, заклад потрапив в мій список фаворів. Однозначно буду приводити сюди друзів) Дякую офіціантам Максу та Іллі за чудове обслуговування та атмосферність) Рекомендую
-
Oleksandr Kislov ★★★★☆
Сподобався заклад. Вибрали атмосферу темної ночі)) Думаю для туалету занадто, оскільки майже нічого не видно. Можливо задум, що якщо брудно то не буде помітно. Хоча не забувайте, що і люди можуть "промахнутися" з таким освітленням. Так щодо їжі. Замовив кесадилью з яловичиною. Мені сподобалося. Трохи остреньке, гарно підібрані соуси. Смачно проте малувато і як на мене завищена ціна 230 грн. (на жовтень 2019).
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса The Burger Mexico?
The Burger Mexico знаходиться за адресою вулиця Нижній Вал, 17/8, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону The Burger Mexico?
Зв'язатися з The Burger Mexico можна за номером телефону +38 (098) 231-22-32
Як можна дістатися до The Burger Mexico?
Дістатися до The Burger Mexico можна за посиланням