Ми з дружиною вже вдруге прийшли сюди на обід. Нас приємно здивували великі порції смачної і свіжої їжі за доступною ціною. Перший бізнес-ланч складався з великої тарілки українського борщу, скибок хліба, велетенської тарілки гречки з котлетою та салатом з капусти, склянка узвару. Другий бізнес-ланч --- гречаний суп, скибки хліба, велика тарілка картопляного пюре з рибною котлетою та салатом з капусти, склянка узвару на десерт. Все було дуже смачно. Приємно і затишно. Обов'язково прийдемо ще! Всім радимо!
Фотогалерея
Відгуки
-
Yuriy Pigovsky ★★★★★
-
Марина Самборская ★★★☆☆
Гуляли хрестини, сподобалось, але територію навколо,можна було б прибрати. Особливо траву та амброзію.
-
Наталія Калюш ★☆☆☆☆
С ТАКИМ жахом ми давно не стикалися!..Як підсумував мій чоловік: дякуємо, узвар був класний. З самого початку цей "ресторан" не викликав довіри: зовнішній вигляд так собі, і назва дивна. Але були дуже голодні, і дуже поспішали. Враження дещо змінилося, коли зайшли, бо всередині облаштовано під старину, доволі нормально, і меню - що називається "все доступно і зовсім не дорого" (без всіляких модних нині назв, але здавалося смачним). На цьому позитив закінчився. Принесли лате - надзвичайно гаряче і кава там практично не відчувалася, так молочний напій. Принесли картоплю по-селянськи - напівсира. Картопля-фрі - практично не відрізняється від попередньої (лиш іншої форми, несолона , нехрумка, ніяка). І в довершення куряча печіночка (на яку були такі надії!!) — її смак не зміг врятувати навіть кетчуп, який додавався до "фрі". Потратили 300грн, купу часу, і лишилися з враженням, шо ліпше було купити булочку в переході, і кави. Але ж хотілося поїсти по-людськи....))
-
Natalish Ka ★☆☆☆☆
С ТАКИМ жахом ми давно не стикалися!..Як підсумував мій чоловік: дякуємо, узвар був класний. З самого початку цей "ресторан" не викликав довіри: зовнішній вигляд так собі, і назва дивна. Але були дуже голодні, і дуже поспішали. Враження дещо змінилося, коли зайшли, бо всередині облаштовано під старину, доволі нормально, і меню - що називається "все доступно і зовсім не дорого" (без всіляких модних нині назв, але здавалося смачним). На цьому позитив закінчився. Принесли лате - надзвичайно гаряче і кава там практично не відчувалася, так молочний напій. Принесли картоплю по-селянськи - напівсира. Картопля-фрі - практично не відрізняється від попередньої (лиш іншої форми, несолона , нехрумка, ніяка). І в довершення куряча печіночка (на яку були такі надії!!) — її смак не зміг врятувати навіть кетчуп, який додавався до "фрі". Потратили 300грн, купу часу, і лишилися з враженням, шо ліпше було купити булочку в переході, і кави. Але ж хотілося поїсти по-людськи....))
-
Tetiana ★★★☆☆
Тільки власні враження: знадвору виглядає привабливо. Проте я відвідала це місце перший і останній раз. Меню лише російською мовою (ні українського варіанту ні англійського немає) і такі брудні, що їх гидко брати до рук. Ми замовляли латте і воно було холодне, бо я так думаю, що під час приготування молоко ніхто не підігріває і ллє у каву прямо з холодильника. Ми замовляли млинці і нам їх принесли такі холодні, що теж стало ясно, що млинці не свіжі , а з холодильника (хоч би в мікрохвильовку засунули чи що). Ціни невисокі. Але все одно не рекомендую.
-
Oleksii Lezhanin ★☆☆☆☆
Їжа несмачна. Мила для рук у закладі нема. Двічі намагався попросили сіль та перець для страв. Все марно
-
Alenka Pustovit ★★★★☆
Затишний заклад, привітний персонал. Досить швидке обслуговування. Замовляли чечевичний суп та стейк лосося на грилі. Також конвертик з телятиною та сало. Дуже смачно. Порадували чіпси власного виробництва до супу. Як інші страви - скуштуємо наступного разу. А так можна рекомендувати! Туалет чистий, оригінально оформлений. Є деякі недоліки, але вони не значні.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Sorry Бабцю?
Sorry Бабцю знаходиться за адресою вулиця Платона Майбороди, 2, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Sorry Бабцю?
Зв'язатися з Sorry Бабцю можна за номером телефону +38 (096) 326-66-66
Як можна дістатися до Sorry Бабцю?
Дістатися до Sorry Бабцю можна за посиланням