Піцерія класна, нічого поганого не скажу. Офіціанти тямущі, не грубять, а лише посміхатися.
Фотогалерея
Відгуки
-
Dan Bim ★★★★★
-
Bukoffka ★★★★★
Обслуговування чудове, персонал правильно підібраний, всі ввічливі.
-
Татьяна Солдатова ★☆☆☆☆
Вперше відвідала цю піццерію ще до карантинна разом з онуками і була приємно вражена якістю запропонованих страв та рівнем обслуговування, не зіпсувала настрою навіть відсутність терміналу, тому залишила гарні чайові... Вдруге нанесла візит сюди 14 жовтня, ввечері, і враховуючи умови карантину, вирішила замовити піцу з собою. Зустріла мене дуже ввічлива офіціант, запропонувала меню та діючі акції. Зробив замовлення звернулась до каси для розрахунку. На касі стояла вже інша робітниця, судячи по поведінці - менеджер цього закладу. Але на ній не було ні фірмового фартуха, ні захисної маски, ні рукавичок... Вона мовчки пробила чек і поклала його на стійку, поруч я поклала свою картку і очікувала розрахунку, але на це ніхто не звертав уваги. Я продовжувала стояти біля каси, очікуючи розрахунку, а офіціант та менеджер роздавали меню та приймали замовлення у інших відвідувачів... Звернула увагу, як менеджер бере стакан, обдає його паром з кофеварки (що приємно вразило), але потім витирає його багаторазовим рушником як зовні так і внутрішньої сторони, не вважаючи за необхідне навіть вимити руки після роботи на касі, або надіти рукавички... І це під час карантину!!! Хвилин через 10 мені було запропоновано офіціантом присісти, на що я сказала, що чекаю розрахунку... І тут з'ясувалося, що термінал у них знову не працює... Судячи по відгукам, термінал в них ніколи не працює... (і це в умовах карантину!). А про те, що розрахунок проводиться тільки налом не вказано ні на сайті, ні в меню, ні на касі. З'ясувалось, що я очікувала невідомо чого і треба знову шукати банкомат... Потім знову стою біля каси і очікую розрахунку, коли на мене нарешті звертають увагу, з'ясовується дати мені решту також нема чим (мені протягнули стару паперову гривню, вилучену з обігу..) На моє зауваження від менеджера почула обурливу відповідь: "ну что вы, женщина, в самом деле!". Дивлячись на все це, хотілось піти звідси і ніколи не повертатись... Настрій на весь вечір було зіпсовано... Дуже жаль хлопців, поварів, які дійсно дуже смачно готують, а неповажне, якщо не сказати хамське, відношення до кліента менеджера дійсно "топить цей заклад", а недотримання елементарних карантинних норм взагалі може призвести до його закриття... Я не раджу нікому під час карантину стаціонарно відвідувати цей заклад. Це просто небезпечно!
-
Віра Ляховенко ★★★★★
Дуже смачно,обслуговування на висоті,повара смачно готують,рекомендую
-
Helen S ★★★☆☆
Замовляла сет romanza Плюси - швидко передзвонили, приємний сервіс - смачна сирна піца - нормальне вино, голова вранці не хворіла Мінус - Рол, дуже не смачний. Кривий, косий, риба на смак не сподобалася. Але рис ще більш мерзенний. Кіт теж рибу не захотів їсти) Довелося викинути Можливо повернуся ще за піцею чи пастою
-
Іван Петрущак ★★☆☆☆
Заказали піцу принесли зовсім іншу. Спочатку відмовлявся вірити то що він приніс не ту піцу яку замовляли. Він бідолашний цілий день забігався І від нього смерділо як від старого коня. Принесли брудні тарілки замацані брудними руками. На прохання замінити принесли такі самі брудні тарілки. Піца була надзвичайно суха і не смачна. Будь ласка помийте своїх офіціаантів бо від них тхне. єдине що порадувало так те що я заплатив все ж таки за ту піцу яку мені принесли а не за ту яку я заказував.. Офіціанта як людину шкода...це не його видно день або професія... Другий раз були у вашому закладі...перший раз було наче норм а тут таке....
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Don Peppino?
Don Peppino знаходиться за адресою Оболонський проспект, 47/42, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Don Peppino?
Зв'язатися з Don Peppino можна за номером телефону +38 (095) 130-05-00
Як можна дістатися до Don Peppino?
Дістатися до Don Peppino можна за посиланням