Відгуки

  1. Алексей Левченко ★☆☆☆☆

    Один із вказаних номерів не обслуговується, на телефоні служби доставки (другий вказаний) - відразу говорять, що доставкою їжі не займаються .... Мертве г ... но!

  2. Karina Smart ★☆☆☆☆

    Перший раз робила замовлення восени. Передзвонили і підтвердили замовлення дуже швидко, швидкість доставки середня, їжа була смачна (особливо свинина в солодкому соусі). Дуже порадувала, що є не тільки рис і локшина, як у більшості, а й м'ясо. Другий же раз робила замовлення тиждень тому на вихідних. Через 10 хв, як обіцяно на сайті, мені не передзвонили. Спробувала зателефонувати сама - стаціонарний номер не обслуговується, у адмінів телефони вимкнені. Довелося робити замовлення у інших. Сервісом дуже незадоволена. Якщо ви не працюєте, то вкажіть це. Залишилася розчарована.

  3. Свєта Кобчик ★☆☆☆☆

    Зробили замовлення,ніхто не передзвонив,чекали 20 хвилин,дзвонили самостійно,ніхто не відповідав. Не раджу!!! Обслуговування дно.

  1. Rudenko Yevhenii ★☆☆☆☆

    Обслуговування УЖАСНОЕ! Мало того, що надіслали неадекватного інфантильного кур'єра, так ще й чек не видали. Замовлення чекали 2 години і "" "ка дивно як ще їжа була холодна! ЯКІСТЬ ЇЖІ геть відсутня! Просто несмачна їжа, подобноое перчене" уано я можу зробити і сам. Спасибо большое за то, що Ваш сервіс в такому низькому рейтингу, більше вас знати Аджея не збираємося

  2. Yevhenii Rudenko ★☆☆☆☆

    Обслуговування ЖАХЛИВЕ! Мало того, що надіслали неадекватного інфантильного кур'єра, то ще й чек не видали. Замовлення чекали 2 години і """ як дивно як ще їжа не була холодна! ЯКІСТЬ ЇЖИ ВІДСУТНІСТЬ! Дякуємо за те, що Ваш сервіс у такому низькому рейтингу, більше вас знати, адже не збираємося

  3. Єгор Соколівський ★★★★★

    відмінний корм, вже років з 5 замовляємо. дружині подобаються пельмені з креветками або з сьомгою, а я собі завжди беру гов'ядину зіру, рис з овочами, інколи свинину по-пекінськи. везуть з Лівобережки довгенько, але завжди вкладаються у півтори години. великі порції, часто більші за вагою, ніж заявлено на сайті. дякую за смачну їжу та бажаю успіхів компанії!

  1. Sacha ★☆☆☆☆

    Замовлення доставили через півтори години, по упаковці та відсутності чека вже виникали підозри про те, що на мене чекає. Все зроблено на колінці. Сама їжа огидна. Суп складався з чорної юшки і плаваючих в ній печериць (яких взагалі в рецепті не було) з дрібними шматочками курки, що підгоріла. Локшину навіть описувати не стану, була одразу викинута. Загалом, якщо потрібен зіпсований відпочинок, витрачений даремно час і гроші - дуже раджу цей сервіс доставки їжі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ChinaBox?

ChinaBox знаходиться за адресою вулиця Раїси Окіпної, 1, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону ChinaBox?

Зв'язатися з ChinaBox можна за номером телефону +38 (067) 900-43-41

Як можна дістатися до ChinaBox?

Дістатися до ChinaBox можна за посиланням

Advertisements