Відгуки

  1. Dan Bim ★★★★★

    Піцерія класна, нічого поганого не скажу. Офіціанти тямущі, не грубять, а лише посміхатися.

  2. Bukoffka ★★★★★

    Обслуговування чудове, персонал правильно підібраний, всі ввічливі.

  3. Татьяна Солдатова ★☆☆☆☆

    Вперше відвідала цю піццерію ще до карантинна разом з онуками і була приємно вражена якістю запропонованих страв та рівнем обслуговування, не зіпсувала настрою навіть відсутність терміналу, тому залишила гарні чайові... Вдруге нанесла візит сюди 14 жовтня, ввечері, і враховуючи умови карантину, вирішила замовити піцу з собою. Зустріла мене дуже ввічлива офіціант, запропонувала меню та діючі акції. Зробив замовлення звернулась до каси для розрахунку. На касі стояла вже інша робітниця, судячи по поведінці - менеджер цього закладу. Але на ній не було ні фірмового фартуха, ні захисної маски, ні рукавичок... Вона мовчки пробила чек і поклала його на стійку, поруч я поклала свою картку і очікувала розрахунку, але на це ніхто не звертав уваги. Я продовжувала стояти біля каси, очікуючи розрахунку, а офіціант та менеджер роздавали меню та приймали замовлення у інших відвідувачів... Звернула увагу, як менеджер бере стакан, обдає його паром з кофеварки (що приємно вразило), але потім витирає його багаторазовим рушником як зовні так і внутрішньої сторони, не вважаючи за необхідне навіть вимити руки після роботи на касі, або надіти рукавички... І це під час карантину!!! Хвилин через 10 мені було запропоновано офіціантом присісти, на що я сказала, що чекаю розрахунку... І тут з'ясувалося, що термінал у них знову не працює... Судячи по відгукам, термінал в них ніколи не працює... (і це в умовах карантину!). А про те, що розрахунок проводиться тільки налом не вказано ні на сайті, ні в меню, ні на касі. З'ясувалось, що я очікувала невідомо чого і треба знову шукати банкомат... Потім знову стою біля каси і очікую розрахунку, коли на мене нарешті звертають увагу, з'ясовується дати мені решту також нема чим (мені протягнули стару паперову гривню, вилучену з обігу..) На моє зауваження від менеджера почула обурливу відповідь: "ну что вы, женщина, в самом деле!". Дивлячись на все це, хотілось піти звідси і ніколи не повертатись... Настрій на весь вечір було зіпсовано... Дуже жаль хлопців, поварів, які дійсно дуже смачно готують, а неповажне, якщо не сказати хамське, відношення до кліента менеджера дійсно "топить цей заклад", а недотримання елементарних карантинних норм взагалі може призвести до його закриття... Я не раджу нікому під час карантину стаціонарно відвідувати цей заклад. Це просто небезпечно!

  1. Віра Ляховенко ★★★★★

    Дуже смачно,обслуговування на висоті,повара смачно готують,рекомендую

  2. Helen S ★★★☆☆

    Замовляла сет romanza Плюси - швидко передзвонили, приємний сервіс - смачна сирна піца - нормальне вино, голова вранці не хворіла Мінус - Рол, дуже не смачний. Кривий, косий, риба на смак не сподобалася. Але рис ще більш мерзенний. Кіт теж рибу не захотів їсти) Довелося викинути Можливо повернуся ще за піцею чи пастою

  3. Іван Петрущак ★★☆☆☆

    Заказали піцу принесли зовсім іншу. Спочатку відмовлявся вірити то що він приніс не ту піцу яку замовляли. Він бідолашний цілий день забігався І від нього смерділо як від старого коня. Принесли брудні тарілки замацані брудними руками. На прохання замінити принесли такі самі брудні тарілки. Піца була надзвичайно суха і не смачна. Будь ласка помийте своїх офіціаантів бо від них тхне. єдине що порадувало так те що я заплатив все ж таки за ту піцу яку мені принесли а не за ту яку я заказував.. Офіціанта як людину шкода...це не його видно день або професія... Другий раз були у вашому закладі...перший раз було наче норм а тут таке....

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Don Peppino?

Don Peppino знаходиться за адресою Оболонський проспект, 47/42, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Don Peppino?

Зв'язатися з Don Peppino можна за номером телефону +38 (095) 130-05-00

Як можна дістатися до Don Peppino?

Дістатися до Don Peppino можна за посиланням

Advertisements