Капуста трохи почала темніти. Капуста дуже жорстка. Ніби гілки жуєш. М'ясо більш менш. Не прикольно їсти з одного боку капуста з іншого м'ясо, по дивному скручена, в кінці товстий лаваш в декілька шарів. Взагалі це фіаско, одна з найгірших шаурм що я їв, при тому що в гуглі аж 4.0 бали
Фотогалерея
Відгуки
-
Іван Вансовський ★☆☆☆☆
-
Oleksii Makarchuk ★☆☆☆☆
Листя салату почорніле та на вигляд не придатне для їжі, одна пересмажена креветка на всю страву. Поки очікував на відкриту кухню зайшла дівчина без форми та без головного убору. Від страви і загалом враження на 0. Більше відвідувати цей заклад бажання немає. Краще в магазині купити булочку запаковану ніж то що отримав
-
Glad Walakaas ★☆☆☆☆
Почнемо з самого закладу. Дуже багато мух і інших комах. Весь час мого перебування мухи сідали то на мене то на їжу. Замовив шаурму суперчіз і батат фрі. Шаурма холодна,навіть сир не потопився. 70% шаурми капуста. Батат пересмажений і пересолений
-
Олександр Дар'єнко ★★★☆☆
Часто буваємо тут, але з кожним разом все гірше Спочатку смак шаурми з бататом став гіршим, але то суб'єктивно. Потім довше видають замовлення. А останній раз нас обслуговує хлопчина російською мовою. Мало того, він не звертав уваги на клієнта, "втикаючи" в телефон замість того, щоб працювати. На жаль чек викинули, не можу вказати прізвище працівника.
-
Who ? ★★★★☆
Шаурма на 2/5, не краща за «ларьки» А от обслуговування! Хлопець на касі вночі 7.01...дякую за настрій та промені сонця посеред вокзалу. Таким людям потрібне підвищення та хороше ставлення. Дякую! Реально крутий персонал. Всім добра
-
Yaryna Faryna ★☆☆☆☆
Можливо, комусь буде корисний мій "такий собі" досвід. Якщо ви замовляєте Asian Style шаурму, нехай не вводить вас в оману позначка VIP у чеку, хороші інгредієнти і розуміння, що БПШ - це один із закладів мережі сім"ї Борисових. Варто всерівно бути присутньою при готуванні Вашого замовлення. Оскільки, коли Ви вже в поїзді і бачите, що 3 маленькі креветки зовсім не тигрові, а гуакамоле з авокадо навіть не пахне, пізно просити переробити замовлення, скаржитись чи задавати питання :)) Опис складників хороший, шкода, що це лише маркетинг і лише слова :(
-
Vladymyr Dubovyk ★★☆☆☆
Шкода заклад. Раніше тут було смачно і якісно готували, але зараз залишився тільки смачний сидр. Мясо в шаурмі не так добре прожарене і це ввечері у будній день і без черги чи запарі на кухні. Та ще касир намагався обрахувати на 100 гривень, бо коли тільки я сказав що в решті щось не так, він образу докинув ці 100 гривень - без вагань чи чеку він просто за мить віддав залишок решти. P.S. Можливо я потрапив на таку зміну, але все одно у Борисова є купа ресторацій і закладів у Києві кращіх ніж цей.
-
Danylo Denysenko Ed81 ★★★★★
Сподобалось обслуговування на другому поверсі, дуже смачна кава та великий вибір напоїв, гарна музика та вид з тераси. 5/5,дякую що ви є)
-
Denys Glushko ★★★★★
Недорого, швидко та смачно. Хоча б якась конкуренція маку. Всюди є розеточки та USB порти для зарядки. Ввічливі працівники, які звертаються державною мовою. У туалеті прибрано, проте не побачив накладок для унітазів, це важливо. Ще тут дуже смачні пончики зі згущенкою та шаурма. Меню просте та є як ззовні, так і всередині закладу
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса БПШ / BPSH?
БПШ / BPSH знаходиться за адресою Вокзальна площа, 2а, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону БПШ / BPSH?
Зв'язатися з БПШ / BPSH можна за номером телефону +38 (093) 144-00-33
Як можна дістатися до БПШ / BPSH?
Дістатися до БПШ / BPSH можна за посиланням