Відгуки

  1. Лидия Ефремова ★★☆☆☆

    Була вчора 25.11.2025 в закладі замовила з собою шаурму з манго, фєтою, куркою і йогуртовим соусом. А коли хотіла пообідати сьогодні нею, виявилось що мені спакували зовсім іншу шаурму з майонезом :(

  2. Igor Zab ★☆☆☆☆

    Сьогодні відвідали цей заклад. Лаваш виявився твердий, ще й поклади старий салат.

  3. Black Tea ★☆☆☆☆

    Ставлю 1 зірку лише за айран — це єдине, що можна там вживати без шкоди для себе. Якби можна було, поставив би ще менше. Шаурма — просто жах. Холодна, хоча готували її нібито після замовлення. Картопля, схоже, переморожена до стану, коли навіть нюхати її неприємно, не те що їсти — викликає відразу. Ціни — наче встановлював кухар під впливом чогось недоброго, бо абсолютно не відповідають якості. Можливо, цю "страву" й можна комусь запропонувати, але тільки тому, хто її готував — іншим таке пробувати не варто.

  1. I'm Consumer ★☆☆☆☆

    @meatlavasch_ на Печерську. Враження взагалі не однозначні, і не в гарному сенсі.. їжа не виправдовує коштів! Плюси: • розташування прямо поруч з метро що дуже зручно • можна зїсти, але не більше(детальніше в мінусах) • є вбиральня • продавці награно привітні • на перший погляд чисто на стільницях • порції не маленькі Мінуси: • їжу можна зʼїсти, але може раз чи два, піта груба, курка дуже суха, соус дешевий якийсь ніби розбавлений(хоч його і не шкодують), багато рису, салату мало ще й він якийсь малосольний(пхд давно стоїть)…. тож мабуть більше не пішла б • на меню зображено боул з картоплею фрі, чого по факту немає!!! Є або пюре або рис. Рис нічого та його забагато, але якісь обмануті очікування…. • продавці за 2-3 години до закриття обговорюють що вони дуже зайняті, голосно перед коієнтами(ти обслужи, ні ти) враження що вам тут не раді…. • прохання оплати готівкою за наявності терміналу та світла…. • довелось кілька разів просити чек, наполегливо, бо кілька разів мене перепитали: «то вам що треба чек!?». Та звісно треба якщо я прошу, а взагалі маєте видавати по. Розрахунку чи ви не знаєте? • продавчиня займається в підсобці роботами а потім береться до їжі, що не ок в цьому ж одязі Підсумок: не труйнулись і добре, за ці кошти рівень і смак не виправдані..

  2. CyberScience ★★★☆☆

    Замовляв боул з телятиною. Це не то що очикувалось. Соус - якась сметана, м'ясо обвітрилось , суховате. Сподівання не виправдались. З плюсів тільки: +- приємний інтер'єр та смачний (реально смачний!) лимонад. На пообідати щодня я б не ходив.

  3. Яна Кукаева ★☆☆☆☆

    Розмір за таку ціну і якість дуже перебільшено. І про м‘ясо…ну серйозно, це лаваш із капустою, лише з елементами м’яса, як натяк. Розчарована і всім серцем не раджу.

  1. PashaaA Levosiuk ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. М'ясо було погане, на смак, наче омлет. Багато цибулі. Попросив в кухаря з сиром, додали лише декілька грам аби додати. Ніколи сюди не повернусь

  2. Ed Goroshochok ★★★★☆

    Турки роблять шаурму, популярна точка, не зустрічав інформацію щоб комусь не сподобалось.

  3. dream'z ★☆☆☆☆

    Стандартна шаурма коштує 55грн, але по розміру як міні, не смачна, лаваш розвалюється. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

  1. vak0n ★☆☆☆☆

    Шаурма за 55 грн по розмірах , як міні , дуже тонкий чорний лаваш, розвалюється , м’ясо великими шматками , але його не відчуваєш через велику кількість овочів , і дуже сильний аромат укропу , який все псує Їсти не зручно (розпадається) Смак такий собі , як овочевий салат , а не шаурма Не великий розмір Загалом не рекомендую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Мясо и лаваш?

Мясо и лаваш знаходиться за адресою бульвар Лесі Українки, 26, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Мясо и лаваш?

Зв'язатися з Мясо и лаваш можна за номером телефону +38 (050) 060-13-60

Як можна дістатися до Мясо и лаваш?

Дістатися до Мясо и лаваш можна за посиланням

Advertisements