Відгуки

  1. Pavlo C ★★★★★

    На початку повномасштабки все зупинилося ( Працювали як могли, трималися, і за це дякую Канту. Пізніше відновилися, потихеньку набрали професіоналів і робота пішла як завжди: якісно і смачно. Насправді якщо розглянути Воробйова Єреванську і навіть Повітряних Сил, то закладу аналогічного рівня ну нема, давайте будемо чесними. І на було до повномасштабки. Тим, хто приходить до кафе Кант з домашніми тваринами , матюкаються при всіх і ведуть себе як ото "хазяєва жизні" раджу просто не відвідувати КАНТ, вам не сюди, тут люди збираються щоб відпочити і смачно поїсти.

  2. Natalia Shyrokova ★☆☆☆☆

    Була з подругою в закладі, вдруге. Замовила салат Цезарь, приготували доволі швидко. Я почала його їсти, і не доївши трохи менше половини салата побачила невеличку волосину. Апетит зразу пропав. Підійшла до офіціанта, принесла тарілку і запитала що це….. Офіціантка сказала зараз запитає у повела. Хвилин 7 вирішували питання, і підійшовши до мене запитала, так що я хочу….. дивно як по мені, якщо виникла проблема, сама довгий час працювала на керівний посаді в ресторанному бізнесі, де адміністратор/ директор? На запитання офіціанта я відповіла, що то що трапилося, залишається на розсуд закладу. Але далі я була дуже здивована, мені офіціант каже: так ми не знаємо звідки ця волосина, в нас все чисто, може це з Вас десь впало…… в закладі є камери, і все можливо переглянути. На що я почала відповідати що я працювала в закладі…., мене офіціант не дослухавши починає перебивати, на що я прошу дати і сказати свою думку, але мене людина не чує, як і адміністрація закладу мабуть відсутня….. тарілку звісно не повернули, зробили 20% знижки, але це не вирішення питання. Це останній раз коли я була в даному закладі, і нікому його не рекомендую. Є заклад наприклад як Гага на Чоколовці, де ціни в рази менше, кухня смачніша і відношення адміністрації на вище у рівні.

  3. Wh1teCrow HlibTsykalo ★★★★☆

    Прикольне місце, котре дозволяє недорого й смачно поїсти біля дому, мінуси, меню ніби гра в морський бій з наявністю страви в стоп листі

  1. Антон Кандыбей ★★★★★

    Дуже доречно зупинився проходячи повз цей заклад. ..так,там є кьюар з менюшкою,ви можете не заходити всередину:) Його я одразу не помітив на столику,але от меню достойне.Ціни низькі і дуже.Допомога бар-вуменши і це от я отримав таку відмінну на смак страву!рекомендасьйон

  2. Katrusya Kosilkova ★★★★★

    Приємний заклад, меню вельми стандартне, але справи смачні, обслуговування добре

  3. Paul Kazydub ★☆☆☆☆

    Дешева кава низької якості Відсутність протиепідемічних заходів Також відсутність будь яких навичок комунікації в адміністраторки. Підвищений тон та зневажливе ставлення Не рекомендую нікому. Чудово, що зараз вже на Солом‘янці є де випити смачної кави і Кант точно не підходить для цього

  1. АВ ПАВ ★☆☆☆☆

    Дуже брудно, особливо в туалетних кiмнатах, проте, самi страви смачнi

  2. Andrey Sportesniy ★★★★☆

    Готують смачно але як на мене ціни трохи завищені та це не стане на заваді провести гарно час

  3. Tetiana Chernonok ★★★★★

    Відкрили для себе чудове місце біля дому :) Смачна кухня, особливо паста та десерти!

  1. Volodymyr Hunko ★★★★★

    В п'ятницю ввечері вільно, їжа смачна, ціни помірні. Рекомендую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Кант?

Кант знаходиться за адресою вулиця Генерала Генадія Воробйова, 7, Київ, Україна, 03049

Який номер телефону Кант?

Зв'язатися з Кант можна за номером телефону +38 (066) 047-31-71

Як можна дістатися до Кант?

Дістатися до Кант можна за посиланням

Advertisements