Замовили 4 салата чуки з горіховим соусом з собою.чекали 40 хв .Приїхали додому водорослі заморожені .Половина порції вода .соус горіховий забули поставити
Фотогалерея
Відгуки
-
Диана Гордеева ★☆☆☆☆
-
Valeria Shumilova ★★★★★
Обідали в Мушлі в суботу. Обслуговування чудове - замовлення було готове менше, ніж за 10 хвилин. Все смачно. Ціни дуже помірні. Прийдемо ще.
-
Viktoriia ★★★☆☆
Дуже приємний персонал. Всі посміхаються і дуже стараються все вивозити, але не встигають. Була довга черга, час очікування їжі 20 хв. І того ми отримали резинові каракатиці і мідії в вершковому соусі майже без вершкового соусу. Справедливості заради смачними були картопля, кільця кальмарів та самі мідії . Але це не вартує щоб цей заклад рекомендувати або повертатися
-
Lena ★★★★★
Сподобалась робота працівників, вони старались. Завжди багато клієнтів. Гарний інтернет. Чистий туалет. Локація - супер. Морепродукти смачні.
-
Artur Zakharko ★★★☆☆
Плюси: чудове розміщення, помірні ціни, свіжі морепродукти. Мінуси: маленькі незручні столики, булочка для хот-догу замість багету, самообслуговування, що радше підходить забігайлівці, аніж ресторану. Вибір напоїв вузький, від фірмового коктейлю, якого запропонували як альтернативу Аперолю на ранок боліла голова. Хоч мідії були приготовані смачно, ціна не кусалася, а порція була досить великою, елементарно кришечку від банячка не було куди поставити, так як столик ну ДУЖЕ маленький. Коли я сидів на побаченні з дівчиною, я мусів переривати розмову, аби забрати замовлення, за яке я заплатив пристойну ціну і до того всього, простояти у хоч і невеликій, проте все ж, черзі. Враження від страви зіпсула лише булочка для хотдогу, яка виглядала недоречно і не відповідала страві. Коктейль «Мушля» це окремий великий мінус, у ньому відчувався присмак дешевого спиртного, подавався він у бокалі який замалий для коктейлю, але завеликий для вина. Суто з питань зручності не рекомендую цей заклад.
-
Світлана Петрівна ★★★☆☆
Дуже смачно. Але, нажаль, в меню нема ваги готової страви. Так, не дорого, але наприклад замовили восьминіга на грилі. На фото в інстаграм красувалась здоровенна щупальця через усю тарілку, а ми отримали шматок довжиною з долоню, нереально смачний, але занадто маленький. Взяли кальмари - 4 кілечка на порцію. Об'їстись і не встати. Два казанки мідій - у вершковому соусі та дорблю. Ціна різна, смак однаковий... і так, псує картину постійні незвані гості 'дайте скільки можете' та 'купіть квіти'. Дуже хотіли тут повувати. Дякуємо, одного разу достатньо
-
Марина Сиренко ★★☆☆☆
До сьогоднішнього дня все було чудово. Але сьогодні Мушля неприємно здивувала. На кассі переплутали заказ, на моє зауваження зробили мене винною, шо я повинна перевіряти, що вони пробивають. Чекаешь 30 хвилин заказ, так ще і приносять не те. А ще дуже неприємно здивувало, те, що свій заказ я повинна йти і забирати на кухні...це шо столова? Я заплатила дві тисячі гривень і повинна самообслуговуватися? Це шо за економія на офіціантах? Бред. Дуже гучно увімкнена музика, таке враження, що прийшов на молодіжну тусню, а не погурманити. Керівництво закладу повинно щось робити з цим неподобством.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mushlya / Мушля?
Mushlya / Мушля знаходиться за адресою вулиця Хрещатик, 25, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Mushlya / Мушля?
Зв'язатися з Mushlya / Мушля можна за номером телефону +38 (068) 048-79-79
Як можна дістатися до Mushlya / Мушля?
Дістатися до Mushlya / Мушля можна за посиланням