Сьогодні 29.11.2025 року поки чекала своє замовлення стала свідком як один із працівників накашляв у папір в який завертають твістери, потім в процесі коли він їх складав він дуже близько підніс їх до своєї бороди, інший працівник стояв і посміхався із цього. Просто жах, часто відвідувала цей фудкорт із сім'єю та сама, але тепер немає бажання взагалі відвідувати будь-який фаст фуд. КЕРІВНИЦТВО ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!! Це огидно , і жахливо по відношенню до відвідувачів
Фотогалерея
Відгуки
-
Інтернет магазин Інтернет магазин ★☆☆☆☆
-
Катерина Толстікова ★☆☆☆☆
Вже краще не позорились, мега смішна порція морозива . Пустота
-
Olena Kokhanchuk ★★★★★
Нам сподобався сервіс, та уважність робітників. Ми чекали хвилин 15-20, але коли ми дочекалися, нам сказали, що ви можете вибрати або картоплю, ( ми вибрали картоплю ) або каву. Плюс нас сказали почекати пару секунд , а після цього нам ще принесли додатковий купон на картоплю, чи морозиво або каву що приємно здивувало — такі дрібниці завжди роблять враження. Ми були дуже задоволені не тільки якістю страв, а й увагою до кожного клієнта.
-
Оля Мойсиенко ★☆☆☆☆
Чекали на замовлення вчора хвилин 20. Замовлення було невелике: крила 8 штук і картопля. Підходжу запитаю, коли вже буде готово, мені у відповідь, шо треба ще хвилин 10 почекати. Крила починають смажити. Як у закладі фаст-фуду можна чекати більше ніж в ресторані??? Ніхто нікуди не спішить. Були люди, які чекали ще довше. Я відмовилась від замовлення.
-
Карина Вовченко ★★☆☆☆
Замовили піца-твістер 3шт, всі три жахливі просто, хоча минулого разу все було ок. В цей раз лаваш не смажений як треба, соусу майже немає, твістери тупо холодні, сир твердий!!!!, це жах, неможливо їх їсти. Картопля також розчарувала, вона надто товста для фрі і також була так собі посмажена, бонусом якась дивна приправа в неї, не як зазвичай, із всього замовлення смакує лише пепсі, жах.
-
Микола Дідик ★☆☆☆☆
Не задоволений тим,що коли оформив замовлення,на таблі видачі замовлень вони одразу закривають заказ що він готовий а по факту потрібно чекати 25-30хв і при цьому вслуховуватись коли "крикнуть"що мій заказ готовий!!!! 17.10.2021
-
Roman Minich ★☆☆☆☆
В сандерс бакет не поклали ніжку, побачив це лише вдома. Ви навіть уявити собі не можете як я на неї розраховував. Це найбільша підстава
-
Nick Nck ★★☆☆☆
Одна з автоматичних кас не працює. Черговості не дотримуються. На екрані висвітився мій номер і коли я прийшов забирати то там нічого не було. Зате весело видавали іншим хоч на екрані їх номерів не було.
-
Юрій Гриньовський ★★★☆☆
Не знаю чи помінялася рецептура і розмір курки, але ноги стали відсотків на 30 менші. І кляр не смачний. Таке враження, що розігріте давно приготоване.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KFC?
KFC знаходиться за адресою вулиця Берковецька, 6Д, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону KFC?
Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (067) 354-35-17
Як можна дістатися до KFC?
Дістатися до KFC можна за посиланням