все сподобалось, як зайшли нам одразу знайшли столик, брали каву та португальський десерт, все смачно. офіціантка привітлива та ввічлива) туалет та сам заклад чисті, ціни нормальні. думаю, ще раз точно повернусь)
Фотогалерея
Відгуки
-
fifi ★★★★★
-
Alina Bielun ★★★★★
Дуже смачні веганські опціі, поживні та великі. Хочеться менше жиру та більше зелені, але загалом доволі збалансовано. Затишна атмосфера, приємні працівники. Ціни середньо європейські, якість шикарно-українська ) Гарний досвід!
-
Ірина П ★★★☆☆
На доставку- ні( замість пашота зварені яйця, салат поклали до всієї страви від чого він запарився і потік. такі речі як- салати, крокети, смажені креветки- варто класти окремо (особливо коли креветки за доплату). з доплатою за додатки мій сніданок коштував 680гривень. все це з доставкою перетворилось у місиво. Не беріть доставки якщо не продумуєте як пакувати щоб це мало вид. На фото сніданок за 680грн
-
Евгений Корниенко ★★★★★
Надзвичайний респект за мухамару, нереальний соус який ми навіть привезли додому і вже готували самі. Було дуже смачно)
-
Олеся Постольська ★★★★★
Приємний персонал, цікаве меню з хумусами, дуже цікаве(оригінальний смак) вино, хоч і не великого асортименту, але тут вам допоможуть вибрати до смаку. Приємна атмосфера в дальній кімнаті: багато рослин, і я б ще додала, було б як в аранжереї, - дуже cozy)
-
Alex Ambroz ★★☆☆☆
Зробили ремонт, але сервіс не покращився. Від моменту, як ми зайшли в заклад, до моменту, як нам подали їжу, пройшла рівно година. Коли я покликала офіціантку уточнити, чому так довго готують, сказали, що буде за п'ять хвилин, адже "ви замовили бургундський сендвіч, а його готують 25 хвилин" (про це в меню не написано, але ок. Після цього пройшло ще 20 хвилин. Сендвіч був напівхолодний, підозрюю, що в ці 25 готування входить час на те, щоб він вистиг. Поруч із нами ще три столики, як теж довго чекали і дратувалися через це. Загалом, ніколи знову.
-
Ihor ★★★★★
Дуже сподобався баклажан, хумус, харріса з ізраїльської тарілки. Боул з креветкою також смачний, креветка смачна. Гарне обслуговування та інтерьєр.
-
Денис Соколов ★★★★☆
Дуже смачна кухня і класний інтер’єр, але… дуже довга подача страв та відсутність багатьох позицій з меню. При неповному завантажені закладу чекати 45хв карі рис з тофу, щоб офіціант виніс тарілку зі словами «на вас тофу закінчився, можемо додати сиру», якось дивно для закладу, який хоче претендувати на високу оцінку. Можна про це сказати клієнту до того, як почнете готувати страву. Також немає значної частини позицій з меню. В чому складність у Києві вчасно завозити продукти — не знаю. Тим більш для закладу, який має позначку $$ у описі. Тому й 3 бали. Ще один докину, бо вірю у вас і дійсно люблю вашу кухню та співробітників :)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Hum:Hum?
Hum:Hum знаходиться за адресою вулиця Межигірська, 13/34, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Hum:Hum?
Зв'язатися з Hum:Hum можна за номером телефону +38 (093) 144-04-59
Як можна дістатися до Hum:Hum?
Дістатися до Hum:Hum можна за посиланням