Все дуже смачно і красиво. Особливо хочемо відмітити кваліфіковане обслуговування, приймала замовлення Анна. Її приємне та шановливе спілкування додало відчутної гармонії нашого візиту. Моя дружина та я дуже зодоволенні візитом в ваш заклад. Щиро дякуємо та бажаємо успіхів.
Фотогалерея
Відгуки
-
Александр Ревенко ★★★★★
-
Андрій Юрьев ★★★★★
Дуже приемні враження! Сервіс, вибір блюд, смак та якість - все на високому рівні. Приємно здивували ціни. Враховуючи розташування в історичному центрі столиці, ціни на рівні фастфу у ТРЦ.
-
Анастасія Токарчук ★☆☆☆☆
Ресторан залишив жахливі враження після відвідування. Зі стравами все добре. Справа в обслуговуванні. Прийшли до ресторану через сертифікат bodo на 1000 грн. Замовили якраз на 1005 грн. У підсумку нам приносять два чеки зі словами: один чек ви оплачуєте сертифікатом, інший готівкою. Чеки на 860 та 145 грн (типу вони не могли їх розділити інакше, а по іншому ми 5 грн доплатити не можемо) в кожному чеку зазначена сума за обслуговування додаткова. Ми вирішили не розбиратись ні з ким і залишили 110 грн, хоча залишити мали 5)) Офіціант нам каже: ви маєте доплатити 60 грн, тобто про те що за обслуговування платити чи ні це взагалі на наш розсуд нам навіть ніхто не говорить. Просто: ви повинні. У мене такий характер що не завжди можу одразу все сказати, але знахожу сили в собі щоб потім це все сказати в письмовому вигляді! Тому що це неадекватне відношення до гостей, з таким ставленням вдруге до вас мало хто прийде! Переплатили 170 грн за наш візит, за обслуговування яке не варте щоб за нього взагалі щось платити і за те що "ми не могли інакше розділити", це взагалі повний брєд. А, і ще офіціант нам сказала вже після того як ми залишили наче б то мало грошей, що ви могли щось дозамовити щоб чек розділився нормально, типу це вже ваші проблеми, а не закладу! Сподіваюсь після цього відгуку адміністрація зробить висновки, змінять своє ставлення до гостей і, можливо, хоча б вибачаться!
-
Дмитро Грищенюк ★★★★★
Все чудово, всі страви зроблені на відмінно, дуже смачні, особливо - равіолі.
-
Юлія Самборська ★★☆☆☆
На жаль, радити цей ресторан не можу. Їжа не смакувала. Ікра, що на фото (ніби щука мала бути) ще і пахла погано. Інтер'єр - дивне поєднання холодних (у сірому кольорі) стін та меблів жовтого кольору. Столи були брудними. Довелося просити їх витерти. Те, що називається терасою навіть не піддається описанню.
-
Антон Сунцов ★★★★★
Затишний ресторан італійської кухні Карпаччіо. Дуже смачно приготовлені морепродукти, салат Цезар, лазанія. Приємна музика. Надзвичайно ввічливі та привітні офіціанти. Рекомендую для ділового та сімейного відпочинку
-
Oleksandr Myronenko ★★☆☆☆
Гарне місце розташування, близько до Майдана Незалежності. Затишна атмосфера. Приділено увагу інтер’єру.
-
Olga Shavarova ★☆☆☆☆
Вечеряли з чоловіком в цьому ресторані. Брали морепродукти, овочі wog, теплий салат і телятину. Після вечері обом стало погано - харчове отруєння. Не рекомендую.
-
Марина Ши ★★★★★
В меню є з чого обрати, добрий вибір морепродуктів і рибки. Раніше був смачний морквятий тортик, а зараз з десертів нічого не подобається. Обслуговування хороше, офіціанти вічливі, уважні і не нав'язливі, чайові автоматично вкючаються в рахунок (10%). Інтер'єр спокійний, без вичурності. Нещодавно зроблено косметичний ремонт.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Carpaccio?
Carpaccio знаходиться за адресою вулиця Софіївська, 14, Київ, Україна, 01001
Як можна дістатися до Carpaccio?
Дістатися до Carpaccio можна за посиланням