Відгуки

  1. Любов Василівна Опаленко ★☆☆☆☆

    Судячі з того як тут відповідають на погані відгукии все у них кепсько і помилки свої вони визнавати не хочуть і не будуть.

  2. Сергей Рудюк ★★★★★

    Дуже приємне і затишне місце, якісні більярдні столи, лазня також на висоті, всім раджу!

  3. Денис Козаченко ★★★★★

    Гарне місце для відпочинку. Граю тут в більярд. Хороший стіл, нове сукно, киї від майстра. Завжди можна перекусити, а при бажанні відвідати лазню на дровах.

  1. Вероника Крамская ★★★☆☆

    Заклад як заклад. Все залежить від того, що ви від нього очікуєте. Нас дівчинка обслуговувала часто. Приходила кожні 15 хвилин. Безалкогольне і в Африці безалкогольне. Але зазвичай воно коштує дорожче алкогольного. А тут 30 грн. Сухарики 30 грн. Ну в загальному, якщо вам не принципово алкоголь і ви хочете просто посидіти поговорити і не виходити при цьому 1000 грн - підійде

  2. Виталий Сыволап ★☆☆☆☆

    Подзвонили з друзями в це Чудное "заклад" у 12 ночі запитати чи працюють. У відповідь почули "Ми вже збиралися закриватися" Ну все ж нас пустили Ціни не відповідають ні обслуговування ні якістю При замовленні кальяну, хочеться його покурити а не напитися води з колби Чи не поміняли кальян, не прибрали з рахунку, так ще й обслуговування 5% вписали за цей "водний кальян" Ну і звичайно родзинкою цього місця це обслуговування. Сподіваюся офіціанта будуть так само обслуговувати як він нас вчора.

  3. Oleg Kot ★☆☆☆☆

    Реальна оцінка за реальні послуги!

  1. Vitalii Karyi ★☆☆☆☆

    В цю неділю, 09-08-2020, відвідали цей заклад разом з дівчіною. М'ясо на тандирі дуже спицефічне, не кожному прийдеться до смаку. Крім того, воно було старе і тверде, ледве розрізали ножом. Меню одноманітне. Ми попросили офіціантку покликати шеф-кухара, щоб запропонувати декілька дійсно різних нових смачних блюд. Виявилось, що шеф-кухара сьогодні не має на роботі, і навіть помічника шеф-кухара немає. На запитання, хто ж тоді готує їжу, відповіли, що просто найняли на один день звичайного повара (стоп, а санітарна книжка в нього є?). Персонал нахамив на нас за те, що ми хотіли допомогти покращити меню. Більше ніколи туди не підемо, і нікому не радимо.

  2. Євген Соколов ★★★★☆

    Гарне паркове кафе. Для дітей є батут, горка, міні зоопарк

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Шашлик?

Шашлик знаходиться за адресою вулиця Івана Микитенка, 20Б, Київ, Україна, 02139

Який номер телефону Шашлик?

Зв'язатися з Шашлик можна за номером телефону +38 (067) 364-42-42

Як можна дістатися до Шашлик?

Дістатися до Шашлик можна за посиланням

Advertisements