Відгуки

  1. Максон ★★★☆☆

    Замовив сьогодні на винос 2 бургери (дабл чізбургер і біг біф тейсті) та велику колу, на кассі оплатив готівкою і сказав хлопцю що я не міг вибрати колу з льодом чи без і попросив зробити без, і тільки коли сів у таксі зрозумів що якась бутилка великої коли легка і вдома перевірив і якщо я правильно зрозумів мені тупо відлили коли з льодом до раковини, не дуже гарний вчинок, ще у закладі дуже сильний запах масла (можливо я давно у маці не був тому це таке) а щодо смаку все добре

  2. Valeria Mostipan ★☆☆☆☆

    Зробила сьогодні замовлення через додаток glovo, привезли з цього закладу. Брала хепі міл суто через фігурки «друзі». Пакети з мерчем «друзі», а іграшку поклали іншу. Якого дідька не зрозуміло. Зіпсували настрій з самого ранку

  3. Алексей Скуратовский ★☆☆☆☆

    Заїхав на драйв: довго чекав, поки мені щось скажуть з віконця замовлення. Замовив на 512 грн, підʼїхав до віконця оплати, касир щось нерозбірливо буркнула в іншу сторону, я дав 512 грн (спеціально без решти знайшов) і почав відʼїжджати, а мені в слід кричить: «Почекайте! Заберіть решту!» Я, нічого не розуміючи, підхожу вже до віконця, бо моє авто, звісно, підперли вже інші машини, і питаю: «Яка решта? В мене замовлення на 512 грн, я стільки і дав Вам.» У відповідь почув: «Ну що ж ви!» (нібито я щось переплутав і створив нереально складну ситуацію для касира). Почала викликати адміністратора по рації. Тут мене починають кликати з іншого віконця. Я підʼїхав і чую від касира або адміністратора у свою сторону: «Що? Що ви там наплутали?» Я починаю відповідати, що я нічого не плутав. Мене перебили і сказали, щоб я по мовчав, доки вона мені буде говорити. Я в шоці сиджу в машині, не знаючи що їй відповісти. Вона каже: «Вам чек треба? Якщо ні, то ось ваше замовлення, хорошого дня». Самі щось наплутали, мене зробили дурнем і їдьте, їжте своє замовлення. Я в шоці від такого обслуговування, мовчки виїхав з того маку, сподіваюсь, більше не приїду туди! 26.11.2025 приблизно 15:15

  1. Ілля ★★☆☆☆

    Замовив заказ на моніторі в залі а коли підійшов до стійки для оплати робітник видав мені чек не з моїм замовленням прийшлось відміняти і робите нове та й там замість 6 нагетсів вони поклали 3 сирні палички

  2. Vlad Litvinov ★★★★★

    Нещодавно помітив, що на Google Maps оцінки у МакДональдз чомусь падають, і мені це дивно. Хотів поділитися своїм досвідом, бо, як на мене, заклад працює на найвищому рівні. В захваті від швидкості обслуговування. Навіть коли багато людей, замовлення віддають дуже швидко. Персонал привітний, усміхнений і справді добре виконує свою роботу. Ще один важливий момент - це якість їжі, яка стабільно на висоті: Вся гаряча їжа (рол та бургер, картопля). Кава - гаряча, як і має бути. Морозиво - ідеально холодне. Чесно кажучи, не знаю, чому всі ставлять погану оцінку. Можливо мені просто пощастило, але я залишився задоволений.

  3. Вячеслав Бевз ★☆☆☆☆

    Перший жахливе обслуговування в подібному закладі.

  1. Антон Мілевський ★☆☆☆☆

    Згоден, McDonald's в ТРЦ Республіка, зовсім новий і можливо працівники в ньому без досвіду і тому позитивних відгуків, поки не заслуговує, але я теж, можна сказати недосвідчений чоловік у McDonald's і буваю в ньому вкрай рідко і знаю тільки як виглядає картопля фрі, але сьогодні рідні попросили накупити різного і я вперше зіткнувся з "бісовою машиною", через яку треба було робити самостійно замовлення з собою. Стояв напевно хвилин 10 біля цього апарату, поки мені вдалося зробити замовлення, ніхто з персоналу навіть не підійшов допомогти і показати як робити замовлення. На касі так само з дівчинкою все перевірили, я їй повторив замовлення, вона сказала все правильно і скільки коштує моє замовлення. Так як цін не знаю, сплатив і чекав замовлення близько 15 хвилин. Підходив тричі й питав чому так довго? Мій номер у чеку був 852, коли мені віддавали замовлення, люди вже отримували свої 880 і т.д., але мені дали пиріжок безкоштовно, за те, що довго чекав. Коли прийшов додому, зрозумів, чому так дорого все обійшлося, мені дали всього по два шт. Думаю навіть якби я подивився в кульок прямо в McDonald's, навряд чи зрозумів би, чи правильно все поклали, я просто не знаю, як і що виглядає, подумав би, що це те, що мене просили купити. До речі, у McDonald's два дні поспіль, вимикається світло та відбуваються збої в системі, він не працює кілька годин. Обслуговування як мені здалося, на дуже низькому рівні і ще, я хоч не в багатьох McDonald's був, але туалет у McDonald's ТРЦ McDonald's, найбрудніший і т.п. Сподіваюся все швидко змінитись на краще, а то мені навіть через дорогу до нього далеко ходитиме.

  2. Полина Лисовая ★☆☆☆☆

    Заїхали на Макдрайв. Обслуговування жахливе, коли запитали на розрахунку на яку суму в нас замовлення, дівчина відповіла:" У вас написано". Де написано? Якщо перед оплатою замовлення, повинні озвучити суму, так як чек видаєтся при видачі замовлення. Ще й і їжа була недосолена і холодна. Замовлення було зроблено 03.01.2022 23:03

  3. Mark ★☆☆☆☆

    Великий трц , але площа Макдональдса дуже маленька. МакДональдс повинен бути великим , бо великий попит споживачів !!! Розчарування :(

  1. Яся Шнуренко ★☆☆☆☆

    Дана філія не справляється із попитом. Дуже багато людей і дуже маленький по площі Макдональдс та слабка кухня. Черга на вулиці і черга на видачі. Людей які не встигли доїсти замовлення просять звільнити столи. Хамовитий хлопчина який забороняє увійти новим "гостям" стоїть на дверях і пропускає лише на свою суб'єктивну думку людей. І це не пов'язано із вакцинацією. Впускав гарних дівчат, які просились в "туалет". Інші стояли і чекали в черзі. Ми хотіли забрати їжу із собою витративши на це 15 хв. ( 120 сек.по правилам Мака має витрачатись на обслуговування на одного "гостя"). Реальність: 30 хв на вулиці в черзі з тим що ми були перші на вхід. Розчарування!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса McDonald’s Respublika?

McDonald’s Respublika знаходиться за адресою Кільцева дорога, 1, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до McDonald’s Respublika?

Дістатися до McDonald’s Respublika можна за посиланням

Advertisements