Відгуки

  1. Владислав ★☆☆☆☆

    Вперше в житті куштую настільки поганий бургер, брав грецький, котлета ніяка, сир фета на смак як творог, ще й з неприємним запахом, ну і як вишенька на торті, на цій феті були якісь шматки зелені через які мені майже зламало зуб. Кукурудзу яку дають до бургера без смаку і пахне не свіжим, картопля фрі наче смажена на пательні. Ціна цього всього 309...не ходіть сюди!

  2. Viktoriia Bondar ★☆☆☆☆

    Замовляли пару днів тому напої на виніс. Замовили капучино (було смачне, але таку малу порцію бачу вперше), лимонад "Тархун", маленький та чай плодового - ягідний з лимоном та м'ятою,до чаю дали окремо порцію меду, за що +. Лимонад, мало того що був в стакані для пепсі, мав не дуже аппетитный вигляд та ще й був такий кислий, що аж зуби зводило. Чай плодов-ягідний,це просто ягоди залиті кип' ятком, також був дуже кислий, не допоміг навіть мед. Не рекомендую.

  3. Vadim Tsybrovskyy ★☆☆☆☆

    Хотів би залишити 0 зірок, але немає такої функції. Відмовили в обслуговуванні, так як немає ковід сертифіката про вакцинацію, змушують показувати сертифікат. Хоча ресторан пустий і так. Я розумію, що ресторан змушують виконувати злочинні накази(залякують штрафами) та порушувати мої права як споживача, а також Конституцію України. Я знаю якою працею дістаються хороші відгуки тут, але це неподобство. Про минулу взаємодію з цією мережою пів року тому, залишу у відгуках аналогічного закладу у Смарт плазі. Ресторан виконує злочинні накази, НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

  1. Volodymyr Gerasimenko ★☆☆☆☆

    Обслуговують погано (непривітно, наче я змушую її) і російською мовою (що порушує закон)

  2. Varya Semenchuk ★★★★★

    Найсмачніший фалафель з усіх, що колись куштувала! Також сподобався сет з фіш-бургером. Дякую!

  3. Y H ★★★★☆

    Відвідали заклад вчора. Перше, що хочу сказати, обслуговування - це п"ятірка. Нам навіть пішли на зустріч і прийняли замовлення по телефону, щоб ми його не чекали (запізнювались в кіно). Що, ясна річ, було досить ризиковано для закладу. Але велика за це подяка. Що стосується кухні. Картопля смачна, але кетчуп був якийсь ніякий, як з мого дитинства, чесне слово. Краще були б соуси (нахай навіть за окремі гроші), а не це. Бургер теж був на рівні (в мене був французський), але картопляна булочка не вразила. Моє імхо, вона і так доволі "важку" для травлення страву робить взагалі непід"ємною. Але, я так розумію, це певна фішка закладу, бо такі булочки фігурують у всіх бургерах. У підсумку поставлю 4 зірочки. Дякую.

  1. Alona Ki ★★★★★

    Було смачно. Великий вибір бургерів, салатів, снеків та десертів. Відвідувачам разом зі стравою приносять одноразові рукавички, аби не замастити руки їжею. Широкий асортимент коктейлів та горячий напоїв. Атмосфера в закладі приємна. Обслуговування привітне, чудово консультують та орієнтуються в меню.

  2. Наталія Зозуля ★★★☆☆

    Замовлення принесли швидко, можливо тому бургер зібраний неохайно. Булочка на смак як пшеничний хліб. Фіш бургер непоганий, проте розвалювався в руках. Картопля порубана і на смак нічого особливого. Незрозумілий майонезний салат в піалці. Напій замовляєш окремо. Ціни як на мене дещо завищені – ці хлібні бутерброди з картоплею того не варті. Загалом непогано, проте для мене це заклад на 1 відвідування.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Star Burger?

Star Burger знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 34В, Київ, Україна, 04073

Який номер телефону Star Burger?

Зв'язатися з Star Burger можна за номером телефону +38 (067) 462-12-14

Як можна дістатися до Star Burger?

Дістатися до Star Burger можна за посиланням

Advertisements