Відгуки

  1. Zibaza ★★★★★

    Смачно, бюджетно і атмосферно. Подають все меню під час відключення світла. Для любителів особливо гострих соусів, за бажанням є можливість спробувати дуже цікаві смаки)

  2. Olena Pina ★★★★★

    Непоганий заклад на Подолі, невеличкий, демократичні ціни, можна шумно посидіти на другому поверсі, напитися текіли сангріти, пофоткатись в красивих сомбреро, поїсти мексиканської їжі, яка тут досить непогана. Персонал привітний, мужньо витримує нетверезих відвідувачів.

  3. Сергій Сердюк ★★★★☆

    Простенький бюджетний атмосферний заклад. Для любителів вишуканості не підійде, але якщо туго з грошима а хочеться десь на Подолі посидіти і поїсти то взагалі ок

  1. Dima Palyvonchyk ★★★★★

    Заходили на вечерю з дівчиною. Столик не бронювали, просто давно проходили повз і тут так співпало, що зайшли. Як на вечір четверга, то спочатку було доволі вільно, тому могли вибирати столик самі. Сіли на другому поверсі. Сам заклад невеличкий, але завдяки цьому доволі затишний. Є жива зелень, що красиво і приємно. Інтер'єр з мексиканськими мотивами, зокрема є сомбреро в яких можна фотографуватись, також різні фото і картини на стінах на латинську тематику. Така ж звучить музика. Обслуговування дуже ввічливе, офіціантка допомагає з вибором страв, розповідає про складники, може щось порадити. Приносять воду при посадці. Ми куштували фахітас і буріто. Порції тут великі, з різноманітними добавками, зокрема до фахітас нам принесли набір із 3х піт з соусами. Велика кількість напоїв. Текілу подають з гострим соусом, а не з лимоном і сіллю, будьте готові. Загалом все сподобалось, в основному за рахунок відношення до відвідувачів. Наприклад, офіціантка побачила, що ми з квітами і сама принесла нам вазу. Страви смачні і ситні, готують швидко. Як на мене, то інтер'єр в закладі вигладає як такий, що дещо втомився і не завадив би косметичний ремонт. Проте в загальному все гаразд, рекомендую відвідати.

  2. Oksana Oliynik ★★★★★

    Атмосфера, персонал, кухня - ван лав) Давно вже сюди заходимо, і завжди усім задоволені!

  3. Елена Порядина ★★★★★

    Смачна їжа, текілу подають як треба ) дуууже привітний персонал. На день народження винесли десерт із свічкою. Це було несподівано і приємно!)

  1. Oleksandr Riabych ★☆☆☆☆

    Тісно, незручно, не затишно. Ціни не відповідають ані класу закладу, ані смаку страв, напоїв.

  2. Solomiya Sokol ★★★★★

    Колоритний мексиканський бар, який додає різноманіття старому Подолу. Смачна традиційна мексиканська їжа. На перший погляд, меню просте та схоже на інші мексиканські ресторани, але варто спробувати 2-3 страви, і помітиш, що кухарі стараються кожну порцію зробити відмінно, без халтури, з добре підібраною рецептурою та продуктами. Нехай їжа і доволі проста, але все смакує чудово. Особливо рекомендую спробувати місцеві десерти та бургери (одні з найкращих у місті). Персонал привітний, дружелюбний та справді душевний. На барі влашують своєрідний екскурс по текілам та мексиканським коктейлям. Взагалі, барна карта доволі цікава, є що спробувати новенького та цікавого.

  3. Vadym Stadnyk ★★★☆☆

    Маргарита дуже непогана, однак, якщо вам доводилось куштувати автентичний буріто, тут його краще не замовляти.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Dos Amigos?

Dos Amigos знаходиться за адресою вулиця Межигірська, 9, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Dos Amigos?

Зв'язатися з Dos Amigos можна за номером телефону +38 (063) 771-01-11

Як можна дістатися до Dos Amigos?

Дістатися до Dos Amigos можна за посиланням

Advertisements