Відгуки

  1. Mad_max ★★★★☆

    Макдак як макдак, був в одному - був в усіх, окрім вокзального, там атмосфера кільки в банці особлива. Замовляв через термінал, приготували швидко, вид на автостраду і парковку, людей майже немає, бутєр з дому смачніший)

  2. Мария Коновалова ★☆☆☆☆

    Чекали замовлення більше 10 хвилин, підійшла спитати до менеджера на касі чи дадуть якийсь бонус за очікування, дівчина просто відвернулась, я спитала другий раз, вона підійшла до іншого клієнта. Спочатку я подумала що вона не чує, але коли звернулась до неї 3 раз, відповідь була «я не менеджер» . Питання, для чого було ігнорувати мене? Чому не можна було сказати відразу, що вона ці питання не вирішує. Зіпсували настрій.

  3. Аня Головко ★☆☆☆☆

    Прийшли у заклад 14.09.2025 приблизно о 19.45. Замовлення зробили через екран самообслуговування о 19.48 взявши табличку з номером. Після очікування протягом 15 хвилин (20:03) замовлення ще ніхто не приніс, при чому ті, хто прийшов пізніше нас, вже отримали свої замовлення. Коли вирішили дізнатись, на якому етапі готовності наше замовлення, працівники каси відповіли, що готуються бургери. Після очікування ще 5 хвилин (загалом 20-ти хвилин очікування), замовлення досі ніхто не приніс. Повторно запитали, де замовлення, на що працівниця запитала, цитата «вам чогось не вистачає?», на що ми відповіли, що замовлення чекаємо вже понад 20 хвилин. У нас забрали чек та через 3 хвилини принесли замовлення - без ніяких вибачень за довге очікування. До слова, у закладі на час замовлення не було великих черг і ми замовляли біг-тейсті сингл меню, що не є чимось неординарним, щоб готувати більше 20 хвилин. Також помітили, що у закладі було брудно, діти накидали картоплі на підлогу, і після того, як сімʼя з цими дітьми вже покинула заклад, та картопля ще лежала там більше 10 хвилин. Прибиральник неквапливо прибирав смітник, а робітники каси (чи кухні) обіймались з кимось з відвідувачів (бо людина була не в робочій формі закладу). Як висновок - цей візит у заклад залишив неприємні враження! Писали відгук безпосередньо на сайті МакДональдз, і отримали звичайні відмазки, що їм дуже прикро, що так сталось, хоча по відгуках зрозуміло, що такий безлад у них на постійній основі

  1. Margaryta Turchyna ★★★☆☆

    Була тут кілька тижнів тому, брала житній з куркою. На смак котлета була недосмажена і виглядала так же. Це мої враження, тому можете зробити власні висновки, фото прикріпила

  2. Юлия Журба ★★☆☆☆

    Сьогодні чекали на замовлення 29 хвилин, для мака, це просто дивина. Приносили замовлення гостям, які сіли пізніше, нашого немає. Причому брали не як завжди, а лише дітям. 2 меню. Пішли питати через 20 хв що відбувається, у відповідь касир - не знаю що з вашим замовленням, адміністратор - чекайте, всі чекають. Але ж не всі. Люди поруч прийшли на 15 хв пізніше, вже поїли і йдуть, в ми ще чекаємо. Через 29 хв принесли, ні вибачте, нічого, ось ваше замовлення і все. Дуже "приємно" , найгірший мак на Оболоні однозначно.

  3. Александр Гаевой ★☆☆☆☆

    27.11.2021 13:26:54 зробили замовлення на 706 грн. Замовлення отримали холодним після скандалу на касі за 20 хвилин. Замовлення зроблені у нас та після були видані перед нами. Ціна як у звичайному кафе, очікування їжі навіть довше, за смаком холодний мак. Робимо вибір на користь традиційних кафе.

  1. Constantine Kurs ★☆☆☆☆

    Замовляв вже вдруге доставку з Макдоналдс, біля Сокарі і вдруге зіпсували їжу і неабияк шлунок до блювоти цього разу (минулого разу писав на підтримку постачальнику). Їл бургер не звертаючи уваги, поки не відчув дивний смак, як сире полежало м'ясо і салат виявився не першої свіжості. Враховуючи, що тут вже є подібні відгуки і попередню ситуацію, ви пильно ставитеся до зауважень клієнтів, нікому не рекомендую, перший раз у житті травнувся в маку. Upd: Даремно витрачені час, гроші та здоров'я. З якого питається, я повинен сидіти фотографувати зниклу їжу, чеки, кола, до речі теж мінералкою чорного кольору виявилася, замість нормально поїсти?!

  2. Andrii Mostika ★☆☆☆☆

    Макдональдза в Блокбастері нема. А мітка є. Пів години блукав шукав. Тільки біля дороги є

  3. Bohdan Datsiv ★★★★★

    Завжди ходив в планету кіно і там був такий собі фудкорт, хоч мак прям сюди б зайшов. Зате тепер їжі поряд хоч відбавляй (навіть сільпо тепер є, але ми тут зібрались через мак). Мак драйв, столики на вулиці, місця всередині. В день багато дітей. Нічого поки цікавого не трапилось тому немає історії ... Хоча нє, є одна маленька. Якось ближче до ночі йшли поїсти в мак з Наталки і виникла ідея купити вино в сільпо. Ну і коли ти в вже тут і в тебе є вино то навіщо його нести додому. А взагалі не робіть так.

  1. iv Zchen ★☆☆☆☆

    Кухарі-початківці мабуть тренуються. Тому що у мого дабл фреш бургера сьогодні була висушена тверда булочка, що пошкрябала десну, а розмір цієї засохлої булки був вдвічі менше за котлету. Відчуття що її знайшли десь під холодильником, після того як вона там тиждень пролежала. Поїв м’яса, і то непогано)) А попереднього разу був тост з сиром - майже без сиру. Посилюйте контроль якості.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса McDonald's?

McDonald's знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 36, Київ, Україна, 04073

Який номер телефону McDonald's?

Зв'язатися з McDonald's можна за номером телефону +38 (050) 355-75-97

Як можна дістатися до McDonald's?

Дістатися до McDonald's можна за посиланням

Advertisements