Фото показують наші враження(… упаковка з картону і все влипло у лапшу . Дякуємо за нечудову вечерю…
Фотогалерея
Відгуки
-
Татьяна Бащева ★☆☆☆☆
-
Mariia Bulatova ★★★★★
Все надзвичайно смачно і швидко приготовлено! Вперше тут, задоволена на 100%, прийду ще!!
-
Анна Левченко ★★★☆☆
Раніше був найсмачніший рамен в місті, але останні відвідування дуже засмучують. Смак зовсім інший, не схожий на тей, що був колись. Раніше рамен мав неймовірний смак бульйону, найсмачнішу рвану телятину, імбир, цибулю, гриби, яйце і лапшу. Це поєднання викликало залежність в хорошому сенсі. 3 роки поспіль ваші страви були першими в списку моїх гастрономічних задоволень. Тепер рамен шою з телятиною - це бульйон який має неприємний смак та запах (наче в цьому більйоні відварили сосиски), лапша, яйце та яловичина, яка по факту була сира і дуууже важко пережовувалась (при тому що шматки були досить великі, їх простіше було проковтнути повністю, ніж прожувати). Маленька порція цього «задоволення» коштує 465 грн. Прикріпллюю фото рамену, який був раніше. На жаль, не сфотографувала його вид сьогодні. Дуже надіюсь, що власники приймуть цю інформацію до уваги. Атмосфера в закладі приємна, обслуговування хороше та чистота на високому рівні, враховуючи кількість відвідувачів.
-
Alex Grey ★★★☆☆
За фо -бо, не сюди, нажаль… Не трушний Ціную фо бо, за його смачний бульйон Тут, більше не фо бо А рисова лапша в підливці. Бульйон смачний, але його дуже мало, це не суп… Мʼясо теж не зрозуміле, продовжується важко, розрізати немає чим і як. Паростків сої також не має… В цілому, не фо бо, а авторська інтерпретація шефа
-
Kate _ ★★★★☆
Сервіс та місце дуже гарні. Але яловичина була сира і несмачна, ледве прожувала шматочок, інше не змогла зʼїсти, дуже засмутилась. Раніше була смачна рвана яловичина, поверніть її!)
-
Vitali Kolomiets ★★★★★
5 зірочок за смачний супчик том-ям Правильне рішення, що можна вибрати розмір супу з трьох варіантів і що можна добавляти інгредієнти. Поки спробував лише два види супу - все сподобалося. Ціна стандартна на для Києва.
-
Darina Tkachenko ★★★★★
Дуже смачно! Порції великі. Мій наймолодший син попросив поїсти рамен, я навіть здивувалася. Він пояснив, що це як в аніме Наруто. Це місце я знала і ми прийшли всією сім'єю поїсти. Дитина у захваті! Правда мені гостро, тому раджу рамен тільки сирний. Всі інші по різному гострі. Порція "S" не маленька.
-
Andrew Yavorskyi ★★☆☆☆
Смачні рамени та адекватні ціни, проте офіціанти спілкуються іноземною мовою лише, що повністю псує враження про заклад.
-
Aleksandra Smazhnova ★★★☆☆
Сервіс відстій, поки не погукаєш 3 рази, ніхто до тебе не підійде. Столи на вулиці брудні
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Whai Thai Asian Bistro?
Whai Thai Asian Bistro знаходиться за адресою вулиця Мечникова, 5, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Whai Thai Asian Bistro?
Зв'язатися з Whai Thai Asian Bistro можна за номером телефону +38 (068) 976-50-50
Як можна дістатися до Whai Thai Asian Bistro?
Дістатися до Whai Thai Asian Bistro можна за посиланням