Затишно, смачно, дуже дякую! Сподобались і чахохбїлі і справжні велетні хінкалі , все вперше скуштували і все супер!
Фотогалерея
Відгуки
-
Vip Tour ★★★★★
-
Олександр Горлатий ★★★★★
Невеликий заклад грузинської кухні в центрі Києва, розташований у підвалі житлового будинку. Був тут кілька разів, гарний ресторан. Можна ситно наїстися, навіть якщо у вас мало грошей. Для центру ціни дуже низькі, і це приємно радує. Тепер про їжу. Я замовляв Грецький салат, суп харчо і хінкалі. Салат смачний, є всі інгредієнти. Хінкалі просто неймовірні, досі пам'ятаю смак того бульйону. Окремо хвалю за розмір хінкалі, вони величезні. Не раджу замовляти забагато, вам вистачить і двох. А ось харчо потішив менше. Сам суп непоганий, багато м'яса, тільки він не гострий. Взагалі. А мало бути навпаки. Сервіс приємний, офіціанти швидко обслуговують. Був приємно здивований, коли побачив харчо через 5 хвилин після того як замовив його. Коротше якщо ви опинилися на Інститутській і шукаєте де можна гарно пообідати - вам сюди. Голодними не залишитеся!
-
Anna Kubytska ★★★★★
Дуже смачно і ситно! Дякую
-
Ігор Харченко ★★★☆☆
Непогана локація, але з хінкалі крайнього разу не повезло.
-
Anna Kazymyrova ★★★☆☆
Обідали втрьох, у всіх були різні страви і все несмачно, ніхто не доїв
-
Mykhailo Hoy ★★★★★
Офіціант говорив дивною сумішшю української і російської, але порції великі і смачні
-
Роман Маренець ★☆☆☆☆
Щодо якості страв нічого поганого сказати не можу- все смачно, великі порції, святкували у 2020 році День Народження Батька. ОЦІНКА СТОСУЄТЬСЯ КОНКРЕТНОЇ СИТУАЦІЇ, ЩО СТАЛАСЬ 26.04.21. Моє місце роботи знаходиться неподалік, досить часто ходжу купувати на обід випічку у цей заклад і проблем не було. Правда, раніше розраховувався карткою. Сьогодні вирішив розрахуватися готівкою. Прийшов приблизно о 13:10, за прилавком знаходиться один співробітник (жінка), яка водночас приймає телефонні замовлення. Спочатку вона говорила про телефону, після завершення розмови я замовив "цуца зі свининою і сиром", яка коштує 55 грн. Я завжди уточнюю при таких замовленнях "з собою, різати не потрібно". Раніше там працювали україномовні дівчата, а цього разу була жінка, яка погано розуміє і говорить українською або російською мовами. Вона розрізала страву (але нехай вже буде) і запакувала в пакет. Я поклав на прилавок купюру в 500 грн (нового зразка), вона дає решту 45 грн. Я сказав, що дав 500 грн, на що співробітниця закладу робить вигляд, що мене не розуміє, а потім дістає купюру 100 грн старого зразка і підвищуючи голос говорить, що я нібито розрахувався нею. Я ще раз говорю, що дав 500 грн, подивіться камери спостережння, якщо є. Із внутрішнього залу закладу виходить чоловік (ймовірно, хтось із керівництва, бо щось записував у зошиті). Він спостерігає за цією ситуацією, потім говорить жінці щось своєю мовою. Вона дістає з каси 400 грн і зі словами "Все равно ничего не докажешь" кладе на стіл. Дуже хочеться сподіватись, що це була неуважність або заклопотаність співробітника закладу, а не спроба шахрайства.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Іверія?
Іверія знаходиться за адресою вулиця Інститутська, 25, Інститутська 25, Київ, Україна, 01021
Який номер телефону Іверія?
Зв'язатися з Іверія можна за номером телефону +38 (099) 429-96-97
Як можна дістатися до Іверія?
Дістатися до Іверія можна за посиланням