Була вчора 25.11.2025 в закладі замовила з собою шаурму з манго, фєтою, куркою і йогуртовим соусом. А коли хотіла пообідати сьогодні нею, виявилось що мені спакували зовсім іншу шаурму з майонезом :(
Фотогалерея
Відгуки
-
Лидия Ефремова ★★☆☆☆
-
Igor Zab ★☆☆☆☆
Сьогодні відвідали цей заклад. Лаваш виявився твердий, ще й поклади старий салат.
-
Black Tea ★☆☆☆☆
Ставлю 1 зірку лише за айран — це єдине, що можна там вживати без шкоди для себе. Якби можна було, поставив би ще менше. Шаурма — просто жах. Холодна, хоча готували її нібито після замовлення. Картопля, схоже, переморожена до стану, коли навіть нюхати її неприємно, не те що їсти — викликає відразу. Ціни — наче встановлював кухар під впливом чогось недоброго, бо абсолютно не відповідають якості. Можливо, цю "страву" й можна комусь запропонувати, але тільки тому, хто її готував — іншим таке пробувати не варто.
-
I'm Consumer ★☆☆☆☆
@meatlavasch_ на Печерську. Враження взагалі не однозначні, і не в гарному сенсі.. їжа не виправдовує коштів! Плюси: • розташування прямо поруч з метро що дуже зручно • можна зїсти, але не більше(детальніше в мінусах) • є вбиральня • продавці награно привітні • на перший погляд чисто на стільницях • порції не маленькі Мінуси: • їжу можна зʼїсти, але може раз чи два, піта груба, курка дуже суха, соус дешевий якийсь ніби розбавлений(хоч його і не шкодують), багато рису, салату мало ще й він якийсь малосольний(пхд давно стоїть)…. тож мабуть більше не пішла б • на меню зображено боул з картоплею фрі, чого по факту немає!!! Є або пюре або рис. Рис нічого та його забагато, але якісь обмануті очікування…. • продавці за 2-3 години до закриття обговорюють що вони дуже зайняті, голосно перед коієнтами(ти обслужи, ні ти) враження що вам тут не раді…. • прохання оплати готівкою за наявності терміналу та світла…. • довелось кілька разів просити чек, наполегливо, бо кілька разів мене перепитали: «то вам що треба чек!?». Та звісно треба якщо я прошу, а взагалі маєте видавати по. Розрахунку чи ви не знаєте? • продавчиня займається в підсобці роботами а потім береться до їжі, що не ок в цьому ж одязі Підсумок: не труйнулись і добре, за ці кошти рівень і смак не виправдані..
-
CyberScience ★★★☆☆
Замовляв боул з телятиною. Це не то що очикувалось. Соус - якась сметана, м'ясо обвітрилось , суховате. Сподівання не виправдались. З плюсів тільки: +- приємний інтер'єр та смачний (реально смачний!) лимонад. На пообідати щодня я б не ходив.
-
Яна Кукаева ★☆☆☆☆
Розмір за таку ціну і якість дуже перебільшено. І про м‘ясо…ну серйозно, це лаваш із капустою, лише з елементами м’яса, як натяк. Розчарована і всім серцем не раджу.
-
PashaaA Levosiuk ★☆☆☆☆
Не рекомендую. М'ясо було погане, на смак, наче омлет. Багато цибулі. Попросив в кухаря з сиром, додали лише декілька грам аби додати. Ніколи сюди не повернусь
-
Ed Goroshochok ★★★★☆
Турки роблять шаурму, популярна точка, не зустрічав інформацію щоб комусь не сподобалось.
-
dream'z ★☆☆☆☆
Стандартна шаурма коштує 55грн, але по розміру як міні, не смачна, лаваш розвалюється. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
-
vak0n ★☆☆☆☆
Шаурма за 55 грн по розмірах , як міні , дуже тонкий чорний лаваш, розвалюється , м’ясо великими шматками , але його не відчуваєш через велику кількість овочів , і дуже сильний аромат укропу , який все псує Їсти не зручно (розпадається) Смак такий собі , як овочевий салат , а не шаурма Не великий розмір Загалом не рекомендую
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Мясо и лаваш?
Мясо и лаваш знаходиться за адресою бульвар Лесі Українки, 26, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Мясо и лаваш?
Зв'язатися з Мясо и лаваш можна за номером телефону +38 (050) 060-13-60
Як можна дістатися до Мясо и лаваш?
Дістатися до Мясо и лаваш можна за посиланням